Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės- 2

Visa tema čia 4u.gif
Bet aš mezgiau- taip kaip matau, pagal foto ir siūlų storį smile.gif
Atsakyti
Gal kas paaiskintu, kaip liemenes rankoves apskaiciuot...Noriu tokias trumpas, kaip T-short'u ax.gif Pacioj liemenej rankovytes iseminejau, o vat kaip su rankovem... Ar galima jas tiesiai nuo liemenes nuo virsaus?
Atsakyti
Niuma, labai daili liemenė. Aš kažkaip nedrįstu megztis "ant paskui", o jei dydžio nepataikysiu g.gif . O noriu tiek daug visko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 11 21, 22:31)
Niuma, labai daili liemenė. Aš kažkaip nedrįstu megztis "ant paskui", o jei dydžio nepataikysiu g.gif . O noriu tiek daug visko  doh.gif

aciuks.gif
Pas mane yra 7 pilnai išmąstyti projektai su nupirktais siūlais per visą nėštumą doh.gif blush2.gif Tieeek norų prisikaupė.
Tai va šią liemenę jau neiškentus nusimezgiau per 4 dienas, matuodama pagal ankstesnius rūbus. Vistiek čia- siūlų naikinimo akcija ir bus tąsoma po namus. Vėliau kloną pasigaminsiu iš plonesnių, kokybiškesnių siūlų, kurią nešiosiu į darbą.
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 11 21, 23:31)
Niuma, labai daili liemenė. Aš kažkaip nedrįstu megztis "ant paskui", o jei dydžio nepataikysiu g.gif . O noriu tiek daug visko  doh.gif

aš kai buvau nestuke.gif tai mezgiausi sau liemenę tokia kaip evos ta prasme kai priekyje nesusisagsto to tik ties kaklu užsisega tai tokia gali nešioti ir besilaukdama ir po nestuke.gif
Atsakyti
niu, tai del rankovyciu niekas nepades? verysad.gif teks berankove nesioti....... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2009 11 16, 15:31)
Sveikos. Rasiau kitur, bet ten atsakymo negavau  blush2.gif  Merginos, kaip Jus uzbaigiate mezgini, tai yra kaip Jus mezgate rankoves ir kakla? Ar surenkate akis ir numezgate, ar numezgate "manketuka ir ji siuvate? Nusimezgiau liemene ir liko rankoves su kaklu. As kakla tai megzdavau atskirai ir paskui prisiudvau, bet beveik niekada nenutaikydavau jo ilgio ir budavo per ilgas. O kaip Jus darote, kaip graziau?

Darydavai taip?

user posted image

Kad nenuilgintum, yra paparastesnis būdas - krašte vąšeliu prinerti akių, jas surinkti ant virbalo, ir megzti apdailą.
Paveiksliuke parodyta, kai akys jau sudėtos ant virbalo.
user posted image

Tam reikalui galima ir tuniso vąšiuką {kuris yra kaip virbalas su kabliuku, ILGAS} panaudot.

Sėkmės.

Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 11 22, 11:30)
Darydavai taip?

man graziau atrodo pirmas variantas thumbup.gif ir as taip darau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 11 22, 11:30)
Darydavai taip?

user posted image

Kad nenuilgintum, yra paparastesnis būdas - krašte vąšeliu prinerti akių, jas surinkti ant virbalo, ir megzti apdailą.
Paveiksliuke parodyta, kai akys jau sudėtos ant virbalo.
user posted image

Tam reikalui galima ir tuniso vąšiuką {kuris yra kaip virbalas su kabliuku, ILGAS} panaudot.

Sėkmės.


sveikutės, jungiuos į jūsų gretas 4u.gif šauniai jūs čia mezgat. mezgu liemenę ir aš, tik visi krašteliai bus apnerti. bet kai megzdavau virbalais man susiųt t.p. gražiai nesigaudavo. man patinka jūsų pateiktas 1 variantas, bet pačiai taip neišeina, tiksliau nelabai suprantu kas kaip. kiek matau, mankietukas vadinamas nėra užbaigtas, palikta paskutinė eilė? ar taip? ir po to gražiai prisiūta. gal galit truputį paaiškinti man tą visą prisiuvimo eigą? blush2.gif labai dėkui
Atsakyti
1 variantą galima daryt palengvintą - po paskutinės eilės VIEN GEROSIOMIS išmegzti kontrastingos spalvos siūlu kelias eilutes, ir siūti. Siuvimas - kas akelę, adatą kišant per dviejų akelių viduriukus {akis išeina per kraštukus prikabinta}.
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 11 21, 13:53)
Originalas:

user posted image
Mano kopija smile.gif Tik nešiosiu po  nestuke.gif  todėl be modeliuko demonstruoju smile.gif

user posted image

user posted image
Labai daili liemenė, iš tokių siūlų ir aš turiu liemenę nusimezgus, reiks nufotkint ir pasirodyt.Dar norėjau paklausti, ar rankoves išimei, ar tiesiai visą liemenę mezgei g.gif
Atsakyti
Necituokit nuotraukų, kad puslapio neužkrautumėt, užtenka nicką parašyt, arba citatoj nuorodas ištrinkit 4u.gif

Dominyka3, išiminėjau rankoves.
Atsakyti