Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės- 2

QUOTE(Krirma @ 2009 10 20, 11:05)
kokiais siulais mezgi? kokio storio ir sudeties?

Kažkokie NAKO, 50 proc. vilna, 50 proc. akrilas. Šiaip storoki tokie, skirti megzti 4 - 4,5 virbalais. Tikiuos, kad tikrai bus šilta smile.gif
Atsakyti
liemenė dukrai
user posted image
Papildyta:
QUOTE(carnitaster @ 2009 10 21, 08:04)
liemenė dukrai
user posted image


niekaip nemoku padaryti, kad būtų didesnė nuotrauka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo carnitaster: 21 spalio 2009 - 07:07
carnitaster, kompe pas save nesumažink tiek. Kelk normalią didelę nuotrauką per www.radikal.ru arba www.keep4u.ru. Ten automatiškai sumažina nuotrauką iki tokio dydžio, kad puslapio neištampo (iki 640 pikselių). Ir įkelk tą nuorodą, kur parašyta kartinka v tekste.
Atsakyti
koriuko rastas
Bandau padėti:
1 eilė (išvirkščioji pusė) kr.a, x 1 g.a, 1 a. nuimti su užmetimu kaip blogąją, kartoti nuo x, eilę baigti g.a
2 eilė(geroji pusė) kr.a, 1 g.a x akį prieš užmetimą išmegsti g.a, užmetimą nuimti kaip blogą, tuo pačiu siulą perdedant už užmetimo, 1 g.a, kartoti nuo x, kr.a
3 eilė kr.a, x 1 a. nukelti kaip blogąją su užm.,akį su užm. išmegsti kaip gerą, kart nuo x, kr.a
4 eilė kr.a x 1 g.a, užm nukelt kaip bogą, 1g.a x, kartoti nuo x iki x, eilę baigti 1 g.a, užm nukelt kaip išvirkščią, kr.a
5 eilė kr.a x akį su užm išmegst gerąją, 1 a. nuimt su užm kaip išv., kartoti nuo x eilę užbaigti akį su užm išmegsti kaip g.a, kr akis"

Gal galit paaiskinti, ka reiskia- 1 a. nuimti su užmetimu kaip blogąją,
ir - užmetimą nuimti kaip blogą

Niekaip nesuprantu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitapita: 21 spalio 2009 - 16:45
QUOTE(Akire3 @ 2009 10 15, 09:55)



QUOTE(gitapita @ 2009 10 21, 17:45)

Gal galit paaiskinti, ka reiskia- 1 a. nuimti su užmetimu kaip blogąją,
ir - užmetimą nuimti kaip blogą

Niekaip nesuprantu

šiaip aš pati buvau atsispausdinus abi schemas ir aprašymą, ir dar knygą liet. kalba atsivertus buvau. tas nukėlimas blogąją yra paprasčiausias nukėlimas. vienam iš pav. yra parodytas kiekvieno ženklo schemutė
15 nr pav rodo tą nuėmima su užmetimu, o 42 tą išmezgimą ir nuimimą kaip blogąją. vien žo nuimi ir tiek
o jei sakai kad liko viena akis - tai aš klausiu, ar neporini skaičių akių užsimetei? nes reik neporinio
Papildyta:
kantrybės ir sekmės
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 10 21, 08:34)
carnitaster, kompe pas save nesumažink tiek. Kelk normalią didelę nuotrauką per www.radikal.ru arba www.keep4u.ru. Ten automatiškai sumažina nuotrauką iki tokio dydžio, kad puslapio neištampo (iki 640 pikselių). Ir įkelk tą nuorodą, kur parašyta kartinka v tekste.



ačiū, bandysiu dar kartą rolleyes.gif
Atsakyti
bandau dar kartelį, čia liemenė dukrai

user posted image

o čia liemenė mamai

user posted image
Atsakyti
ir dar viena tunika -liemenė mano dukterėčiai

user posted image

user posted image
Atsakyti
CARNITASTER
Liemenes nuostabios,o ta tunika liemene isvis thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
carnitaster, pasistengiai iš širdies 4u.gif labai gražūs darbeliai - net ir mažoj foto matėsi mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(DDajana @ 2009 10 16, 14:33)
Liabukas,
vis pavartau mezgimo temas, bet nerandu ko ieškau. Noriu nusimegzt liemenę. Mezginys eina ne iš apačios į viršų, bet iš vieno šono į kitą. nu supratot ką turiu omeny. Gal turit kokių schemučių, idėjų. Pati kažką jau sumąsčius, ale kam antrą kartą išradinėt dviratį bigsmile.gif  pasidalinkit mintimis, gal kuri mezgėt


http://img88.imagesh.../golfas6uc7.jpg

gal tokia patiks.
A6 kaip tik dabar tokią mezgu mirksiukas.gif
Atsakyti
INESASIM, VALENTINUKE labai ačiū už palaikymą 4u.gif
Atsakyti