Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinytės, batukai, tapkutės - 3

QUOTE(net_nzn @ 2009 02 04, 20:19)
na matot, jei as imsiu storesnius siūlus nei Jusų, tai mano kojiniukas su 32 akytėm gali būti labai didelis. Už tai tų cm ir prašau.  ax.gif

Manu kad nebus per dideles, o galu gale tuoj priaugs. As kiek mezgiau tai cia mano patirty maziausias akiu skaicius, kitaip nenuvaldyciau virbalu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Roberčiukas @ 2009 02 04, 15:24)
bet cia priklauso ir nuo siulo storio, jugi jei siulas plonas, tai 40 akiu bus mazai  mirksiukas.gif

Mergaitės, priklauso ir nuo virbalų storio, ne tik nuo siūliukų.
Atsakyti
QUOTE(Sigute*** @ 2009 02 04, 22:50)
Mergaitės, priklauso ir nuo virbalų storio, ne tik nuo siūliukų.

Teoriskai tai taip, bet neisivaizduoju mezgant kojiniu su labai storais virbalais bigsmile.gif , bent as tai nebandziau niekada. Mano ploni virbaliukai nezinau kokio tiksliai storio, nes dar turiu is senu laiku. Jie man rodos padaryti is dviracio ratlankio virbu biggrin.gif
Atsakyti
man rods tie kojininiai virbalai yra 2nr, max 2.5 dazniausiai naudojami. as savo pusantrinukui mezgu po 8 akis ant virbalu, bet visad darau skylutes, kur iverti sniureli, nes kitaip pameta nuo koju, bet jei pvz jam mezgu is merino vilnos, tai dedu du siuliukus, o va busimam kudikeliui irgi mezgiau i GN kojinytes is merino, bet is vieno siuliuko ir vistiek dejau po 8 akis.
Atsakyti
QUOTE(temptress @ 2009 02 05, 00:32)
man rods tie kojininiai virbalai yra 2nr, max 2.5 dazniausiai naudojami. as savo pusantrinukui mezgu po 8 akis ant virbalu, bet visad darau skylutes, kur iverti sniureli, nes kitaip pameta nuo koju, bet jei pvz jam mezgu is merino vilnos, tai dedu du siuliukus, o va busimam kudikeliui irgi mezgiau i GN kojinytes is merino, bet is vieno siuliuko ir vistiek dejau po 8 akis.

Ir aš taip visada daru drinks_cheers.gif . Šiaip dėl skylučių teisybę sakai, nes tikrai pastoviau nuslenka nuo kojytės tongue.gif
Atsakyti
Labukas. Aš naujokė. Mačiau batukus. Nerealu!ano kleckiukas turėtų gimti apie rugpjūčio pabaigą. Gal galit įkelti kombinezono schemytę.
Atsakyti
QUOTE(kiska44 @ 2009 02 05, 15:22)
Labukas. Aš naujokė. Mačiau batukus. Nerealu!ano kleckiukas turėtų gimti apie rugpjūčio pabaigą. Gal galit įkelti kombinezono schemytę.


Sveika!
Smagu, kad laukiesi leliuko 4u.gif as irgi tokiu paciu metu praeitais metais pagimdziau.. zinoma, nieko nenoriu bloga pasakyt, bet ar siek tiek ne per anksti megzti kombinezuka? manau, gal siek tiek reiktu palaukt wink.gif bent iki pavasarelio schemukes pasiieskok smile.gif na tiesiog - del viso pikto 4u.gif
Sekmes nestuke.gif
Atsakyti
Ačiū. Ar tai nėra tik prsimanymai?
Atsakyti
QUOTE(kiska44 @ 2009 02 05, 12:22)
Labukas. Aš naujokė. Mačiau batukus. Nerealu!ano kleckiukas turėtų gimti apie rugpjūčio pabaigą. Gal galit įkelti kombinezono schemytę.

jei tik noras yra megzti nerti tai prasom cia vaiksiku kokombinezo tema
http://www.supermama...howtopic=346484
o ju da daugiau galima rasti vaikisku ruebleliai temoje.
Atsakyti
Dėkoju už adresiuką.
Atsakyti
as dabar bandau nunert kojines mazajai. tikiuosi pavyks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linusha @ 2009 02 04, 23:34)
Teoriskai tai taip, bet neisivaizduoju mezgant kojiniu su labai storais virbalais  bigsmile.gif , bent as tai nebandziau niekada. Mano ploni virbaliukai nezinau kokio tiksliai storio, nes dar turiu is senu laiku. Jie man rodos padaryti is dviracio ratlankio virbu biggrin.gif

pas mane irgi tokie virbalai ''palikimą'' gavau nuo tėvo lotuliukas.gif su jais mezgu visas koines su bet kokiais siūlais mirksiukas.gif
Atsakyti