Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės- 2

Krirma as irgi si modeliuka isimylejau.
Turejau mochieros ai is akies bandau,maniske gausis ilgesne,maniau trumpa bus tai apacia sumasciau damegzti po visko.Man labai gaunasi apykakle plati,tai bandysiu vaseliu apnerti ar virblais bandysiu,kazka reikes mastyti....na as neidentiska bet kazka panasaus nes ir suliukai labai skirtingi...
Niekada nesu tokiu budu mezgusi,o ir aplamai sis uzsiemimas buvo tik paauglysteje,na tuomet is akies bet ka galejau,matyt metai savo daro biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Anzeliunia @ 2010 01 12, 21:42)
Krirma as irgi si modeliuka isimylejau.
Turejau mochieros ai is akies bandau,maniske gausis ilgesne,maniau trumpa bus tai apacia sumasciau damegzti po visko.Man labai gaunasi apykakle plati,tai bandysiu vaseliu apnerti ar virblais bandysiu,kazka reikes mastyti....na as neidentiska bet kazka panasaus nes ir suliukai labai skirtingi...
Niekada nesu tokiu budu mezgusi,o ir aplamai sis  uzsiemimas buvo tik paauglysteje,na tuomet is akies bet ka galejau,matyt metai savo daro biggrin.gif

o as del apykakles netgi pagalvojau, kad gal ten mezgimo eiliu sumazinta. o tu ja mezgi nuo vieno uzsegimo iki kito be susiuvimu? ir as tokiu budu niekada nesu bandziusi megzt, del to ir norejau pagalbos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2010 01 12, 22:23)
o as del apykakles netgi pagalvojau, kad gal ten mezgimo eiliu sumazinta. o tu ja mezgi nuo vieno uzsegimo iki kito be susiuvimu? ir as tokiu budu niekada nesu bandziusi megzt, del to ir norejau pagalbos smile.gif



Ns nzn man tokiai mezgejai is akies kai ziurisi juk tarp tu kasu blogosios akys didinasi rankovem,o kad mazinasi na nesimato man g.gif
Taip as mezgu be susiuvimo,kai primatavau tai apykakle teks raukta daryti,zodziu tokio miniatiuro kaip cia man nesigaus....

As irgi pirma karta taip mezgu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anzeliunia: 12 sausio 2010 - 23:26
Aš manau čia reik megzt nebaigtom eilėm. Po tos storos pynės apsisukt ir megzt atgal, o iki galo išmegzt tik kokią kas trečią eilę. Kaži ar aiškiai aš čia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 01 13, 14:59)
Aš manau čia reik megzt nebaigtom eilėm. Po tos storos pynės apsisukt ir megzt atgal, o iki galo išmegzt tik kokią kas trečią eilę. Kaži ar aiškiai aš čia?  g.gif



mhm bandau mastyt g.gif net galva apsisuko,neisgalvoju as...kazkokia negalvota biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2010 01 12, 22:23)
o as del apykakles netgi pagalvojau, kad gal ten mezgimo eiliu sumazinta. o tu ja mezgi nuo vieno uzsegimo iki kito be susiuvimu? ir as tokiu budu niekada nesu bandziusi megzt, del to ir norejau pagalbos smile.gif



o gal galit papasakot, ka reiskia "sumazinta eiliu"?, nesu nieko taip mezgusi.
aciu
Atsakyti
QUOTE(dovesa @ 2008 10 25, 18:20)
Keletas nauju modeliuku

Pilka labai madinga
user posted image

user posted image


Niekur nerandu bent jau vidurinės pynės. Osinkoj radau, bet nerodo paveikslėlio verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2010 01 13, 17:42)
Niekur nerandu bent jau vidurinės pynės. Osinkoj radau, bet nerodo paveikslėlio  verysad.gif

Labai dailūs modeliukai wub.gif Man tas apatinis modeliukas atrodo lengvesnis, o gal tik taip atrodo g.gif Gal kokią nuorodėlę turite, kaip jas megzt (kad ir iš Osinkos)? blush2.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Anzeliunia @ 2010 01 13, 15:57)
mhm bandau mastyt  g.gif net galva apsisuko,neisgalvoju as...kazkokia negalvota  biggrin.gif


Niu bandau dar kartą: kai mezgi tą storą pynę viršuj, pvz. ją išmezgus nebemezgi likusių apykaklės akių, o apsisuki ir varai atgal. Tas likusias akis išmezgi iki galo kas trečioj eilėj ar dar rečiau. Tada apykaklė nesigaus tokia plati, nes bus išmegzta mažiau eilių, negu viso kūno.
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 01 13, 19:23)
Niu bandau dar kartą: kai mezgi tą storą pynę viršuj, pvz. ją išmezgus nebemezgi likusių apykaklės  akių, o apsisuki ir varai atgal. Tas likusias akis išmezgi iki galo kas trečioj eilėj ar dar rečiau. Tada apykaklė nesigaus tokia plati, nes bus išmegzta mažiau eilių, negu viso kūno.




Supratau didelis aciu reikia pameginti,bet tiek ardyti reikia,bet jei tai iseitis tai super!!!

Aciu 4u.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2010 01 13, 18:07)
Labai dailūs modeliukai  wub.gif Man tas apatinis modeliukas atrodo lengvesnis, o gal tik taip atrodo  g.gif Gal kokią nuorodėlę turite, kaip jas megzt (kad ir iš Osinkos)? blush2.gif Ačiū  4u.gif

http://club.osinka.r...-47077?&start=0
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 01 13, 19:23)
Niu bandau dar kartą: kai mezgi tą storą pynę viršuj, pvz. ją išmezgus nebemezgi likusių apykaklės  akių, o apsisuki ir varai atgal. Tas likusias akis išmezgi iki galo kas trečioj eilėj ar dar rečiau. Tada apykaklė nesigaus tokia plati, nes bus išmegzta mažiau eilių, negu viso kūno.


o as kazkaip manau, kad mezgi ta didele pyne, neismezgus kaklo apsisuki, po to vel sugrizti ir jau ismezgi. kita eile mezgant vel apsisuki neismezgus kaklo. va taip ir sumazes. nezinau, ar aiskiai as cia
dar man paaiskinkit kaip ta didele pyne mezgasi. kaip ten gaunasi tos skyles ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krirma: 14 sausio 2010 - 11:36