Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinytės, batukai, tapkutės - 3

[quote=almara,2009 07 27, 16:35]
Parodysiu ką nunėriau mažai mergaitei dovanų ax.gif


tikrai labai grazu wub.gif
Almara, o kaip neriamas viršus, t.y. pėdutės viršuje? Ar kažkaip sumezgama, būčiau dėkinga už paaiškinimą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nefisa: 28 liepos 2009 - 14:15
[quote=nefisa,2009 07 28, 15:14]
[quote=almara,2009 07 27, 16:35]
Parodysiu ką nunėriau mažai mergaitei dovanų ax.gif
tikrai labai grazu wub.gif
Almara, o kaip neriamas viršus, t.y. pėdutės viršuje? Ar kažkaip sumezgama, būčiau dėkinga už paaiškinimą 4u.gif
[/quote]
Kaip tik dabar neriu dar tokias ,pabandysiu nufotkint kiekvieną žingsnį ir smulkiai aprašyti
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2009 07 28, 19:34)
Kaip tik dabar neriu dar tokias ,pabandysiu nufotkint kiekvieną žingsnį ir smulkiai aprašyti



būsiu labai dėkinga 4u.gif manau ir kitos merginos taip pat 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Auksarankeles, gal galite man padeti ? smile.gif Manes paprase, kad nunerciau naujagimiui vilnonines kojinytes? gal turite kokia schemute? nes kiek ieskojau visur batukai, arba didesniems kojinytes smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2009 07 30, 15:18)
Auksarankeles, gal galite man padeti ? smile.gif Manes paprase, kad nunerciau naujagimiui vilnonines kojinytes? gal turite kokia schemute? nes kiek ieskojau visur batukai, arba didesniems kojinytes smile.gif  4u.gif

kazin ar kas neria kojinytes g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roberčiukas @ 2009 07 30, 19:17)
kazin ar kas neria kojinytes  g.gif

Na va sad.gif vaselis mano daug geresnis draugas, nei kad virbalai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2009 07 30, 20:23)
Na va sad.gif vaselis mano daug geresnis draugas, nei kad virbalai biggrin.gif

tai tada tapkytes nerk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roberčiukas @ 2009 07 30, 19:26)
tai tada tapkytes nerk  mirksiukas.gif

Bet kai tik gimsta kudikelis tos tapkytes netinka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2009 07 30, 21:23)
Bet kai tik gimsta kudikelis tos tapkytes netinka  doh.gif

kodelgi ne? mirksiukas.gif
Atsakyti
tai nebent nerti is vilnoniu siulu kazka panasaus i batukus,bet lygiu paprastu rasteliu tik kojinytes formos,na su auliuku ilgesniu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2009 07 30, 15:18)
Auksarankeles, gal galite man padeti ? smile.gif Manes paprase, kad nunerciau naujagimiui vilnonines kojinytes? gal turite kokia schemute? nes kiek ieskojau visur batukai, arba didesniems kojinytes smile.gif  4u.gif

as mezgu kojinytes, savo laukiamam mazyliui net dvejas numezgiu smile.gif apmetu mazdaug 36 akis, jei siulai vidutinio storio ir mezgu kaip ir suaugusiems, tik akiu ant virbalo buna mazai smile.gif
Atsakyti
Sveikos, žiūriu kaip tik į tema pataikysiu su savo klausimu biggrin.gif

user posted image

Va nertų vąšeliu kojinių schema, kaip suprantu nuneri dvi dalis ir susiuvi? ar kaip? Kaži nemaišo ta siūlė? g.gif
Kadangi su virbalais kojinių megzt nemoku, tai norėčiau sukurpt ką su vąšeliu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inetux: 05 rugpjūčio 2009 - 08:30