Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės- 2

QUOTE(bielra @ 2009 11 04, 13:47)
Dėkui mergaitės už įvertinimus..  4u.gif
Zvirble, tavasis komentaras privertė mane nusišypsot..  smile.gif
Šiaip tai pratinuosi aš prie tos tunikos, kadangi tokiom plačiom rankovėm neturėjus nieko, tai keistai jaučiuosi..  blush2.gif

nuostabi liemene, super atrodai. as tai ir schemos paprasyt noreciau, nezinau ar bandysiu bet labai grazu
Atsakyti
Jukituke labai gražios liemenės ypač tos pirmos dvi. bigsmile.gif
Bielra koks grožis.Norėčiau kad ji taip atsirastu mano spintoje blush2.gif
Jurgičiukas labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės, būkit geros paaiškinkit kaip apmegzti vąšeliu vėžlio žingsniu.Niekaip nesuprantu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(asta48 @ 2009 11 06, 10:54)
Sveikutės, būkit geros paaiškinkit kaip apmegzti vąšeliu vėžlio žingsniu.Niekaip nesuprantu. g.gif

kaip zemu stulpeliu neri, tik i kita puse, ne is desines i kaire, o is kaires i desnia
Atsakyti
Mielos merginos,
o gal kas turit kokiu labai nesudetingu schemuciu neigudusiai mezgejai? Turiu siulu , noreciau pabandyti nusimegzti, nemoku graziai tu apdailu padaryti, tai bandyciau koki paprastesni modeliuka.
Atsakyti
QUOTE(asta48 @ 2009 11 06, 11:54)
Sveikutės, būkit geros paaiškinkit kaip apmegzti vąšeliu vėžlio žingsniu.Niekaip nesuprantu. g.gif



user posted image [URL=http://g.imageshack.us/img236/vezliozingsnisuo0.jpg/1/][IMG]http://img23
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aderaa: 06 lapkričio 2009 - 23:50
Niekaip nemoku ikelti savo tunikos ar liemenes foto smile.gif Turbut per tris metus pirmas mezginys blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rusaite: 07 lapkričio 2009 - 13:52
QUOTE(Akire3 @ 2009 11 04, 20:30)
nuostabi liemene, super atrodai. as tai ir schemos paprasyt noreciau, nezinau ar bandysiu bet labai grazu



Bielra, tikrai puiku thumbup.gif

Aš irig jungiuosi prie Akire3 prašymo ax.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites smile.gif . Reikia pagalbos blush2.gif . Mezguosi pirma karta sau liemene (pries tai numezgiau sunenui) ir esu is tu pradedanciuju ax.gif . Dabar baigineju nugaros dali. Siuliukai plonu, mezgu 2 numerio virbalais, rankoniu neisiminejau (jei teisingai pavadinau) - norejau liemenes biski su rankovytemis. Ir iskilo problema su kaklu - nezinau, kai padaryti. Noriu apvalaus kakliuko. Turiu 148 akis, rankoviu plotis (cia nuo peciu siules iki pazasties) 24 cm, esu numezgusi 10cm, i 1 cm telpa 4-5 eiles. Gal kas galetu padeti padaryti kakliuka ax.gif
Atsakyti
Akire3, vaivaj būtinai įmesiu schemutę, bet darbe jos neturiu.., rusiškam psl irgi neatidaro, tai teks namų archyvą peržiūrėt.., tikiuosi rasti.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2009 11 04, 10:56)

Pasirodysiu ir aš savają  šitoje temutėje blush2.gif



thumbup.gif puiki liemenė. LABAI.
Tik jau guzikai kokio didumo doh.gif
Prie tokio subtilaus, smulkaus rašto - man mažesnių norisi.
Bet nesupykit - čia tik mano nuomonė. Ir kartais foto visai kitaip atrodo, nei realybėj blush2.gif
Atsakyti
vis tik nutariau megzti tokia liemene kaip Zvirble http://public.fotki....iemeneilga.html
ir jau puse priekio numezgiau smile.gif
Atsakyti