Įkraunama...
Įkraunama...

Antivirusinės programos ir virusai, keylogeriai

QUOTE(Jurgička @ 2009 02 02, 22:02)
Na jeigu Panda būtų testuojama AV-Comparatives testuose būtų lengviau apsispręsti. Remiantis mažiau patikimais testais Panda silpniau aptinka virusus:
http://img220.images...282/avg1ok0.jpg
http://img220.images...501/avg2gf4.jpg
Pagal kompiuterio resursų sąnaudas irgi AVG pirmauja:
http://img519.images...463/avg3dn4.jpg
Balsuočiau už AVG (jei rinktis tik iš tų dviejų).
Beje, kodėl iškilo tokia dilema, rinktis tik iš dviejų vidutiniokų?  ax.gif
Papildyta:
Pas mane ta pati Avira ir einu į tas pačias svetaines ir nieko. Geriau papasakok kokius veiksmus atlieki iššokus tai lentelei.

spaudziu ir IGNOR ir DENY ACCESS ir MOVE TO QUARTINE (kai paleidziuantivirusine)
dabar vel skanuoju ir vis meta ir meta istrynti negaliu o prie (suspicious files 2 )jau rodo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Armani: 02 vasario 2009 - 22:16
QUOTE(Jurgička @ 2009 02 02, 22:02)
Beje, kodėl iškilo tokia dilema, rinktis tik iš dviejų vidutiniokų?  ax.gif


Oj, čia ilga istorija doh.gif
O šiaip dabar jau ruošiuosi keisti, nes nė viena iš jų man laimės neatnešė biggrin.gif Tai va, mąstau dabar apie ta Avira - ar ji už mano minėtąsias bent kiek geresnė? unsure.gif
Papildyta:
O dar, berods NOD32 viena iš patikimesnių, ar teisybė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2009 02 02, 22:20)
Oj, čia ilga istorija doh.gif
O šiaip dabar jau ruošiuosi keisti, nes nė viena iš jų man laimės neatnešė biggrin.gif Tai va, mąstau dabar apie ta Avira - ar ji už mano minėtąsias bent kiek geresnė? unsure.gif
Papildyta:
O dar, berods NOD32 viena iš patikimesnių, ar teisybė? g.gif

Geresnė Avira už tai iš ko renkiesi, instaliuokis ir nesuk galvos, gali dar ir šią temą pasiskaityt, nepamaišys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2009 02 02, 23:20)
Oj, čia ilga istorija doh.gif
O šiaip dabar jau ruošiuosi keisti, nes nė viena iš jų man laimės neatnešė biggrin.gif Tai va, mąstau dabar apie ta Avira - ar ji už mano minėtąsias bent kiek geresnė? unsure.gif
Papildyta:
O dar, berods NOD32 viena iš patikimesnių, ar teisybė? g.gif


Jeigu tau iš tų dviejų antivirusinių ne viena neatnešė laimės, tai argi turėtų būti svarbu kuri iš jų geresnė? g.gif O dėl gerumo, tai Avira pagal AV-Comparatives geriausia praėjusių metų antivirusinė. Jei man tektų rinktis antivirusą, tai mano subjektyvia nuomone, sudaryčiau tokį sąrašą: 1.Avira 2.Avast 3.Kaspersky 4. NOD
Atsakyti
Dėkui už info aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Armani @ 2009 02 02, 23:12)
spaudziu ir  IGNOR ir DENY ACCESS ir MOVE TO QUARTINE  (kai paleidziuantivirusine)
dabar vel skanuoju ir vis meta ir meta istrynti negaliu o prie (suspicious files 2 )jau rodo


Kai antivirusinė pilnai nuskenuoja (rodo 100 %) tai kaip suprantu ties eilute "detections" būna 0, o ties eilute "Suspicious files" - 2 ?
Nesupratau kada tą lentutę išmeta. Ar kai naršai po internetą, ar kai paleidi Aviros skenerį?
Dabar padaryk taip. Nueik į karantiną ir nufotkink, ką ten jame turi. Tada atnaujink Avirą ir paleisk skenerį. Kiekviename iššokusiame lange "detection" padėk tašką ties "Move to quarantine" ir būtinai paspausk tame pačiame lange "OK". Kai pilnai 100 procentų nuskenuos Avira, vėl nueik į karantiną ir pažiūrėk ar tie blogiukai ten patalpinti.
Beje labai nesijaudink "suspicious file" reiškia, kad Avirai jie yra tik įtartini. Pagal lentelę kaip suprantu jie nori, kad tuos įtartinus failus patalpintum į karantiną ir paskiau nusiustum į Aviros labaratoriją jų identifikavimui.
Atsakyti
QUOTE(Jurgička @ 2009 02 02, 23:00)
Kai antivirusinė pilnai nuskenuoja (rodo 100 %) tai kaip suprantu ties eilute "detections" būna 0, o ties eilute "Suspicious files" - 2 ?
Nesupratau kada tą lentutę išmeta. Ar kai naršai po internetą, ar kai paleidi Aviros skenerį?
Dabar padaryk taip. Nueik į karantiną ir nufotkink, ką ten jame turi. Tada atnaujink Avirą ir paleisk skenerį. Kiekviename iššokusiame lange "detection" padėk tašką ties "Move to quarantine" ir būtinai paspausk tame pačiame lange "OK". Kai pilnai 100 procentų nuskenuos Avira, vėl nueik į karantiną ir pažiūrėk ar tie blogiukai ten patalpinti.
Beje labai nesijaudink "suspicious file" reiškia, kad Avirai jie yra tik įtartini. Pagal lentelę kaip suprantu jie nori, kad tuos įtartinus failus patalpintum į karantiną ir paskiau nusiustum į Aviros labaratoriją jų identifikavimui.

taip .
ta lentele man meta kai narsau internete ,ir meta kai paleidziu avira kad praskanuotu
o kas tas karantinas blush2.gif kur jis yra ?
Papildyta:
atejau va i sita nuoroda dabar
ir va

taip kekvienakart meta sia lentele
user posted image

Atsakyti
tam karantine va ka rodo
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Armani @ 2009 02 03, 00:26)

taip kekvienakart meta sia lentele

pas mane ta pati situacija, tik meta tada kai atidarau www.zebra.lt
kitus puslapius atidarant - nemeta jos.
Atsakyti
QUOTE(jolka1224 @ 2009 02 03, 00:22)
pas mane ta pati situacija, tik meta tada kai atidarau www.zebra.lt
kitus puslapius atidarant - nemeta jos.

tai va blyn doh.gif
vyras baige pazaliuoti is piktumo lotuliukas.gif doh.gif

katik paziurejau kaip del www.zebra.lt tai meta ir ten virusa g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Armani: 03 vasario 2009 - 00:42
QUOTE(Armani @ 2009 02 03, 01:31)

vyras baige pazaliuoti is piktumo  lotuliukas.gif  doh.gif

tai aš irgi jau žaliuoju. internete mažai info apie tą virusą, niekas nepataria kaip sunaikinti.
Atsakyti
QUOTE(jolka1224 @ 2009 02 03, 00:50)
tai aš irgi jau žaliuoju. internete mažai info apie tą virusą, niekas nepataria kaip sunaikinti.

as net nesuprantu kur as ji pagavau ,niekur perdaug nelandziojau doh.gif is kur jis cia atsirado nesuprantu

pas zmogeli toki klausiau tai patare windausus persiinstaliuoti ,tiesiog nezinau ka daryti mastau.gif cray.gif
Atsakyti