Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinytės, batukai, tapkutės - 3

QUOTE(liolke @ 2009 02 08, 17:41)
as tai kai sitaip pradedu matuot tai tikrai nugrybauju, uzdedu atitinkamai pamezgu pamatuoju tada paziuriu ar per platu ar per siaura, kai sau mezgu tai jau visur daug maz orientuojuos


Tiesiog tegaliu pridurti jog mezgu tikrai daug užsakomų kojinikių, gaunu išmatavimus centimetrais , ir pirmyn, kažkaip "nugrybauti" neteko.


Megztos kojinytės.

Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2009 01 16, 16:09)

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
As tokius batukus mezgu ax.gif Butinai numegsiu dar tokius kaip jus mezgat su penkiais virbalais 4u.gif Labai jie man wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(In-gu-te @ 2009 02 09, 11:56)
As tokius batukus mezgu ax.gif Butinai numegsiu dar tokius kaip jus mezgat su penkiais virbalais 4u.gif Labai jie man  wub.gif

user posted image







nuostabus batukai. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliuxx @ 2009 02 09, 11:39)

kaip grazu cia tikriausiai numegztos tapkutes ir atskirai gyvuneliai tada prisiuta,gal bandet kuri merginos,galit pasidalinti patirtim.visai noreciau isbandyti sukonstruoti toki grozi wub.gif
Atsakyti
Įdedu ir aš savo megztus bačiukus blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sigute*** @ 2009 02 08, 17:30)
Tiesiog tegaliu pridurti jog mezgu tikrai daug užsakomų kojinikių, gaunu išmatavimus centimetrais , ir pirmyn, kažkaip "nugrybauti" neteko.


Megztos kojinytės.


O man nesigauna normalios koinės, mezgu berods pagal jūsų aprašymą, šiaip viskas aišku, nu bet dydis doh.gif
Mezgiau leliukiškas, dėjau po penkias akis, tai gavosi super thumbup.gif Norėjau dukrai megzt, dėjau po devynias akis (keturmetė jau), tai iki kulno dydis buvo tobulas, bet padarius kulną blink.gif man tinka, dydis 38 blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidullka: 10 vasario 2009 - 12:46
QUOTE(Vaidullka @ 2009 02 10, 13:45)
, tai iki kulno dydis buvo tobulas, bet padarius kulną  blink.gif man tinka, dydis 38  blink.gif

Aišku man kodėl taip gaunasi tau, kulnelį numezgi per ilga, ir šoninių akių gal kiek per daug surenki, "neišsilaido" kaip reikiant, ir gaunasi pėda didelė. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigute*** @ 2009 02 10, 20:41)
Aišku man  kodėl taip gaunasi tau, kulnelį numezgi per ilga, ir šoninių akių gal kiek per daug surenki, "neišsilaido" kaip reikiant, ir gaunasi pėda didelė. doh.gif

Na kulną mezgu kvadratą, radau kkuriam aprašyme, kad kulnui akių turi būti tiek, kiek ant virbalo akių, jei 10 akių, tai tiek ir megzti (su gerom ir blogom akim gaunas 20) , darant mažiau eilių tikrai kad gautųs. Nes tas kulnas gaunas toooookio ilgio blink.gif
Atsakyti
Sveikos,

na, as vienu sbatukus jau buvau nunerus, tai dabar sugalvojau, kad vietoj antru batuku galiu kojinytes numegzti. ir radau iseiti, kad tiktu ir mergytei ir berniukui smile.gif Nusipirkau spalvotu siulu ax.gif
Va, kas isejo
user posted image
Atsakyti
sveikos mergyte, gal kuri zinote kaip nunerti tokius batukus, gal turit kur schema? user posted image
Atsakyti
labukas 4u.gif
turiu labai panasiu batuku mezgimo pamoka, gal pades
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti