Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinytės, batukai, tapkutės - 3

QUOTE(linusha @ 2009 02 02, 21:56)
Cia laukiamam giminaiciui ar giminaitei batukaiuser posted image, o cia kojinytes ir pirstinytes  ax.gif user posted image


Grazus mezginukai thumbup.gif o kiek akyciu dejai kojinytem ir kiek pirstinytem? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sapnu_salis @ 2009 02 02, 22:00)
Grazus mezginukai  thumbup.gif  o kiek akyciu dejai kojinytem ir kiek pirstinytem?  smile.gif

Dejau is viso 32, zodziu po 8 ant keturiu virbalu smile.gif Nu mazytes jos gavosi, tai naujagimiui kaip tik manau, gal iki 3 menesiu istemps blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpocka @ 2009 02 02, 16:08)
Labukas,noriu ir as jums pasirodyti,mezgiau pagal jusu nurodytas schemas.Tik nezinau ar pavyks foto ikelti,pirma karta tai darysiu,jei nepavyks prasau labai nepykitehttp://foto.lt/image.php?src=14865.JPG&id=14865

Neisein man. blush2.gif Atsiprasau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpocka: 03 vasario 2009 - 10:56
QUOTE(pumpocka @ 2009 02 02, 15:08)
Labukas,noriu ir as jums pasirodyti,mezgiau pagal jusu nurodytas schemas.Tik nezinau ar pavyks foto ikelti,pirma karta tai darysiu,jei nepavyks prasau labai nepykitehttp://foto.lt/image.php?src=14865.JPG&id=14865


http://foto.lt/image.php?src=14865.JPG

A ne šitos kojinytės bigsmile.gif ? Jei taip, aš jas pažiūrėjau ax.gif . Labai gražios thumbup.gif

P.S. aš į tavo cituojamą postą įdėjau nuorodžikę, kurią paspaudus, išmeta foto ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egmilia: 03 vasario 2009 - 11:10
aciu tau kad sutvarkei mano nesamone mirksiukas.gif o dabar pabandau kitaip ikelt user posted image pagaliau kazkas isejo,bet labai jau maza foto,o kitaip kai darau dar net netelpa cia,labai puslapi iskraipo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpocka: 03 vasario 2009 - 11:40
sveikos mezgejeles!
kaip kadaise senai zadejau, pabandziau pirma karta (po mokyklos laiku) numegzti kojines.. mezgiau jas vyrui..
db irgi pirma karta bandysiu iterpti foto, tai net nzn kaip man cia iseis.. neteiskit 4u.gif

user posted image]www.radikal.ru[/URL]

Atsakyti
QUOTE(larikute @ 2009 02 03, 15:04)
sveikos mezgejeles!
kaip kadaise senai zadejau, pabandziau pirma karta (po mokyklos laiku) numegzti kojines.. mezgiau jas vyrui..



Labai dailios kojinytes smile.gif Saunuole 4u.gif
Atsakyti



QUOTE(linusha @ 2009 02 02, 21:56)
Cia laukiamam giminaiciui ar giminaitei batukaiuser posted image,

Labai man patinka šios ciopkos wub.gif bet va neismastau kaip padaryti tokį banguotą riešą g.gif Jaigu labai neapsunkins gal galit man kvailai paaiškinti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almara: 03 vasario 2009 - 15:13
QUOTE(larikute @ 2009 02 03, 15:04)
sveikos mezgejeles!
kaip kadaise senai zadejau, pabandziau pirma karta (po mokyklos laiku) numegzti kojines.. mezgiau jas vyrui..
db irgi pirma karta bandysiu iterpti foto, tai net nzn kaip man cia iseis.. neteiskit  4u.gif


Smagu matyti kojinių mezgėjėlę! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2009 02 03, 16:13)
Labai man patinka šios ciopkos  wub.gif bet va neismastau kaip padaryti tokį banguotą riešą g.gif  Jaigu labai neapsunkins gal galit man kvailai paaiškinti blush2.gif

Cia gal nesimato, bet labai paprastai. Mezgi 2 eilutes blogosiomis akimis ir 2 gerosiomis, vel 2 blogosiomis vel2 gerosiomis ir dar karta taip, pati ciurna 1gera 1 bloga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linusha @ 2009 02 03, 20:53)
Cia gal nesimato, bet labai paprastai. Mezgi 2 eilutes blogosiomis akimis ir 2 gerosiomis, vel 2 blogosiomis vel2 gerosiomis ir dar karta taip, pati ciurna 1gera 1 bloga biggrin.gif

na tikrai kas ginealu tas paprasta thumbup.gif o as vis galvojau kaip numegzti kad tas riešas gaunasi toks liktais su bangom doh.gif o šias koinytes mezget su 2 virbalais ar 5 pagal aprašymą kur čia yra kažkur g.gif nes mačiau pas rusaitės tokias geltonas kojinės tai atseit su 2 mezgasi
Kažko man šiandien nekelia foto doh.gif parodyčiau
Atsakyti
Laba vakara mielosios,

Noriu draugės naujagimiui kojnytes numegzti, tik susidūriau su dilema - kiek tu akyčių reikia g.gif kadangi pati leliaus dar neturėjus, tai ir suopračio neturiu ax.gif

Ir dar prašau patarimo dėl kojnyčių spalvos - kadandi nežinau kas gims tai nutariau, kad labai tiks balta biggrin.gif tik, kad pardėj yra dviejų rušių baltos - viena akinančio baltumo, o antra gelsvoka. Gal turit minčių?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo net_nzn: 03 vasario 2009 - 22:03