Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės- 2

Labai dailu
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 12 02, 22:54)
VĄŠELIU prineri {siūlas eina apačioje, kilputes trauki į viršų ir perkeli ant virbalo} eilutę labai labai arti krašto, tai kaip ir prasitęsia mezginys pagrindinis.

Ačiū, gadget3 4u.gif - atrodo aišku, belieka pačiai išbandyti.

Besiknisdama nuo laiko pageltusioje literatūroje dar ir tokį variantą aptikau: "Jeigu mezginio kraštas nelygiai nuleistas, prie jo išsiuvinėjama pynelė ir, virbalu surinkus akis, mezgamas kraštelis." g.gif
Papildyta:
QUOTE(gadget3 @ 2009 12 02, 22:54)
O dėl antrosios klausimo dalies - centimetrais paskaičiuoji, juk paparastai turi mėginuką pamegztą, ir žinai, kiek, tarkim, stulpeliu rašto akių užima vieną cėmė.

Bet tada jau nesigauna taip kiekvieną akį gražiai prisiūti? g.gif Tuo labiau, lenktą liniją sunku tiksliai ir išmatuoti. Kažkur skaičiau, kad jei akių skaičius nevienodas, tai net patartina pasižymėti kitu siūlu tas akis, kurias žadi sumegzti kartu kaip vieną.
Atsakyti
Zemaiciuke oho koks nuostabus pirmas rubelis gavosi wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2009 12 03, 23:22)
Ačiū, gadget3 4u.gif - atrodo aišku, belieka pačiai išbandyti.

Besiknisdama nuo laiko pageltusioje literatūroje dar ir tokį variantą aptikau: "Jeigu mezginio kraštas nelygiai nuleistas, prie jo išsiuvinėjama pynelė ir, virbalu surinkus akis, mezgamas kraštelis." g.gif
Papildyta:

Bet tada jau nesigauna taip kiekvieną akį gražiai prisiūti? g.gif Tuo labiau, lenktą liniją sunku tiksliai ir išmatuoti. Kažkur skaičiau, kad jei akių skaičius nevienodas, tai net patartina pasižymėti kitu siūlu tas akis, kurias žadi sumegzti kartu kaip vieną.



Apie išsiuvinėjimą kol kas nieko nežinau {ir jaučiu, kad kol kas pakanka tų kelių būdų , kuriuos moku}.

O dėl tos apykaklės prisiuvimo, REALIAI akių skaičius GALBŪŪŪŪT gali būti svarbus {ir atitaikymas}, kai mezgi iš linkvirvinio storumo siūlų. Normalus mezginys laaabai dailiai atrodo tiesiog dailiai dailiai prisiuvus, nesu akių skaičiavus, kad ten priakiuočiau 1:1 nei karto ax.gif Tai, sakau, mažum ir nereikia cool.gif
Atsakyti
ZEMAICIUKE-daili liemene wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
aciu uz pagyras 4u.gif
Atsakyti
[quote=Amade,2009 11 30, 09:05]
Laba 4u.gif gyriausi jau keliose temose, bet ir sioje dar pasigirsiu didis.gif mano pirmas blynas sakute blush2.gif


Pirmą kartą girdžiu , kad tokį grožį galima padaryti su šakute blink.gif wub.gif


[quote=gadget3,2009 12 02, 21:54]
Vąšeliu pririnkau ir šiai liemenei apykaklę.
{margas laikotarpis man}


man po pirmo vaiko gimimo buvo raudonas laikotarpis, po antro žalias lotuliukas.gif


[quote=Zemaiciuke,2009 12 03, 20:04]
rodau ir as savo pirma blyna. mano pirmos pynes ir pirmas kiaurarastis, kitaip tariant pirmas rubas megztas sau ax.gif blush2.gif .


kaip pirmas blynas ir dar tokiu raštu doh.gif wub.gif thumbup.gif pirmą liemenę aš tik gerom akim , be jokių raštų, nuvariau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dominyka3: 04 gruodžio 2009 - 18:04
Štai mano eglutės prisiminimų liemenė, guli pagarinta biggrin.gif

200 g. latviškos vilnos ir šiek tiek elektrinio moheriuko.



user posted image
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 12 05, 18:59)
Štai mano eglutės prisiminimų liemenė, guli pagarinta biggrin.gif
200 g. latviškos vilnos ir šiek tiek elektrinio moheriuko.

Gražus margumas smile.gif a iš kur latviška vilna? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eya: 05 gruodžio 2009 - 19:59
Buvo MAXIMOJ tokios gijelės {kurias dar nuvyt reikia}, papirkau pabandymui 2 gab.

PO TO JŲ NELIKO.

Tai va liemenę net savaitę gaminau, nesgi įkvėpoimą siūlų galimas trūkumas trikdė. Sumezgiau viską viską iki paskutinio cm. Todėl ir apdaila visa nerta dviem eilutėm cool.gif
Atsakyti
Labuka darbstuoles.
Visu labai grazus darbeliai 4u.gif
Perskaiciau visa tema, noriu savo sunui numegzti liemene is margu siulu, bet niekaip nesugalvoju kokia. Gal turite kokiu ideju? Labai aciukas isanksto smile.gif
Atsakyti
sveikos darbštuolėlės 4u.gif
pagaliau pagaliau, rodausi savo liemenę, pirmą savo gyvenime blush2.gif
kai apsivelki, realiai gražiau atrodo, o nuotraukos nėra kokybiškos. minusų pati daug matau, dar norėčiau išgirst ir iš seniai mezgančių, pravers ateičiai ax.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazge1979: 06 gruodžio 2009 - 13:05