Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės- 2

QUOTE(Zuzanėlė @ 2010 01 25, 11:40)
Kokia graži...... thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Tikrai SUPER!!!!!!!!!!

Ačiu 4u.gif

QUOTE(bru @ 2010 01 25, 12:09)
Labai grazi liemene thumbup.gif
gal galetum imesti rasto pavyzdeli 4u.gif

Ačiu 4u.gif Raštas galvoje ax.gif

QUOTE(pyragiuke @ 2010 01 25, 13:10)
super liemenė  thumbup.gif 
aš tokiai niekaip neprisiruošiu  ax.gif  vis kankinu reglaninį megztuką  doh.gif

Ačiu 4u.gif Man labai patiko. Kažkaip labai limpa melanžas ir šitas raštas, vienas kitą papildo. Aš anksčiau bandžiau tik iš vienspalvių tokiu megzti.
Atsakyti
sveikos, nusimezgiau ir aš ką tik liemenę iš tokių rombukų, bet kaklas gavosi laiveliu, tai niekaip nesugalvoju, kaip jį gražiau apdirbti doh.gif tarp kitko tikrai nesunkiai mezgasi blush2.gif
panele prym, liemenė labai graži 4u.gif
Atsakyti
Kaip gražu bigsmile.gif Kažkada bandžiau megzti tokiu raštu, visai nesunku,kai perpranti sistemą smile.gif Reikės pabandyti dviejų spalvų megztinį vyrui, manau, neblogai turėtų žiūrėtis g.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
PANELE PRYM-labai graži ir linksma liemene su šipseniele thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
valentinuke, ačiu 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
ZIWILIUTE-liemene thumbup.gif thumbup.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
aciu blush2.gif tikiuosi broliukui taip pat patiks......
Atsakyti
sveikos 4u.gif
nezinau ar prie liemeniu, bet kitur nesugalvoju kur klaust, bet gal kas sito daikciuko schemute kur uztikot?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2010 01 27, 22:47)
sveikos  4u.gif
nezinau ar prie liemeniu, bet kitur nesugalvoju kur klaust, bet gal kas sito daikciuko schemute kur uztikot?


maciau temoje bliuskutes, megztukai be komentaru ar kazkaip panasiai vadinasi. paieskok ir rasi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krirma: 27 sausio 2010 - 22:25
Va, tema osinkoj: http://club.osinka.r...-42792?&start=0

Aš tokią nėriau, nestuke.gif labai tinkamas modeliukas. Tik viršuj ne tinklelį dariau, o vien tik stulpeliais su užmetimu.
Atsakyti