Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinytės, batukai, tapkutės - 3

Ačiū, viską supratau pioneer.gif
Vadinas darau viską teisingai. gal mano siūlai su virbalais nesiderina g.gif Mezgu palyginus tampriai. na bet svarbu kad išmokau, dabar reikia tobulėt bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2009 02 25, 15:36)
Ačiū, viską supratau  pioneer.gif
Vadinas darau viską teisingai. gal mano siūlai su virbalais nesiderina  g.gif Mezgu palyginus tampriai. na bet svarbu kad išmokau, dabar reikia tobulėt  bigsmile.gif

Na matosi jog esi kantri, gabi mezgėjėlė, po kelių bandymų viskas gausis kuo puikiausiai. Na o siūlai ir virbalai tai tikrai turi reikšmės. Sėkmės tobulėjant! mirksiukas.gif

Lusasita labai gražūs mažieji teptiukai! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Živile60 @ 2009 02 25, 12:54)
Gal kas galit parasyti, kaip reikia tokius burbuliukas, kamuoliukus padaryti


Labai paprasta mirksiukas.gif Paimi storesnio popieriaus,pvz kartono dezute kokia,iskerpi du vienodo dydzio apskritimus(tokio,kokio nori,kad butu bumbuliukai),ju viduryje iskerpi mazesnius apskritimukus.Tada sudedi abu ir apvynioji siulu.(Isiverk i adata ilga ilga siula ir taip siuvi,kol viduriukas uzsipildo.)tada zirklutem surandi kur tarpas tarp tu dvieju popieriaus rutuliuku ir prakerpi siula aplinkui.I ta tarpa perrisi siulu tvirtai ir nuimi tuos popieriukus ir viskas.Nezinau ar supratai,labai nemoku paaiskinti.jei ka,rasyk,pabandysiu kaip nors nufotkinti eiga mirksiukas.gif Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(In-gu-te @ 2009 02 26, 00:55)
Labai paprasta mirksiukas.gif  Paimi storesnio popieriaus,pvz kartono dezute kokia,iskerpi du vienodo dydzio apskritimus(tokio,kokio nori,kad butu bumbuliukai),ju viduryje iskerpi mazesnius apskritimukus.Tada sudedi abu ir apvynioji siulu.(Isiverk i adata ilga ilga siula ir taip siuvi,kol viduriukas uzsipildo.)tada zirklutem surandi kur tarpas tarp tu dvieju popieriaus rutuliuku ir prakerpi siula aplinkui.I ta tarpa perrisi siulu tvirtai ir nuimi tuos popieriukus ir viskas.Nezinau ar supratai,labai nemoku paaiskinti.jei ka,rasyk,pabandysiu kaip nors nufotkinti eiga mirksiukas.gif Sekmes 4u.gif


Aciu, viska supratau ir dar schema radau, tai viska sudejau ir puikiausiai viskas isejo thumbup.gif Dar karteli didelis dekui aciuks.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

radau dar pamoka gera, lygtai kazkas ieskojo, nebepamenu ... g.gif
http://club.osinka.r...48383?&start=15

aisku jei skaitot rusiskai, nors ten nemazai nuotrauku ir neskaitancios rusiskai supras mirksiukas.gif

sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2009 02 07, 18:57)
:4u:gal kas pasidalins šių batukų schemute?

user posted image


Pačiūžų mezgimo pavyzdys. tikrai gros nuorodos, ačiū Shura. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

pagaminau ir as dar vienus baciukus smile.gif

Paprastuciai mano, bet butu visai smagu ir tokias paciuzas padirbti biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Gražūs batukai sapnu salis, siūliukas grazus labai, gera spalvyte thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sapnu_salis @ 2009 02 27, 11:47)
Sveikos,

pagaminau ir as dar vienus baciukus  smile.gif

Paprastuciai mano, bet butu visai smagu ir tokias paciuzas padirbti  biggrin.gif
user posted image

grazumelis thumbup.gif
Atsakyti
Stai mano nunarpliotos kojinytes ir tapkutes ax.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikutes,visu darbeliai labai grazus 4u.gif rodausi ir as savo tapkes ax.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti