Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinytės, batukai, tapkutės - 3

Labukas visoms, deja neturiu šitų batukų eigos pavaizduotos, mezgiau iš tikro pavyzdelio, kurį turėjau iš močiutės. Juos pradėti reikia nuo viršaus kaip kojine 2 eilutes blogom akim dvi gerom ir taip dar du kartus, čiurna mezgasi 1 gera 1 bloga,p askui pasidaryti reikai skylutes sniuriukui. Tada mezgamas viršus iš 1 virbalo akių, kiek reikia ilgio. na o po to surinkti akis nuo šonų ir nuo galų ir velgi apmegzti kelias eiles tiksliai nepamenu ar keturias eilutes, na ir po to padukas mezgamas, sumezginejamnt šonines akis, kol nelieka visai akių. Nu ir prirašiau, nu jaučiu nelabai čia suprantamai, bet nemoku paaiškinti.
Dabar mano pasiekimas, tai įveikiau šiaip taip tokius batukus
user posted image
Atsakyti
Na štai mano batukai pukuotukai! thumb_yello.gif

user posted image
Atsakyti
stai dar idedu kelis katik baigtus darbelius mirksiukas.gif :

user posted image
Atsakyti
QUOTE(LeKrista @ 2009 02 23, 16:00)

  Dabar mano pasiekimas, tai įveikiau šiaip taip tokius batukus
user posted image


wub.gif koks grozis, deja nelabai su vaseliu draugauju verysad.gif
QUOTE(valentinuke @ 2009 02 23, 16:32)
Na štai mano batukai pukuotukai! thumb_yello.gif

user posted image

thumbup.gif Šaunūs
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2009 02 23, 17:32)
Na štai mano batukai pukuotukai! thumb_yello.gif

user posted image


Superiniai batukai - pukuotukai thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif ACIU merginos uz pagirimus,dziaugiuosi kad patiko tongue.gif
Atsakyti
Tikrai labai žaismingi tie maži tepukai, kaip jie gražiai atrodo ant mažų kojelių, šaunuolės mamytės darbštuolytės!

PS. Būtų daug geriau skaitant temą kad nesikartotų foto citatose tame pat puslapyje net po keletą kartų, juk to daryuti tikrai nereikia, cituojant palikime tik trumpają žinutės dalį, ir bus aišku apie ką kalba eina, ir daug patogiau sekti temą.
Čia tik draugiškas pastebėjimas. mirksiukas.gif
Atsakyti
nu labai,labai grazu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LeKrista @ 2009 02 23, 16:00)
Labukas visoms, deja neturiu šitų batukų eigos pavaizduotos, mezgiau iš tikro pavyzdelio, kurį turėjau iš močiutės.


Be galo gražūs batukai wub.gif

O dėl kitų darbelių tai galiu pasakyti, kad mane erzina už pačius darbelius ryškesnis fonas ax.gif tada tiesiog nieko nesimato schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(In-gu-te @ 2009 02 09, 11:56)
As tokius batukus mezgu ax.gif Butinai numegsiu dar tokius kaip jus mezgat su penkiais virbalais 4u.gif Labai jie man  wub.gif

user posted image


Gal kas galit parasyti, kaip reikia tokius burbuliukas, kamuoliukus padaryti
Atsakyti
Sigute, turiu tau klausimą. Numezgiau mergiotei koines, atrodo nesmunka, nenufotkinau dar, nes išmurzino jau benešiodama biggrin.gif Tik ką daryt su tuo atvartėliu (berods taip vadinas, ta dalis kur mezgas dvi geros, dvi blogos) jis man gerokai patysta, o bemezgant toks gražus būna. Ar eina jį kaip nors tampresnį itšmegzt?
Ir pas tave nuotraukytėse įlinkis toks dailiai išsirietęs, o pas mane jos vos ne tiesiai eina, norėtųs kad būtų labiau išlinkę ar galima daugiau akių sumegzt? tokiu atveju liktų ant virbalų mažiau akių g.gif

QUOTE(valentinuke @ 2009 02 23, 18:10)
stai dar idedu kelis katik baigtus darbelius mirksiukas.gif  :

user posted image


Turiu pacituot šias koines, žinau kad be reikalo blush2.gif
kaip gražiai jūs padarot koinių priekkiuką, ten lyg pynė ar raštelis koks g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2009 02 25, 13:14)
Tik ką daryt su tuo atvartėliu (berods taip vadinas, ta dalis kur mezgas dvi geros, dvi blogos) jis man gerokai patysta, o bemezgant toks gražus būna. Ar eina jį kaip nors tampresnį itšmegzt?

Tiesiog net nežinau ką ir patarti, kartais ir man taip gaunasi , priklausomai nuo siūlų sudėties, ir kaip "laisvai" mezgu, reikia "suverštai" megzti. Dar esu bandžiusi atvartėlio pirmaja eilutę megzti "suverštai" ir tik blogosiomis akimis, o paskui seklančias 2blogai, 2 gerai, ta pirmoji eilė prilaiko kažkiek. Gali pabandyti. mirksiukas.gif


QUOTE(Vaidullka @ 2009 02 25, 13:14)
Ir pas tave nuotraukytėse įlinkis toks dailiai išsirietęs, o pas mane jos vos ne tiesiai eina, norėtųs kad būtų labiau išlinkę ar galima daugiau akių sumegzt? tokiu atveju liktų ant virbalų mažiau akių  g.gif

Aš visada megzdama akis skaičiuoju tiksliai, kaip esu nuorodose surašiusi, tavo minimą sumažinimą žinoma galima daryti, bet nemanau jog tai išeitis, nebesigaus graži proporcinga kojinytė. Galiu paminėti kiek esu pastebėjusi , kad mergaitės daro vieną klaidelę, kuri kojinytes paverčia beformes, tai "perlaisvas" jų mezgimas. Kojinė nėgsta labiau "suveržtą" mezgimą.

Sėkmytės mezgant. mirksiukas.gif



Megztos kojinytės.

Atsakyti