Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinytės, batukai, tapkutės - 3

Stai dar vienos koinytes naujagimiui mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2009 09 20, 12:04)
Stai dar vienos koinytes naujagimiui mirksiukas.gif


valentinuke- labai labai grazios koinytes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SERPIENTE @ 2009 09 20, 14:52)
valentinuke- labai labai grazios koinytes  4u.gif


aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2009 09 20, 11:00)
aha su ts trintukais ant virbalo galų mačius esu kažkur, visai neblogas variantas. žodžiu čia kaip matau tik laiko klausimas, viskas reikalinga patirtis, mnau ir aš greit su tais virbalais rasiu bendrą kalbą bigsmile.gif


Paprasciausiai reikia ne per laisvai megzti ir atrasti kaip patogiai laikyti. pvz mezgant nuo vieno virbalo, man patogu, kad desinys virbalas butu ant virsaus, o kairys po apacia ax.gif
Atsakyti
Jei mezginys platus ir slysta nuo virbalų, visai patogu uždėti gumytę, kad ir plaukams skirtą, truputį žemiau ant mezginio.
Atsakyti
Ačiū merginos už patarimus, jau vienus batukus nusižiūrėjau, bandysiu tuos, kur susisiuva ir kojinytes noriu savo leliukui numegzti, tik dabar dar užbaiginėju pleduką, o po jo imsiuos šių darbų.
Valentinuke, nuostabios kojinytės ir apskritai tavo visi darbeliai thumbup.gif taip ir toliau 4u.gif
Atsakyti
Kaip uzdet akis koinems kad nebutu ta pradine eile tokia tampri g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2009 09 20, 20:55)
Kaip uzdet akis koinems kad nebutu ta pradine eile tokia tampri  g.gif


Na as surenku akis ant virbalu ir tris eiles mezgu dvi geros dvi blogos,ir po to darau rasta,bet dar labai priklauso nuo siulo ir nuo mezgimo,as mezgu kieciau mirksiukas.gif
Atsakyti
tai ir aš darau, bet būna ta pati pirmutinė eilė, kur tik uždėtos akys, tokia baisiai tampri, o kitos ne... Kai gimdykloj dėjo naujagimiui kojinytes, sakė, kad blogai uždedu akis, todėl ta eilė netįsta. Aš ant dviejų virbalų surenku, po to mezgu, gal su kokiais dideliais pradėt, po to keist g.gif
Atsakyti
Aš pirmą eilę mezgiau su mažesnio numerio virbalais mirksiukas.gif

einu kurti naujos temos
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti