Įkraunama...
Įkraunama...

negaliu pamiršti

QUOTE(Aristokratė @ 2009 01 17, 17:07)
bet, kaip merginos turi drasos vaziuot i Palanga su keliu dienu pazistamu  blink.gif .


Tai ir as vaziavau, pirma vakara kai susipazinom irgi i Palanga, kita vakara irgi i palanga, i kretinga, dar kazkur.. unsure.gif Pasekmes? Ale tampomes iki siol, daugiau nei menuo... Siaip ir as esu saltas zmogus, nebuvo jokiu susikabinimu uz rankuciu, jokiu nieko, iskart buvo pasakyta, kad zmones prisileidziu sunkiai, mano akiniai ne ruzavos spalvos ir panasiai, o jei kas nors nepatinka - durys atviros.. Nu ir neissigando, ir nebega... Si karta nusprendziau tiesiog buti toks zmogus, koks esu ir nedeveti kaukes, stengdamasi itikti ar patikti.
Atsakyti
Manau, kad verta dar karta pasidomet juo. Parodyk siek tiek demesio paskambindama jam... Jeigu ir po to karto nieko nebus, tada jau tikrai deje, bet nerupi jam. sekmes. 4u.gif
Atsakyti
neskambink, jis nevertas tavo skambuciu mad.gif
Atsakyti
aš irgi neskambinčiau, tu jam jau parodei dėmesį, jei norės juk turi tavo kontaktus, pats susiras tave, jei neieško tai gal jam ir nereikia tavęs
Atsakyti
Patarciau neskambinti.Nebent pavyktu jums dar karta pas bendrus pazistamus vakarelyje susitikti,tai gal kasnors paaisketu tau
Atsakyti
atsipusk,pravedink galva nuo tu minciu apie ji,o tiksliau,vien susikurta vaizda apie ji,o ne tikraji veida.gi net nebuvo kada artimiau susipazinti,pasikalbeti,tiesig pabendrauti,taigi praktiskai viskas,ka prisivajojai,yra tavo vaizdinys apie ji kaip apie objekta,o ne kad tai tikrieji jausmai zmogui...ir nueik i kita vakareli prasiblaskyti,gal sutiksi kita zmogu ir realus kontaktas atsvers visas fantazijas.
Atsakyti
Aš manau, kad tokiam laiko tarpui praėjus ir dar nepaskambino, nerašo nieko... tai jau bye1.gif tuo labiau, sakei yra mergišius. Ko jiems daugiau reikia, susitiko, gal kažkas netiko ir viskas, adjos.
Atsakyti
na sios temeles seimininke jei beuzsuki cia tai ir as tau pasakysiu jog mesk tu ji is galvos ir net tokiu minciu neturek kaip jam skambinti ar rasyti nes tikrai jei tu jam bent kiek butum rupejusi jis tau jau butu pasiskambines pats...
galiu papasakot is savo patirties... kai mokiaus klp mano drauge daznai nusikadrindavo koki vaiki tik as nuo jos budavo kad nukadrindavau tai buvo vienas toks fruktas atrodo ir susitikinet buvom kone pradeje bet visdelto musu keliai issiskyre... gal po savaiteles ar dvieju(nebelabai pamenu) ir po kiek laiko su drauge neturejom ka veikt ir nusprandem pasiieskot kadru ir as jam parasiau zinute ir kogi sulaukiau is jo jog jo panele grizo is uzsienio ir kad as jam daugiau nei rasyciau nei skambinciau... o atrode irgi gana ne mazai demesio rode... doh.gif tik aisku man nei silta nei salta tada buvo ieskojom toliau kitu kadru... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
juolab, kad jis vyresnis. Is patirties sakau, neverta prasideti su vyresniu (nes kiek supratau, tu esi jauna). O gal jis zmona turi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Niurzgike @ 2009 01 17, 14:06)
Va taip ir būna vaidina nepasiekiamomis, po to nagus griaužiasi...



Shiaip mergina tokia ir turi buti. Cia ne vaidima, o saves gerbimas kaip moters. Vyrui, kuriam rupi tik antra galvos dalis ar geras laiko ledimas jam bus tikria neidomu kovoti del merginos demesio ...Paprasciausiai jam neparanku, neidomu ir BASTA CIKITA smile.gif nauja meile viska visad ishgydo smile.gif
Atsakyti
Na jeigu nebeskambina, tai ir nebepriversi paskambinti, tiesiog lieka su tuo susitaikyti.
O siaip tai jeigu susipazinote drauges gimtadienyje, tai gali paklausti per ja ko nors, nors abejoju, ar tai pades g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2009 01 17, 16:07)
bet, kaip merginos turi drasos vaziuot i Palanga su keliu dienu pazistamu  blink.gif .


tai gal Klaipėdoj gyvena tongue.gif
Atsakyti