Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės- 2

Labas Zuviukas:), kaip sunelis smile.gif
Imu virbalus, imu vaseli, vis ka nors mezgu, uzkretei biggrin.gif Kazkaip man su tomis rankovemis amzinai nesigauna, pats mezginys greitai gaunasi o ta apdaila tai ... ne man turbut schmoll.gif Bet as stengiuosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2009 11 16, 16:12)
Labas Zuviukas:), kaip sunelis  smile.gif
Imu virbalus, imu vaseli, vis ka nors mezgu, uzkretei  biggrin.gif Kazkaip man su tomis rankovemis amzinai nesigauna, pats mezginys greitai gaunasi o ta apdaila tai ... ne man turbut  schmoll.gif  Bet as stengiuosi  ax.gif


kaip smagu, kad paskleidziau uzkrata blush2.gif bet juk taip grazu mezginiai wub.gif prsaom dazniau pasirodyti pagyru temoj su savo darbais 4u.gif

o as kaip tik vakar baigiau liemene suneliu.
atsiprasau, kad idedu vaikiska modeli.... bet jo apdaila daryta su virbalais su viela
is visai neblogai gaunasi ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 11 16, 15:51)
o as kaip tik vakar baigiau liemene suneliu.
atsiprasau, kad idedu vaikiska modeli.... bet jo apdaila daryta su virbalais su viela
is visai neblogai gaunasi ax.gif

thumbup.gif thumbup.gif tikrai gražu mirksiukas.gif
Atsakyti
As vis neprisedu su tomis nuotraukomis, nemoku as ju dar taip tiesiogiai ikelti blush2.gif
Grazi liemene, man kempiniukas fainiausias personazas, reikia sau tokia nusimegzti lotuliukas.gif
Atsakyti
ZUVIUKAS:)
Labai grazi liemene-kempiniukas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Originalas:

user posted image


Mano kopija smile.gif Tik nešiosiu po nestuke.gif todėl be modeliuko demonstruoju smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
na tikrai labai gražu wub.gif

pavydžiu baltu pavydu jūsų darbščioms rankelėms 4u.gif pati nei laiko neturiu....nei noro paskutiniu metu randu... pradedu tą, pradedu aną - o iki galo nieko blush2.gif
Atsakyti
4u.gif NIUMA-labai grazi liemene,irspalvyte thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 11 21, 14:53)
Originalas:


super kopija, labai gaivi, labai ryški thumbup.gif
Atsakyti
Niumos liemene nuostabi wub.gif
o cia maniske blush2.gif

http://public.fotki..../liemene-1.html
Atsakyti
aciuks.gif wub.gif
Man pats modelis labai patiko. Šiaip, siūlai paprastučiai- Vernito pusvilnė, bet ne ta minkštoji, o šiek tiek šiurkštaus apdirbimo. Tai planuoju dar tokią pačią, tik kitos spalvos iš geresnių siūlų nusimegzt. O šita bus po namučius tampyt.
(maitinimui labai gerai dekolte pritaikyta soske.gif hihihi.gif )

zvirble, labai daili thumbup.gif thumbup.gif Ir siūliukas, malonus, matau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niuma: 21 lapkričio 2009 - 18:33
QUOTE(niuma @ 2009 11 21, 13:53)
Originalas:

user posted image

kur schemą gaut wub.gif rolleyes.gif
Atsakyti