Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinytės, batukai, tapkutės - 3

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Shura @ 2009 08 17, 13:48)
tai kad nedaug to krapstymosi  g.gif , vakar per vakara nuneriau, lengvai ir smagiai labai neriasi...


Na tai reiks kuri vakara ir man prisiverst.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 08 17, 23:15)




wub.gif wub.gif labai grazu wub.gif gal shemuke turi?
Atsakyti
beveik visus batukus neriu be schemu
Atsakyti
unsure.gif As tai nesuprantu,kaip reikia nuimti tas akis? Gal galit kuri paaiskinti,kaip ten darosi? unsure.gif
Atsakyti
labai gražūs batukai.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 08 22, 14:17)

labai grazus darbelis 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos! O as va cia sioki toki klausimele turiu 4u.gif Galvoju gal kuri is jusu bus ka girdejusi ta tema....Numezgiau savo mergaitem keleta poru tapkuciu, taciau beda va kur- namie grindys tai slidokos, bijau, kad su tais mano megztais "aulinukais" nepargriutu. Stai koks klausimas: gal zinote ar yra galimybe paciai padaryti arba galbut yra kazkas panasaus pardavime i tokius guminius padukus arba taskucius, kokie buna ant megztu tapkuciu pirktu parduotuveje. Gal yra koks nors "stebuklingas" metodas, ar technologija kaip galima ta pritaikyti namie megztoms tapkems.... Bunu labai saunu, jei pavyktu ka nors panasaus padaryti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(swajojuu @ 2009 08 18, 16:41)
unsure.gif As tai nesuprantu,kaip reikia nuimti tas akis? Gal galit kuri paaiskinti,kaip ten darosi? unsure.gif


Aš irgi nesupratau, bet šis video aiškiai paaiškino smile.gif
http://www.youtube.c...h?v=KPQxv5RfJUs
Atsakyti
QUOTE(TOFFI @ 2009 08 24, 12:02)
gal zinote ar yra galimybe paciai padaryti arba galbut yra kazkas panasaus pardavime i tokius guminius padukus arba taskucius,

merginos vėlimo temoje kalbėjo apie tai,kad naudoja lateksą tokiems padukams, gali pasiskaityti čia, žinutė nr. 2 mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasirodisiu ir cia komplektukai naujagimiams mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti