Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės- 2

Buvo ta schema ir ne kartą. Bet įmetu vėl
user posted image
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 01 31, 20:16)
Buvo ta schema ir ne kartą. Bet įmetu vėl
user posted image

aciu;]
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 01 30, 21:07)
Čia mano paskutinių dviejų savaičių darbas. Oranžinė iš galvos. O į tą snaigę pas Lusasitą seilę varvinau, tai ėmiau ir nusimezgiau. Tik aš ryškiai per didelė jai, arba reikėjo storesnių siūlų, kad dydis būtų geras. Pirmą kartą mezgiau nuo vidurio. Visai nieko baisaus, tik kol "dašilo", kad ten tik ketvirtis scemos yra. Net paskui pačiai juokas ėmė

user posted image user posted image

Labai grazu man tas baltas wub.gif , na nepasakyciau kad dydis blogas, man atrodo pats tas thumbup.gif
astai ir mezguliemene, bet kazkaip niekai nebaigiu .Nes mano nugarai kazkas darosi nuvoisai nebegaliu megst, vos tik ilgiau pamezgu tai ryte net batu uzsimaut nesusilenkiu verysad.gif verysad.gif jaucius kaip senute kokia, reiks jauciu jei nepasitaisys pas gyditoja pasirodyti, gal kokie masažai padetu nes tie tepaliukai vienkartinis reikalas unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gandriuke...: 01 vasario 2009 - 16:08
QUOTE(naiste777 @ 2009 01 30, 22:07)
O į tą snaigę pas Lusasitą seilę varvinau, tai ėmiau ir nusimezgiau.

Aš irgi jau tą snaigę pradėjau - bet kol kas tik priekį turiu. Ir galvoju, ar nugarą irgi tokią daryt ar tik lygiu mezgimu?
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Jūsų skyrelyje aš naujokė, mezgiau prieš kokį 100 metų tikriausiai, kai dar apie SM nieko nežinojau biggrin.gif Dabar prisireikė pagalbos. Noriu nusimegzti liemenę, tokią paprastą - priekyje su keliom pynėm, nugara iš stulpelių. Sakykit, ar man užteks 200 g siūlų (50 g - 100 metrų)? 4u.gif Kažkaip nebesinori per daug siūlų prisipirkti blush2.gif
Atsakyti
46 dydžiui pyniuotai sunaudojau pusę kilo
Atsakyti
as dabar panasiai baigineju, su pynem ir stulpeliais nugaroj, tai man uzteko apie 150g siulu, t.y. apie 720 metru. (dydis 36-38)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delfinyte: 02 vasario 2009 - 20:08
QUOTE(siaudukes @ 2009 02 02, 19:54)
46 dydžiui pyniuotai sunaudojau pusę kilo


QUOTE(delfinyte @ 2009 02 02, 20:03)
as dabar panasiai baigineju, su pynem ir stulpeliais nugaroj, tai man uzteko apie 150g siulu, t.y. apie 720 metru. (dydis 36-38)


Ačiū, mergaitės 4u.gif
Atsakyti
Merginos, o kaip jūs, megzdamos liemenę, nuleisdinėjat akis pažastims? Ar nuo pat krašto, ar toliau nuo krašto ir derinat pagal raštą? Gal turit kokių pavyzdžių, kai nuleisdinejama ne prie pat krašto? Aš nesugalvoju kaip man padaryt doh.gif
Atsakyti
Kelios mano megztos liemenės smile.gif

čia buvo PĖ VĖ ZĖ (idėja, tsaknt)

user posted image

O čia mano kūrinys:

user posted image

user posted image


Liemenė mamai:

user posted image

Liemenė dukterėčiai:

user posted image
Atsakyti
niuma labai idomios ir dailios liemenes thumbup.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
aciuks.gif
stengiuos įvairesnius darbukus daryt. Pačiai įdomiau narpliot smile.gif
Atsakyti