Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinytės, batukai, tapkutės - 3

QUOTE(Karolilna @ 2009 04 21, 19:45)
Koks grozis  wub.gif  thumbup.gif gal schemute butu galima?



QUOTE(Jūros akmenėlis @ 2009 04 23, 11:42)
wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  kaip dekoracija ant torto, jau toookie saldaininiai  wub.gif  labai labai mieluciai  4u.gif


aciu 4u.gif
jo man jie irgi wub.gif wub.gif wub.gif

o schemute va cia mirksiukas.gif

user posted image
user posted image
user posted image

iskart atsiprsau uz dideles nuotraukas, jei sumaziunsiu nieko neiziuresit mirksiukas.gif
jei kam labai reikia atsiusciau i emaila butu gal aiskiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(justicir @ 2009 01 18, 22:14)
user posted image user posted image

Surinkti ant dviejų virbalų 24 akis ir megzti vien gerosiomis akimis 60 eilių (abi puses), galima ir daugiau (70_80). Toliau nuimti 9 akis ir megzti pridėjus kitos spalvos siūlą, turi gautis 8 tarpiukai kitos spalvos ir 7 pagrindinės spalvos (galima ir daugiau, žiūrint pagal kojytę). Kur bus kitos spalvos siūlas turi būti mezgama, kad mezginys būtų geromis akytėmis, o kur siūlas pagrindinis, turi būti blogos akytės.

user posted image

Papuošimui gėlytė

user posted image


panos gal kas mezgėt g.gif numezgiau tas 60 akių balta spalva, nuėmiau devynias akis ax.gif na dabar turėčiau pradėt nert kita spalva... niu bet nesigauna man taip doh.gif na tarkim mėlyną imu spalvą... tai turėčiau nert mėlyną eilę gerom akim, grįžt balta blogom akim??? man nesigauna tokie stulpiukai kaip parodyta verysad.gif
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Rodausi savo paskutini darbeli bigsmile.gif

user posted image

o cia visas komplektukas smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*sanel* @ 2009 04 24, 09:11)
panos gal kas mezgėt g.gif numezgiau tas 60 akių balta spalva, nuėmiau devynias akis  ax.gif na dabar turėčiau pradėt nert kita spalva... niu bet nesigauna man taip doh.gif na tarkim mėlyną imu spalvą... tai turėčiau nert mėlyną eilę gerom akim, grįžt balta blogom akim??? man nesigauna tokie stulpiukai kaip parodyta verysad.gif
4u.gif  4u.gif  4u.gif


tai ir grįžk ta pacia melyna spalva. kol numegsi pirmyn atgal pvz 4 eiles.
pradedi gerom akim, grįžti išvirkščiom, vėl geros ir vėl išvirkščios.
Atsakyti
4u.gif SHARA labai dailus cepciai thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(shara @ 2009 04 24, 18:30)
Rodausi savo paskutini darbeli bigsmile.gif

Be galo gražu 4u.gif O schemučių nėra?.. blush2.gif
Atsakyti
labas darbstuoles kas galetu pagelbetu su siu batuku SCHEMUTE?
user posted image
kaip juos cia nerti ir nuo ko pradeti? aciukas mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif Pajeskok cia ,visokiu groziu yra

http://club.osinka.ru/topic-48383
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2009 04 29, 15:53)
4u.gif Pajeskok cia ,visokiu groziu yra

http://club.osinka.ru/topic-48383

dekui labai padejo mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Živile60 @ 2009 02 25, 12:54)
Gal kas galit parasyti, kaip reikia tokius burbuliukas, kamuoliukus padaryti

O as darau visai paprastai: aplink du pirstus apvynioju kazkur 50 kartu siulus, po to atsargiai nuo tu pirstu nuimu ir pergauta gumuliuka per viduri apvynioju siula, palieku ilgesni gala jo, kad po to eitu pritvirtinti prie raistelio. Tada pradedu zirkliu pagalba formuoti kamuoliuką: karpau aplink tol, kol gaunasi norimo dydžio rutuliukas. Nežinau, ar suprantamai parašiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rasute.m @ 2009 05 05, 10:27)
O as darau visai paprastai: aplink du pirstus apvynioju kazkur 50 kartu siulus, po to atsargiai nuo tu pirstu nuimu ir pergauta gumuliuka per viduri apvynioju siula, palieku ilgesni gala jo, kad po to eitu pritvirtinti prie raistelio. Tada pradedu zirkliu pagalba formuoti kamuoliuką: karpau aplink tol, kol gaunasi norimo dydžio rutuliukas. Nežinau, ar suprantamai parašiau  blush2.gif

Aš tai iš kartono iškerpu tokį "riestainį", jį tankiai apvynioju siūlais, tada pagal išorinį kraštą perkerpu, pagal vidinį surišu, bet šitaip dar paprasčiau. Reikės išbandyti:)
Atsakyti
QUOTE(Raflezija @ 2009 04 29, 20:58)
dekui labai padejo  mirksiukas.gif  thumbup.gif



As irgi ant situ uzsikabliavau, neriu jau kelinta karta ir vis ta batuko nosyte tokia nesigauna, kaip ten pagal ta shemute nosytes ta paskutine eilute padaryti, nu ten kazkaip i viena sutraukti? NEMOKU, PADEKIT 4u.gif
Atsakyti