Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės- 2

QUOTE(Krirma @ 2010 01 14, 12:35)
o as kazkaip manau, kad mezgi ta didele pyne, neismezgus kaklo apsisuki, po to vel sugrizti ir jau ismezgi. kita eile mezgant vel apsisuki neismezgus kaklo. va taip ir sumazes. nezinau, ar aiskiai as cia
dar man paaiskinkit kaip ta didele pyne mezgasi. kaip ten gaunasi tos skyles ?


Tai jo, beveik taip pat ir manai. Tik kažkaip reiktų tiksliai pasiskaičiuot, kiek eilių reiktų kaklui, ir kiek eilių visam kūnui, tada būtų aišku, kas kelintą eilę kaklo išmegzt. O ta didžioji pynė yra šalia viena kitos dvi pynės, lygtai 4X4 akių, toj pačioj eilėj viena sukta į dešinę, kita į kairę.
Ech, kaip aš noriu tos liemenės, bet dar reik palaukt, kad tiksliai dysį savo žnočiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naiste777: 14 sausio 2010 - 15:17
As kai mezgiau pirmini savo ta varianta tai taip mezgiau 3 blogos,paskui uzmetimas akis geroi vel akis geroji uzmetimas,paskui 2 blogos(kurias paskui didinau) ir 4 geras akis ir kas tris eiles dvi akis kurios vidury persukdavau, detale nezymi bet visai nieko,va kaip ten tie apskritimukai ismegzti irgi supratimo neturiu ir ta pyne.Paskui blogom ir tie rombai....
Ns sian meginsiu is naujo:)))Baigiau siuvineti metrikiuka tai pradesiu vel si sedevra.
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2010 01 14, 08:52)

ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=Aderaa,2009 03 05, 19:30]
Numezgiau sesei liemenę, modelis dukra.
user posted image user posted image user posted image


merginos, gal galite padeti su viduriniąja schema, buvo įdėta jau, bet man jos nerodo, gal kas turi nuoroda? vidurinius rombus jau radau, kaip megzti, tik va pyneliu nerandu... buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo InDovi: 17 sausio 2010 - 18:29
QUOTE(InDovi @ 2010 01 17, 19:25)
merginos, gal galite padeti su viduriniąja schema, buvo įdėta jau, bet man jos nerodo, gal kas turi nuoroda? vidurinius rombus jau radau, kaip megzti, tik va pyneliu nerandu... buciau labai dekinga  4u.gif

Va radau tokias, aiškiai parodyta kaip megzti mirksiukas.gif :

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murce: 18 sausio 2010 - 13:13
QUOTE(murce @ 2010 01 18, 14:08)
Va radau tokias, aiškiai parodyta kaip megzti  mirksiukas.gif :

user posted image  user posted image


aciu labai 4u.gif

jau pradejau megzti, tik tas rombukas man ne toks platus gaunasi, kaip pavyzdyje, i auksti labiau smile.gif
Atsakyti
Aš ir megsiu šitą ax.gif Tik pirmiau neplanuotus darbus reik baigt.
iš kokių siūlų mezgat?
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2010 01 18, 15:52)
Aš ir megsiu šitą  ax.gif Tik pirmiau neplanuotus darbus reik baigt.
iš kokių siūlų mezgat?


nusipirkau maximoj basic'o siulu - tokie margi, juoda su balta, ploni. Zinoma, norint, kad pynutes labiau isrysketu, reiktu is vienspalviu matyt megzt mirksiukas.gif
galutiniam variante gausis tikrai ne kaip pavyzdy, man patiko rastas, ijungiau fantazija, ziuresim, kas cia iseis, kai is manes tokia "mezgeja" lotuliukas.gif
kol kas niekaip neikertu V formos iskurptes darymo subtilybiu doh.gif
Atsakyti
Pasirodysiu ir čia ax.gif
user posted image
Atsakyti
[quote=jurgičiukas,2010 01 18, 19:55]
vau koks grozis bigsmile.gif tiesiog puiku 4u.gif
Atsakyti
[quote=koviukas,2010 01 18, 20:16]
[quote=jurgičiukas,2010 01 18, 19:55]
vau koks grozis bigsmile.gif tiesiog puiku 4u.gif
[/quote]

aciuks.gif
Atsakyti
jurgiciuk,labai idomi ir grazi liemene thumbup.gif

As dabar mezgu ta su rombais vidury smile.gif Is Lanoso serina(80%merino vilna,20%silkas).
Graziai mezgasi is tu siuliuku,bet kas gausis,bus matyti tik pacioj pabaigoj rolleyes.gif Mezgu reglana,kaip originale,o reglanas man doh.gif doh.gif
Atsakyti