Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės- 2

Rasa32, jau liemenė, o jau spalva wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labai aciu uz ivertinimus,labai maliooonu bigsmile.gif

Vaidulka ,tavasis reglano variantas tikrai tinka lygiam rastui,bet jei kitoks rastas,tai reikia tiesiog bandyti doh.gif As pradzioj irgi tuo budu bandziau nuleidineti,tai reglano linijos isejo pazastyse....
Atsakyti
rasa32 labai graži jūsų liemenė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 01 22, 11:23)
Labai aciu uz ivertinimus,labai maliooonu bigsmile.gif

Vaidulka ,tavasis reglano variantas tikrai  tinka lygiam rastui,bet jei kitoks rastas,tai reikia tiesiog bandyti doh.gif As pradzioj irgi tuo budu bandziau nuleidineti,tai reglano linijos isejo pazastyse....


g.gif Kaip suprast pažastyse g.gif Aš nemezgėja, tai man sunku. Viršų darysiu stulpeliais unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2010 01 22, 12:50)
g.gif Kaip suprast pažastyse  g.gif Aš nemezgėja, tai man sunku.  Viršų darysiu stulpeliais  unsure.gif

Na,gal ne taip issireiskiau biggrin.gif Dabar tunikoje reglano linijos eina istrizai(gal noretusi dar istriziau),o kai nuleidinejau po viena,tai tos linijos galvosi tokios beveik stacios,atrode,kad paprastai rankoves statytos rolleyes.gif
Jei nesat dar patyrusi,gal reiktu nepatinget ir pasidaryt iskarpa pagal schema ar ba koki jau gatava megztuka ir tiksliai megzti vis pridedant.As taip esu dariusi.

Drasiau,viskas gausis mirksiukas.gif
Atsakyti
Dabar jau supratau biggrin.gif

Turiu iškarpą pagal mano duomenis, vyro tėvai siuvėjai, tai padarė ax.gif Aš jei ką mezgu, tai numezgu iki kol moku, po to lekiu konsultuotis doh.gif

Čia kaip tik netčia užtikau apie REGLANĄ
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2010 01 22, 13:30)
Dabar jau supratau  biggrin.gif

Turiu iškarpą pagal mano duomenis, vyro tėvai siuvėjai, tai padarė  ax.gif Aš jei ką mezgu, tai numezgu iki kol moku, po to lekiu konsultuotis  doh.gif

Čia kaip tik  netčia užtikau apie REGLANĄ

O,tai viskas turi but gerai smile.gif aciu uz nuorodele!
Atsakyti
rasa 32 na saunuole,man netgi graziau nein originalas.Super!!!
Atsakyti
Rasa32,faina liemenė thumbup.gif
Atsakyti
pretesiant to paties modelio tema, pasirodau ir as savaja. tik man reglano rankovytes nesigavo ir niekas manes apsirengusios nenufotkino

user posted image
Atsakyti
ir tavo labai graži
Atsakyti
krirma ,nuostabi tavo liemene thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Tik ilgesne tur but?Visai netruksta rankovyciu smile.gif
Atsakyti