Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės- 2

dovana mamai ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 12 lapkričio 2009 - 10:03
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 11 12, 10:02)
dovana mamai ax.gif

bigsmile.gif labai gražu 4u.gif
Atsakyti
ZUVIUKAS-labai grazi is trikampiuku liemene,mamai turetu labai patikt thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
ŽUVIUKAS kokia nuostabi liemenė ir labai graži spalva thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2009 11 11, 16:51)
Akire, aciu. Kazka ne taip darau, nes mano koriukas kazkoks kitoks biggrin.gif Bet irgi nieko biggrin.gif Bandysiu dukrai liemene nukarklioti .
Papildyta:
Ir dar. Koriuko rastui reikia daugiau akiu uzsideti, nei lygiam mezgimui?

nu nepasakyčiau kad daugiau. koriukui svarbu kad akių skaičius dalintusi iš 2 ir plius dar viena akis.
aš pasimezgu rašto gabaliuką ir skaičiuoju kiek tų akių reik.
raštas toks dvigubas šiltas, bet jis nesusitraukia, jis tik siūlo gal dvigubai ima....

QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 11 12, 11:02)
dovana mamai ax.gif

super dovana thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 11 12, 11:02)
dovana mamai ax.gif
user posted image
user posted image

oho kokia dovanele as ir buciau nieko pries tokia dovanele gauti biggrin.gif
Atsakyti
aciu mergaites ax.gif kol kas dovana yra paslaptis - po geros savaites ji pasieks savininke blush2.gif rolleyes.gif labai tikiuosi, kad patiks, nes idejau daug daug meiles wub.gif
Atsakyti
Zuviuk:) labai šauni liemenė ir spalvytė labai liuksiška thumbup.gif Mama tikrai turės kuo pasimuikuoti bigsmile.gif
Papildyta:
Atsiprašau už klaidas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 11 12, 10:02)
dovana mamai ax.gif
user posted image
user posted image
Labai graži liemenė wub.gif , bet man labai gražu, kai ant golfu jas nešioju ax.gif
Atsakyti
Ačiū, bielra 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Rasiau kitur, bet ten atsakymo negavau blush2.gif Merginos, kaip Jus uzbaigiate mezgini, tai yra kaip Jus mezgate rankoves ir kakla? Ar surenkate akis ir numezgate, ar numezgate "manketuka ir ji siuvate? Nusimezgiau liemene ir liko rankoves su kaklu. As kakla tai megzdavau atskirai ir paskui prisiudvau, bet beveik niekada nenutaikydavau jo ilgio ir budavo per ilgas. O kaip Jus darote, kaip graziau?
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2009 11 16, 15:31)
Sveikos. Rasiau kitur, bet ten atsakymo negavau  blush2.gif  Merginos, kaip Jus uzbaigiate mezgini, tai yra kaip Jus mezgate rankoves ir kakla? Ar surenkate akis ir numezgate, ar numezgate "manketuka ir ji siuvate? Nusimezgiau liemene ir liko rankoves su kaklu. As kakla tai megzdavau atskirai ir paskui prisiudvau, bet beveik niekada nenutaikydavau jo ilgio ir budavo per ilgas. O kaip Jus darote, kaip graziau?

kaip smagu, vis paimat virbalus i rankas thumbup.gif man graziau ir patogiau kai surenku akis ir pavaliais visrbalais numezgu kakla ir rankoves. nes megzdama atskirai irgi retai pataikau tikslu mankietuku ilgi unsure.gif
Atsakyti