Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės- 2

QUOTE(naiste777 @ 2009 12 07, 21:33)
Šiaip ten, kur radai šitą foto, yra ir aprašymas. Bent jau pynių schemas visada jie įdeda. Jei turėsiu laiko, paieškosiu aprašymo

Va, radau http://garnstudio.co...t...=25&lang=en

Labai nestudijavau, bet neatrodo labai sudėtingai


sveika, nors esu nemazai mezgusi, pacio principo neperprantu, nors tu ka...rastas tai suprantamas ir paprastas, bet kaip ten su ta iskarpa... nesuprantu ir viskas...gal jusu galva gudresne
Atsakyti
Ikeliu ir aš savąją liemenę 4u.gif
user posted image
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

atejau konsultacijos ax.gif kas mezgete sia liemene pasakykit kokiais siulais ir kokio storio virbalais tai daret ax.gif nes as su 3 nr virbaialsi numezgusi viena puse turejau isardyti verysad.gif nes per maza servetele gavosi schmoll.gif ir dabar nzn tai kokie gi virbalai ir siulai cia tinkamiausi?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 09 gruodžio 2009 - 16:40
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 12 09, 17:39)
sveikutes 4u.gif

atejau konsultacijos ax.gif kas mezgete sia liemene pasakykit kokiais siulais ir kokio storio virbalais tai daret ax.gif nes as su 3 nr virbaialsi numezgusi viena puse turejau isardyti verysad.gif  nes per maza servetele gavosi  schmoll.gif ir dabar nzn tai kokie gi virbalai ir siulai cia tinkamiausi?



Apie siūlus negaliu pasakyt, nes seniai mezgiau, nebeatsimenu. O virbalai buvo 6 Nr. berods. 42 dydžiui buvo pats tas
Papildyta:
QUOTE(sonatatata @ 2009 12 08, 12:21)
sveika, nors esu nemazai mezgusi, pacio principo neperprantu, nors tu ka...rastas tai suprantamas ir paprastas, bet kaip ten su ta iskarpa... nesuprantu ir viskas...gal jusu galva gudresne


Niu, kiek iš paveiksliuko matosi, tai daryčiau viską iš vieno gabalo. Pirma pradedi kairįjį priekį, kartu su visa pyne. Reikiamoj vietoj reik nuimt akis pažasčiai, truputį pamegzt atskirai kūną ir tą pynę ties rankos vieta, paskui vėl viską ant vieno virbalo ir numegzt nugarą, su dešiniu priekiu - analogiškai. Mezgant pynę, ne visas eiles reik išmegzt iki galo, kad kaklas gautųsi siauresnis. Arba kitas variantas: nusimegzt kūno dalį, kur nuo pažastų žemyn, o paskui pynę atskirai irgi su tom nebaigtom eilėm, ir tą pynę prisiūt. Kaži ar aš čia rišliai ir aiškiai mintis išdėsčiau? g.gif Labai graži liemenė. Dar vienas daiktas į eilę "ant paskui" nestuke.gif smile.gif
Atsakyti

QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 12 09, 17:39)
sveikutes 4u.gif

atejau konsultacijos ax.gif kas mezgete sia liemene pasakykit kokiais siulais ir kokio storio virbalais tai daret ax.gif nes as su 3 nr virbaialsi numezgusi viena puse turejau isardyti verysad.gif  nes per maza servetele gavosi  schmoll.gif ir dabar nzn tai kokie gi virbalai ir siulai cia tinkamiausi?

aš irgi pernai mezgiau šita grožį su 6 nr virbalais, o siūlas buvo akcijinis casa lanoj medvilnė+ poliesterio gal 30proc (nepamenu, siūlas biski tampos), bet tokia irgi storoka. kadangi as aukstaugė, man irgi serveteles per maza buvo, tai vidurines geles lapelius ilgesnius dariau, ta prasme veliau nusmailinau.
finale - nenesioju siemet, noris vos vos ilgesnes, o siulo nei laso ner parduotuvej. bet graži tikrai, kas mate - tas gyre. spalva sviesiai sviesiai zalsva tokia salta.
Atsakyti
Gal kas turit šitos liemenės schemute?
Nes pasididnus nuotrauka susilieja ir negaliu susiskaičiuoti
user posted image
ir kiek maždaug siulų reikėtu šitai liemenei,nes bijau,kad gali neužtekti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asarele54: 10 gruodžio 2009 - 07:20
MIME-labai grazus nertinukas thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asarele54 @ 2009 12 10, 07:18)
Gal kas turit šitos liemenės schemute?
Nes pasididnus nuotrauka susilieja ir negaliu susiskaičiuoti
ir kiek maždaug siulų reikėtu šitai liemenei,nes bijau,kad gali neužtekti


pagal save matuokis ir siuliukus, nusimegzk pavyzduka ir zinosi kiek tau akiu reik, o rasta isdestysi per viduri ir matysi kiek sonuose akiu reikia blogomis megzti ir viskas.
Atsakyti
sveikos,matau,kad cia pilna prof.mezgeju,gal kartais padetu kuri man...........panorau nusimegzti liemene koriuko rastu,bet va as jo neiveikiu,o taip noriu ji perprasti,bet kazkas nesigauna ir gana............internete radau tokia schemute :

user posted image

is anksto aciu uz pagalba.... smile.gif
Papildyta:
oi atsiprasau,kaip istampiau tema.............. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauralauralaura: 10 gruodžio 2009 - 09:14
QUOTE(lauralauralaura @ 2009 12 10, 10:15)
sveikos,matau,kad cia pilna prof.mezgeju,gal kartais padetu kuri man...........panorau nusimegzti liemene koriuko rastu,bet va as jo neiveikiu,o taip noriu ji perprasti,bet kazkas nesigauna ir gana............


ne tau vienai nesigauna. ir man taip pat. paskaityk temos pradzioje. ir as toki klausimuka buvau uzdavus, visos labai stengesi man padeti. ten rasi daug informacijos , gal suprasi.
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2009 12 10, 10:49)
ne tau vienai nesigauna. ir man taip pat. paskaityk temos pradzioje. ir as toki klausimuka buvau uzdavus, visos labai stengesi man padeti. ten rasi daug informacijos , gal suprasi.

aciu aciu ........puolu ieskoti 4u.gif
Atsakyti


QUOTE(lauralauralaura @ 2009 12 10, 10:15)
sveikos,matau,kad cia pilna prof.mezgeju,gal kartais padetu kuri man...........panorau nusimegzti liemene koriuko rastu,bet va as jo neiveikiu,o taip noriu ji perprasti,bet kazkas nesigauna ir gana............internete radau tokia schemute :



QUOTE(Krirma @ 2009 12 10, 10:49)
ne tau vienai nesigauna. ir man taip pat. paskaityk temos pradzioje. ir as toki klausimuka buvau uzdavus, visos labai stengesi man padeti. ten rasi daug informacijos , gal suprasi.

akių skaičių nelyginį užsidėjai? kas konkrečiai nesigauna? aš pernai mezgiau, irgi išėjo iš trečio karto, bet sunkios tik pirmos trys eilutės, vėliau kartojasi
jei dar nesigaus, užsimesiu siūlus ant virbalų ir paaiškinsiu 'ūkiškai'
Atsakyti