Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinytės, batukai, tapkutės - 3

QUOTE(SERPIENTE @ 2009 09 11, 22:00)
visu labai grazus ir mieli darbeliai  4u.gif
valentinuke-jusu darbeliai tai is viso visi tiesiog nereaaliai grazus  4u.gif
vaidullka,ar jau bandei  sitas masinytes megzti? as irgi uztrigau ties ciurnos dalimi,tris kart bandziau megzti ir vis vien nesigavo man taip kaip turi gautis,galiausiai isvis isardziau  ax.gif kaskaip per daug placiai man ten gavosi,nebent akis sumegzti reikejo ties ciurna. ir seip jauciu kad jie labai kristi vaikiukui mazam nuo kojyciu turetu,nes neprilaiko joksai  sniureliu surisimas.nors man jie labai grazuciai,bet kazin ar patogus nesiojimui g.gif

Dabar kankinuosi doh.gif
Radau osinkoj Мастер-класс tai bandau pagal pavyzdukus daryt, nes su rusų kalba oi ne kas doh.gif O google vertėjas taip išverčia, kad mirk juokais doh.gif Maniškiui tai faktas, kad kris nuo kojų, nes jis ir koines (labai tamprias) sugeba pamest doh.gif

Na bet aš bandau, o paskui jau matysiu ką gražint biggrin.gif
Atsakyti
ačiū 4u.gif
Atsakyti
Išmokau megzt kojines tai "pasinešiau" ant intensyvaus visokiu pavyzdžių ieškojimo. doh.gif Keleta idėjų ir schemučių pasidalinsiu ir su jumis.. wink.gif


user posted image rastas

user posted image

user posted image

rastelis - user posted image

Tik idejoms--->

user posted image

user posted image

Atsakyti
gal kas galėtų man paaiškinti kaip mezgamas tas dvigubas kojinės kulnas ( suprantu čia dėl tvirtumo taip reikia, kad netaip greit išdiltų ). Nemoku, o paklausit neturiu ko, senelė mokė mane megzti kojines, tačiau deja jos paklausti jau nėra galimybės.
Ir dar pamenu ji megzdama kojines į kulną įmegzdavo dar ir tokį ploną sintetinį siūlą dėl tvirtumo, tačiau mažiukams turbūt jo neriekia, nespės išdildinti to kulno biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2009 09 19, 13:53)
gal kas galėtų man paaiškinti kaip mezgamas tas dvigubas kojinės kulnas ( suprantu čia dėl tvirtumo taip reikia, kad netaip greit išdiltų ). Nemoku, o paklausit neturiu ko, senelė mokė mane megzti kojines, tačiau deja jos paklausti jau nėra galimybės.
Ir dar pamenu ji megzdama kojines į kulną įmegzdavo dar ir tokį ploną sintetinį siūlą dėl tvirtumo, tačiau mažiukams turbūt jo neriekia, nespės išdildinti to kulno  biggrin.gif

na as tai kai mezgu kulna tai kas antra aki tik ismezgu, ismezgu viena, kita tik permetu ant virbalo, is kitos puses visas ismezgu, is gerosos puses vel kasantra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(briga1 @ 2009 09 19, 14:56)
na as tai kai mezgu kulna tai kas antra aki tik ismezgu, ismezgu viena, kita tik permetu ant virbalo, is kitos puses visas ismezgu, is gerosos puses vel kasantra  mirksiukas.gif

Čia greičiausiai ir bus tas dvigubas raštas. dėkui už paaiškinimą 4u.gif

einu į lauką su dukriuku, o grįžusi kibsiu į darbą, reik dvi mažas mergaičiukes aprūpinti šiltomis kojinėmis žiemai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J@lanta: 19 rugsėjo 2009 - 14:35
QUOTE(briga1 @ 2009 09 19, 15:26)
na as tai kai mezgu kulna tai kas antra aki tik ismezgu, ismezgu viena, kita tik permetu ant virbalo, is kitos puses visas ismezgu, is gerosos puses vel kasantra  mirksiukas.gif


Ar as klystu, ar cia kalbama apie ta iskiluji rasta, kai mezgant gera - bloga, isvirkcioj pusej bloga akis nukeliama? g.gif

O leliukams tai isvis mezgu paprastu lygiuoju rastu kulniuka. Dar ne vienas nespejo sudevet - visi isaugo biggrin.gif
Didesniam vaikuciui, jei laksto po namus su kojinytem, tada jau reikia deti sintetini siuliuka - bus tvirciau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, kiek grožybių prisižiūrėjau ir idėjų pasisėmia ax.gif šiandien kol šeimyna miegojo pabandžiau numegzti batukus ir pasirodo tai visa nėra sunku, tik man su tais virbalais nesiseka, painiojasi, akys pasileidžia, dirbasi labai lėtai, nors mezgu šiaip nuo paauglystės, bet su tais 5 virbalais kolkas nesiseka susidraugauti. sakykit ar dedat ant viralų galų ką nors, kad akys nepabėgtų?
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2009 09 19, 17:28)
Sveikos, kiek grožybių prisižiūrėjau ir idėjų pasisėmia ax.gif šiandien kol šeimyna miegojo pabandžiau numegzti batukus ir pasirodo tai visa nėra sunku, tik man su tais virbalais nesiseka, painiojasi, akys pasileidžia, dirbasi labai lėtai, nors mezgu šiaip nuo paauglystės, bet su tais 5 virbalais kolkas nesiseka susidraugauti. sakykit ar dedat ant viralų galų ką nors, kad akys nepabėgtų?


Man sekmingai pavyko susidraugauti su 5 virbalais, bet mokykloje pamenu dedavausi trintuko gabaliukus ant galu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2009 09 12, 10:00)
Dabar kankinuosi  doh.gif
Radau osinkoj Мастер-класс tai bandau pagal pavyzdukus daryt, nes su rusų kalba oi ne kas  doh.gif O google vertėjas taip išverčia, kad mirk juokais  doh.gif Maniškiui tai faktas, kad kris nuo kojų, nes jis ir koines (labai tamprias) sugeba pamest  doh.gif

Na bet aš bandau, o paskui jau matysiu ką gražint  biggrin.gif

na Vaidullka kaip, ar pasiseke tau numegzti ?
as irgi pagal ta rusu puslapiuka bandziau narplioti,bet man irgi su rusu kalba ne kas doh.gif tai vat laukiu ar tu ka nors isgaminsi pagal tuos paveiksliukus,sakau gal lietuviskai paaiskinsi jai gausis kas nors tau,nes man tai nesigavo kaip turetu gautis tongue.gif
Atsakyti
Zinok dar nepriejau iki ju, pradejau, gavos mai, tai nedariau. dabar baigsiu kepure ir imsiuos ju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalipse @ 2009 09 19, 17:32)
Man sekmingai pavyko susidraugauti su 5 virbalais, bet mokykloje pamenu dedavausi trintuko gabaliukus ant galu  blush2.gif

aha su ts trintukais ant virbalo galų mačius esu kažkur, visai neblogas variantas. žodžiu čia kaip matau tik laiko klausimas, viskas reikalinga patirtis, mnau ir aš greit su tais virbalais rasiu bendrą kalbą bigsmile.gif
Atsakyti