Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės- 2

QUOTE(gadget3 @ 2009 11 22, 14:24)
1 variantą galima daryt palengvintą  - po paskutinės eilės VIEN GEROSIOMIS išmegzti kontrastingos spalvos siūlu kelias eilutes, ir siūti. Siuvimas - kas akelę, adatą kišant per dviejų akelių viduriukus {akis išeina per kraštukus prikabinta}.

dėkui 4u.gif
Atsakyti
Fainuoliška liemenė, Niuma. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 11 22, 14:24)
1 variantą galima daryt palengvintą  - po paskutinės eilės VIEN GEROSIOMIS išmegzti kontrastingos spalvos siūlu kelias eilutes, ir siūti. Siuvimas - kas akelę, adatą kišant per dviejų akelių viduriukus {akis išeina per kraštukus prikabinta}.

buciau labai dekinga, jei smulkiau paaiskintumete. Nesu patyrusi mezgeja, tai nesupratau g.gif . Kam tas siulas kontrastingos spalvos?
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2009 10 19, 18:44)
O geras, čia gi mano skaros nuotrauka bigsmile.gif  Jei dar reikia, paieškot galiu raščiuko smile.gif
Randasi ir man poreikis liemenei.. O tas koriuko raštas smarkiai daugiau siūlų suvalgo? g.gif

Labas eya
Buvau pradingusi ilga laika -kompa taise gal 3sav ,po to vaikai sirgo ir dar darbai be galo,bet nepradingo noras isimegzt sita rasta -is nuotraukos niekaip neisejo,gal galetum imesti shcemute,net ir siulus turiu panasios spalvos nusipirkus .Buciau be galo dekinga...
Atsakyti
QUOTE(svieske @ 2009 11 22, 23:24)
buciau labai dekinga, jei smulkiau paaiskintumete. Nesu patyrusi mezgeja, tai nesupratau  g.gif . Kam tas siulas kontrastingos spalvos?



biggrin.gif

Kontrastingos spalvos siūlas padeda matyti, kurią eilutę PRISIUVINĖJAT. Ir neirsta ta siuvama eilutė. SUSIUVUS TĄ PAGALBINĮ SIŪLĄ NUARDOM. Einu, paieškosiu paveiksliukų.

Pats prisiuvimas - va taip atrodo {žr. 8 pav.} user posted image

Čia parodyta, kaip nenukreivinti prisiūnant {skirtingos spalvos - kad AIŠKIAU matytųsi}, tai dar ir paruošiamoji prisiuvimo juostelytė yra.

user posted image

Dar galima ir puošti tokiu susiuvimu, darant akelių grupeles {išeis kiek ažūrinis kraštukas}
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 25 lapkričio 2009 - 09:29
Gadget, šauni nuoroda:) Pravers ir man-išsisaugojau.
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 11 21, 14:53)
Originalas:

user posted image
Mano kopija smile.gif Tik nešiosiu po  nestuke.gif  todėl be modeliuko demonstruoju smile.gif

user posted image

user posted image

4u.gif grazute 4u.gif
Atsakyti
Buvau prieš kokius 5 metus nusimezgus liemenę( iš tiftiko, nežinau , kaip tiksliai vadinas), dabar galvoju, jei išardyčiau ir nusimegzčiau kitu raštu, ar gražiai stovės siūlai g.gif
nesimato rašto, tarp pinučių- perlinis raštas
user posted image

o šonų nesiuvau, o nusipyniau iš tų pačių siūlų virvutes ir suraišiojau
user posted image
Atsakyti
Dominyka, o kam tokią dailę liemenę permegzt?? Labai gražutė thumbup.gif Gali drąsiai nešiot.

Jei nori megzt iš ardytų siūlų, turėtum juos tinkamai paruošti pirmiausiai. Aš tik iš vaikystės prisimenu, kad mama ardydama mezginį siūlus susukdavo ant paguldytos kėdės kojų arba kėdės atlošo. Tada perrišdavo juos kokiose 4 vietose, kad skalbiant nesusimazgytų, tada išskalbia, padžiauna, sausus stipriai (jei po skalbimo nebūna pilnai išsitiesinę) susuka į kamuoliukus. Tik, deja, ir po skalbimo ne visi siūlai pilnai išsitiesina.
Atsakyti
kaip reikia apskaiciuoti kiek akiu reikia deti mezgant liemene 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dominyka3 @ 2009 11 26, 16:27)
nesimato rašto, tarp pinučių- perlinis raštas
o šonų nesiuvau, o nusipyniau iš tų pačių siūlų virvutes ir suraišiojau

labai daili liemenė thumbup.gif
Atsakyti
ir as manau, kad permegzti nereikia. geriau nusipirk siulu ir megzk nauja smile.gif
Atsakyti