Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės- 2

QUOTE(Jukituke @ 2009 11 03, 22:42)
Jungiuosi prie jusu su savo viena pernykste (sviesiai ruda) ir dviem naujom liemenem  blush2.gif

thumbup.gif thumbup.gif

o aš pirksiu jau gatavą blush2.gif ,o tada sakiau gal bandysiu nusižiūrinėt biggrin.gif manau,kad man iš kart taip neišeis doh.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės.. 4u.gif Atnešu parodyt savo tuniką.. Kelis metus svaigau apie ją.. ir pagaliau aš ją nusinėriau.. blush2.gif

Čia originalas..

user posted image

O čia maniškė.. ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 11 04, 09:30)
Sveikos mergaitės..  4u.gif  Atnešu parodyt savo tuniką.. Kelis metus svaigau apie ją.. ir pagaliau aš ją nusinėriau..  blush2.gif


Liuks liemenė ir tau labai tinka smile.gif

Pasirodysiu ir aš savają šitoje temutėje blush2.gif

user posted image
user posted image

Atsakyti
bielra, tunika gavosi tiesiog nuostabiai puiki ir labai daili bigsmile.gif
Atsakyti
JURGICIUKAS
liemene labai grazi thumbup.gif wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jukituke @ 2009 11 03, 22:42)
Jungiuosi prie jusu su savo viena pernykste (sviesiai ruda) ir dviem naujom liemenem  blush2.gif



niu kaip man grazu ale niekaip nedrystu su tokiu kaklu megzti, neisiviazduoju kaip padaryti, kur as galeciau rasti kai ptie kaklai graziai padaromi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jukituke @ 2009 11 03, 23:42)
Sveikos auksarankes. Jusu darbeliai  thumbup.gif  wub.gif  Daug ideju prisirinkau!!! Aciu  4u.gif

Jungiuosi prie jusu su savo viena pernykste (sviesiai ruda) ir dviem naujom liemenem  blush2.gif

user posted image
user posted image
user posted image

superiniai darbeliai

QUOTE(okkey @ 2009 11 04, 12:16)
niu kaip man grazu ale niekaip nedrystu su tokiu kaklu megzti, neisiviazduoju kaip padaryti, kur as galeciau rasti kai ptie kaklai graziai padaromi  blush2.gif

Man irgi įdomu kaip paradyt tokį kaklą
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 11 04, 09:30)
Sveikos mergaitės..  4u.gif  Atnešu parodyt savo tuniką.. Kelis metus svaigau apie ją.. ir pagaliau aš ją nusinėriau..  blush2.gif

bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(jurgičiukas @ 2009 11 04, 09:56)
Pasirodysiu ir aš savają  šitoje temutėje blush2.gif

thumbup.gif thumbup.gif

šaunuolės merginos thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Bielra- taviske 100 kartu grazesne nei originalas ir tau puikiai tinka, negaliu atitraukti akiu.. wub.gif buciau vyras-kabinciau lotuliukas.gif
Atsakyti
Valentinuke, *MONAMI* ačiū už įvertinimą smile.gif
Atsakyti
Dėkui mergaitės už įvertinimus.. 4u.gif
Zvirble, tavasis komentaras privertė mane nusišypsot.. smile.gif
Šiaip tai pratinuosi aš prie tos tunikos, kadangi tokiom plačiom rankovėm neturėjus nieko, tai keistai jaučiuosi.. blush2.gif
Atsakyti
Bielra, gavosi puikiai thumbup.gif atrodai tokia zavi ir zaisminga thumbup.gif grozis.... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 04 lapkričio 2009 - 13:53