Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinytės, batukai, tapkutės - 3

QUOTE(Tarakoniukass @ 2009 02 04, 17:15)
na ziuresiu ,pasireguliuosiu.nes dabar mezgiau pirma kart gyvenime kojines,pagal  forumo "recepta"tai isejo kojines gigantai lotuliukas.gif buvo parasyta 64 arba 76 tai as dariau is 64 bet kai vyras sako cia ant vilnoniu kojiniu turesiu jas nesiot lotuliukas.gif zodziu su praktika ateis viskas thumbup.gif


na kaip sau kojinems as dedu 48 akis mano kojos dydis 38, ir visada buna neblogai aisku is vidutinio storumo siulu
Atsakyti
tai mano antros kojines gyvenime megztos.merginos vistiek jus daugiau narplioja tu kojinyciu paziurekit ir pasakykit kur mano klaidos,kad mano kojine kazkokia susisukusi suktis pradeda kur kojos keltis .lyg ir neblogai ,bet pasiziurau i kitu megztas kojines mano netokia,pas mane isisoves kulnas kazkoks nesusipratimas jau antra pora ir taip pat.gal iziuresit ka blogai dariau.cia rodau tik viena kojinyte 4u.gif laukiu patarimuuser posted image
ta pati kojinyte tik kita fotouser posted image
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2009 02 07, 17:50)
Tai kol laukiu drakono keteros mezgimo schemutės, gal kas pasidalins šių batukų schemute?

user posted image

Na, šiaip jau viską sugalvočiau kaip ir ką, tik va kaip tas apačias pačiūžų?  g.gif


Turbūt paskubėjau paskelbt schemutės paiešką prie vaikiškų rūbelių, tik po to pamačiau šią temą rolleyes.gif tad parodau savo paklausimą ir čia, tikiuosi pagalbos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tarakoniukass @ 2009 02 07, 18:29)
tai mano antros kojines gyvenime megztos.merginos vistiek jus daugiau narplioja tu kojinyciu paziurekit ir pasakykit kur mano klaidos,kad mano kojine kazkokia susisukusi suktis pradeda kur kojos keltis .lyg ir neblogai ,bet pasiziurau i kitu megztas kojines mano netokia,pas mane isisoves kulnas kazkoks nesusipratimas jau antra pora ir taip pat.gal iziuresit ka blogai dariau.cia rodau tik viena kojinyte 4u.gif laukiu patarimu

Viskas gerai, tikrai neverta nusiminti juk tik antras kojinytes numezgei, kad būtų šviesesniais siūliukais megzta pakomentuočiau tavo padarytus netikslumus, bet dabar tiesiog sunkiai matosi. Galiu pasiūlyti apsilankyti mano albume, kur esu labai aiškiai pavaizdavusi visus mezgimo "žinksniukus" su aiškiais aprašymais, gal bus tau ir kitoms mergaitėms naudinga.
Sėkmytės bandymuose! 4u.gif mirksiukas.gif
Megztos kojinytės.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sigute*** @ 2009 02 07, 18:16)


Sigute, thumbup.gif paaiškinimas! Va, jei man kas tokį apie tas pačiūžas... ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2009 02 07, 19:28)
! Va, jei man kas tokį apie tas pačiūžas...  ax.gif  biggrin.gif

Nu gal sulauksi kokių pamokėlių ir tu, aš tik kojinių specas... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigute*** @ 2009 02 07, 19:01)
Nu gal sulauksi kokių pamokėlių ir tu, aš tik kojinių specas... lotuliukas.gif


Tikiuosi, kad pasirodys ir pačiūžų mezgimo specas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liolke @ 2009 02 07, 14:48)
na kaip sau kojinems as dedu 48 akis mano kojos dydis 38, ir visada buna neblogai aisku is vidutinio storumo siulu


O 35 dydžiui kaži kiek reiktų akių iš vidutinio storumo siūlų? g.gif Jei sumažinčiau po vieną ant virbalo, tai matyt gautųsi koks 36 dydis? g.gif

Tai gal mažint po dvi nuo virbalo? Tai gausis po 10 ant virbalo? rolleyes.gif
Atsakyti
Pabandžiau ir aš šias ciopkas nunarpliot ir štai kas man gavosi ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2009 02 07, 22:10)
O 35 dydžiui kaži kiek reiktų akių iš vidutinio storumo siūlų?  g.gif Jei sumažinčiau po vieną ant virbalo, tai matyt gautųsi koks 36 dydis?  g.gif

Tai gal mažint po dvi nuo virbalo? Tai gausis po 10 ant virbalo?  rolleyes.gif


Akių apskaičiavimas ir "apmetimas":
Pvz:
Pirmiausiai išmatuojame riešo apimtį, pvz 21cm. Nestorais siūlais mezgant lygiuoju mezgimu, vienam mezginio cm reikia trijų akių, tai visai kojinei "apmesti" reikės (3X21)- 63 kių. Tad ant kiekvieno virbalo "apmesime" (63x4) po 16akių.
Atsakyti
QUOTE(Sigute*** @ 2009 02 07, 23:33)
Akių apskaičiavimas ir "apmetimas":
Pvz:
Pirmiausiai išmatuojame riešo apimtį, pvz 21cm. Nestorais siūlais mezgant lygiuoju mezgimu, vienam mezginio cm reikia trijų akių, tai visai kojinei "apmesti" reikės (3X21)- 63 kių. Tad ant kiekvieno virbalo "apmesime" (63x4) po 16akių.


as tai kai sitaip pradedu matuot tai tikrai nugrybauju, uzdedu atitinkamai pamezgu pamatuoju tada paziuriu ar per platu ar per siaura, kai sau mezgu tai jau visur daug maz orientuojuos

Papildyta:
QUOTE(Vaizele @ 2009 02 07, 23:10)
O 35 dydžiui kaži kiek reiktų akių iš vidutinio storumo siūlų?  g.gif Jei sumažinčiau po vieną ant virbalo, tai matyt gautųsi koks 36 dydis?  g.gif

Tai gal mažint po dvi nuo virbalo? Tai gausis po 10 ant virbalo?  rolleyes.gif


na manau po 10 akiu turetu buti gerai, nors koja kojai nelygu, jei cia savam tai galima butu pamatuot jei ne tai tada teks rizikuot...
Atsakyti
QUOTE(liolke @ 2009 02 08, 16:41)
na manau po 10 akiu turetu buti gerai, nors koja kojai nelygu, jei cia savam tai galima butu pamatuot jei ne tai tada teks rizikuot...


Esu mezgusi iš panašaus storumo siūlų tai 10 akių buvo per mažai. Tai dabar bandau iš 11. Žiūrėsim, gal pataikysiu ax.gif
Atsakyti