Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės- 2

QUOTE(Akire3 @ 2009 12 10, 11:08)
akių skaičių nelyginį užsidėjai? kas konkrečiai nesigauna? aš pernai mezgiau, irgi išėjo iš trečio karto, bet sunkios tik pirmos trys eilutės, vėliau kartojasi
jei dar nesigaus, užsimesiu siūlus ant virbalų ir paaiškinsiu 'ūkiškai'

oi aciu uz pagalba......bandziau atsiversti atgal temeles kelis puslapiukus ir paskaitineti......tai jau issiaiskinau,kad eiles reikia kartoti:3,4,5 ir 6,o as masciau kaip cia turi gautis,nes nuo pirmos,tai tikrai negali kartotis.......ar tikrai taip?
Atsakyti
na,jau kazkas gaunasi,tik dar vienas klausimas ar tie schemuteje pavaizduoti tusti langeliai ir 1-moje ir 2-roje eileje gerosios akys,ar 1-je eileje geros,o 2-je -isvirkscios?
Atsakyti
delfinyte aačiukas mirksiukas.gif
Atsakyti
na,as vel cia......pasakoju kaip mezgu.......uzsidejau 11 akiu....

1-ma eile.....visos akys geros

2-ra kr. akis po to uzmetimas ir vienos akies nukelimas(ja neismezgu,o tik palieku nukelta),gera akis ir vel uzmetimas ir akies nukelimas ir t.t.

3-cia eile kr.a.gera akis,uzmetimo ismezgimas isvirkscia akimi,2 geros akys ir vel uzmetimo ismezgimas isvirkscia akimi ir t.t.

4-ta eile kr.a.2 akys sumegztos i kruva geraja akimi,po to uzmetimas ir akies nukelimas ,vel 2 sumegztos ir t.t.

5-ta eile kr.a.2 akys geros,uzmetimas ismezgamas issvirksciaja akimi,2 sumezgamos geraja akimi ir t.t.

6-ta eile kr.a. uzmetimas ir akis nukelta nuo virbalo,2 akys sumegztos geraja akimi ir vel uzmetimas akies nuemimas nuo virbalo.............

7-ta eile kaip 3-cia eile

AR GERAI MEZGU,KA???????????? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lauralauralaura @ 2009 12 10, 12:31)
na,as vel cia......pasakoju kaip mezgu.......uzsidejau 11 akiu....

1-ma eile.....visos akys geros

2-ra kr. akis po to uzmetimas ir vienos akies nukelimas(ja neismezgu,o tik palieku nukelta),gera akis ir vel uzmetimas ir akies nukelimas ir t.t.

3-cia eile kr.a.gera akis,uzmetimo ismezgimas isvirkscia akimi,2  geros akys ir vel uzmetimo ismezgimas isvirkscia akimi ir t.t.

4-ta eile kr.a.2 akys sumegztos i kruva geraja akimi,po to uzmetimas ir akies nukelimas ,vel 2 sumegztos ir t.t.

5-ta eile kr.a.2 akys geros,uzmetimas ismezgamas issvirksciaja akimi,2 sumezgamos geraja akimi ir t.t.

6-ta eile kr.a. uzmetimas ir akis nukelta nuo virbalo,2 akys sumegztos geraja akimi ir vel uzmetimas akies nuemimas nuo virbalo.............

7-ta eile kaip 3-cia eile
 
AR GERAI MEZGU,KA????????????  blush2.gif

va cia tai paaiskinimas, ir zioplam aisku thumbup.gif aciukas
Atsakyti
Prašau pagalbos, gal kas galit pasiūlyti modeliuką ilgos liemenes is plonos margos moheros. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geraszmogus: 10 gruodžio 2009 - 12:33
QUOTE(Krirma @ 2009 12 10, 12:46)
va cia tai paaiskinimas, ir zioplam aisku  thumbup.gif  aciukas


bet as dar nezinau ar tai tikrai gerai mezgu,gal dar cia kas blogai...................... g.gif
Atsakyti
Daug gražių liemenių šioje temoje wub.gif
Mano vakar užbaigtoji ax.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2009 12 12, 13:37)
Daug gražių liemenių šioje temoje wub.gif
Mano vakar užbaigtoji ax.gif


bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif kokia graži spalva wub.gif
Atsakyti
QUOTE(asarele54 @ 2009 12 10, 07:18)
Gal kas turit šitos liemenės schemute?
Nes pasididnus nuotrauka susilieja ir negaliu susiskaičiuoti
ir kiek maždaug siulų reikėtu šitai liemenei,nes bijau,kad gali neužtekti


Aš L dydžiui savo liemenei sunaudojau beveik 200 g Vernito pusvilnės. (100 g - 267 m).

Osinkos tema rasi visas nuotraukytes padidintas 4u.gif
Atsakyti
nuosirdi kokia zavi lemene wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2009 12 12, 14:37)
Daug gražių liemenių šioje temoje wub.gif
Mano vakar užbaigtoji ax.gif

nuostabi liemene wub.gif spalva ne mano, bet pa wub.gif ti wub.gif liemene Super thumbup.gif
Atsakyti