Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinytės, batukai, tapkutės - 3

Lbutis.Gal kuri turit ar užmatėt šitų kojinių raštelio schema?
Labai būčiau dėkinga.
user posted image
Atsakyti
labukas 4u.gif
cia seile pavarvint ir ideju pasigaudyt, deja be schemu ax.gif
http://picasaweb.goo...komix66/XicckH#
Papildyta:
QUOTE(asarele54 @ 2009 03 16, 14:24)
Lbutis.Gal kuri turit ar užmatėt šitų kojinių raštelio schema?
Labai būčiau dėkinga.
user posted image


o cia tas rastelis tai labai paprastas 2 pynos viena salia, kitos tik viena susukti i desine o kita i kaire ir gausis mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū,o kaip padaryti,kad jos tokios užsirietusios būtų?Aš pirmą kartą bandysiu megzti pynes,tai nelabai ką ir nusimanau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(asarele54 @ 2009 03 16, 22:36)
Ačiū,o kaip padaryti,kad jos tokios užsirietusios būtų?Aš pirmą kartą bandysiu megzti pynes,tai nelabai ką ir nusimanau blush2.gif

o kurioj vietoj jos uzsirietusios??? apnarelis???
apnarelis, pradzia ir pabaiga 2geros akys, 2 blogos, o pynos kai susuksi tai jos savaime tokios iskilios pasidarys, cia is tokiu storesniu siulu megzta.
Ispradziu pavyzduka prasimegzk ir matysi ar gaunasi mirksiukas.gif
sekmes 4u.gif
Atsakyti
Labai ačiū už pagalbą aciuks.gif
Atsakyti
Oi, kiek daug mamytės batukų primezgusios! Bandžiau ir aš savo mažiukui numegzti batukus pagal SUPER BATŲ aprašymą, kurį radau pirmojoje temoje - išties super duper batai! Tik kad mano dideliam mažiukui jie buvo... mažoki lotuliukas.gif
Teks bandyti didesnius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kita bitute: 17 kovo 2009 - 21:46
Labas rytas darbstuoles 4u.gif Nu tikrai seiles pavarvinau cia tiek graziu mezginiu nerinuku tiems leliukams prinerta primegsta, tikrai saunu thumbup.gif As daug ideju prisisemiau ir bandysiu kazka panasaus leliui padaryti, tik bijau kad neiseis man taip kaip jums nes nesu labai gera nereja ar mezgeja blush2.gif bet kaip sakoma niekada ne pervelu tongue.gif biggrin.gif
Geros dieneles visoms thumbup.gif
IKITUKAS...
Atsakyti
Sveikos darbstuoles 4u.gif
oj kiek daug batuku primezget thumbup.gif
as irgi numezgiau pora batuku kleckiukui biggrin.gif dabar bandysiu dar kitokius megzti, tikiuos gausis, nors as nesu gera mezgeja blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes,

prisiziurejus jusu darbuku, noreciau ir savo darbeli parodyti

user posted image
Atsakyti
QUOTE(evax @ 2009 03 20, 07:58)
Sveikutes,

prisiziurejus jusu darbuku, noreciau ir savo  darbeli parodyti

user posted image


kas per grožis batukų,nai nai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
4u.gif EVAX mieli batukai wub.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif
Atsakyti