Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės- 2

jurgičiuk thumbup.gif

o aš apleidau mezgimą, nes laiko tam nėra, turėjau kelis darbelius padaryt, apnėriau taures, du butelius, nėriau pirmą kartą. daug klaidelių privėliau, bet...kiti bus kartai geresni, dabar turiu siuvinėjimo, o planuose pavasariui liemenė man ir mažajam ax.gif
Atsakyti
jurgičiukas labai graži liemenė.O čia tokie siulai gražiai splavomis pereina, ar čia jau pačios taip gražiai padsaryta?
Atėjau ir aš su tokiu paprastučiu mezginėliu
user posted image
Atsakyti
Dar kartelį ačiū visoms už komplimentus 4u.gif
O siūliukai patys taip gražiai pereina iš vienos spalvos į kitą smile.gif
Atsakyti
[quote=dovesa,2008 10 25, 18:20]
Keletas nauju modeliuku

Pilka labai madinga
user posted image

user posted image

Sita liemene labai sudomino,tiknoriu mezgejeliu paklaust,gal kuri zino 4u.gif Kaip daryt nugara?kaip prieki,ar stulpeliais?Gal patartumet mazdaug kiek siulu sueitu aukstai lieknai paauglei?
Atsakyti
[quote=d-oncek,2010 01 20, 23:23]
[quote=dovesa,2008 10 25, 18:20]
Keletas nauju modeliuku

Pilka labai madinga

Sita liemene labai sudomino,tiknoriu mezgejeliu paklaust,gal kuri zino 4u.gif Kaip daryt nugara?kaip prieki,ar stulpeliais?Gal patartumet mazdaug kiek siulu sueitu aukstai lieknai paauglei?
[/quote]
Ka tik baigiau antraja megzti.Nugara mezgiau lygiai geromis akimis iki krutines linijos,po to stulpeliais,kaip priekyje.Sumezgiau 350g (172-176cm ugiui).Jei daryt nugara su pynemis,tai reiketu daugiau.
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 01 21, 00:05)
Ka tik baigiau antraja megzti.Nugara mezgiau lygiai geromis akimis iki krutines linijos,po to stulpeliais,kaip priekyje.Sumezgiau 350g (172-176cm ugiui).Jei daryt nugara su pynemis,tai reiketu daugiau.

Labai aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Na ka,giriuosi savuoju pilkosios liemenes-tunikos variantu ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 01 21, 20:55)
Na ka,giriuosi savuoju pilkosios liemenes-tunikos variantu ax.gif


Koks grožis bigsmile.gif , išduokit paslaptį kaip tas rankoves megzt, aš kiek bandau man nesigauna niekas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 01 21, 21:55)
Na ka,giriuosi savuoju pilkosios liemenes-tunikos variantu ax.gif


wub.gif vau kaip grazu wub.gif likau suzaveta ax.gif ir darbelio kruopstumu ir spalvytes parinkimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anytė @ 2010 01 21, 22:15)
Koks grožis  bigsmile.gif , išduokit paslaptį kaip tas rankoves megzt, aš kiek bandau man nesigauna niekas unsure.gif

Aciu 4u.gif tos paslapties as irgi nezinau,kiekviena karta reglanas-man isbandymas doh.gif
Si karta sumegzdavau kas antroj eilutej tai 2 akis,tai 3akis.
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 01 21, 23:21)
wub.gif vau kaip grazu  wub.gif likau suzaveta ax.gif ir darbelio kruopstumu ir spalvytes parinkimu 4u.gif

Labai aciu aciuks.gif
Atsakyti
rasa32, labai puikiai gavosi tavasis variantas thumbup.gif
Atsakyti
Aš ir megsiu šią liemenę, tai man padarė iškarpas ir surašė kur ir kiek nuimt. Reglanui parašyta, kad pirmą kartą nuimt 3 akis, po to kiekvienoje po 1.
Atsakyti