Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinytės, batukai, tapkutės - 3

kokie fainučiai wub.gif
Atsakyti
Oj ,kokios jus saunuoles merginos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
visu darbeliai tiesiog nuostabus wub.gif
as dar tik pradedancioji ,bet keleta irgi turiu numezgusi,kai turesiu laisva minutele pafotkinsiu ir ykelsiu nuotraukyciu smile.gif

Vaidulka...gal galetum paaiskinti kaip tu pacia pynute mezgi? radau apie pynes info,bet tik rusu kalba,deja nesuprantu.labai graziai ta pynute ant ,,tapciuku,, atrodo,noreciau pabandyti ismegsti pynute,bet nemoku blush2.gif
Atsakyti
Va įkeliu pagal ką mezgiau pynę 4u.gif
http://s75.photobuck...pedija_0054.jpg
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2009 01 22, 16:28)
Va įkeliu pagal ką mezgiau pynę  4u.gif
http://s75.photobuck...pedija_0054.jpg

didelis aciukas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
smile.gif labai aiskiai parodyta viskas,dabar jau visai atrodo nesudetinga ax.gif bandysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
nuostabiu batuku primezget merginos... smile.gif
Atsakyti
LABAI DAUG GRAZIU DARBUKU TURIT AS IR EISIU MEGZT BATUKU 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

norejau paklausti, kokius batukus man nerti ar megzti, jei mano vaikiukas gims liepos menesi? g.gif Is anksto dekoju uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
pagaliau ir man pavyko numegzti batukus


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tetuke: 25 sausio 2009 - 20:37
QUOTE(sapnu_salis @ 2009 01 25, 16:45)
Sveikos,

norejau paklausti, kokius batukus man nerti ar megzti, jei mano vaikiukas gims liepos menesi?  g.gif  Is anksto dekoju uz atsakymus  4u.gif

savajai turejau ir vilnonines kojinytes (nakti vesoka, o ir dienu pasitaike visokiu), ir batukus-tiesiog is plonos vilnos ir medvilnes (o jau isvaizda ne taip svarbu, gal tapkuciu ar basuciu isvaizdos vasara ir graziau) 4u.gif
Atsakyti
visada naujagimiams deda vilnones kojinytes.
Atsakyti
Vadinais megsiu vilnones kojinytes, o gal galit patart kiek akuciu apmest? Nelabai isivaizduoju. blush2.gif

Na, o pries pora dienu va tokius batukus suraizgiau

user posted image
Atsakyti
QUOTE(sapnu_salis @ 2009 01 26, 19:43)
Vadinais megsiu vilnones kojinytes, o gal galit patart kiek akuciu apmest? Nelabai isivaizduoju.  blush2.gif

Na, o pries pora dienu va tokius batukus suraizgiau

user posted image



Kaip grazu wub.gif idek schemute 4u.gif
Atsakyti