Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės- 2

QUOTE(Akire3 @ 2009 10 15, 09:55)
pernai vargau su šia liemene, mano lygiai tokia pati kaip tu įdėjai foto, net pamaniau kad maniškė. šiaip mano jums patarimas megzt tuo koriuko raštu, nes jis toks dvigubas gaunas ir liemenė žiauriai šilta. šiemet kol nešildė visur su ja ir vaikščiojau - padariau išvada kad megsiu dar vieną tokią su triju ketvirčių rankovėm.
dar apie koriuką - sunkiausios yra pirmos 3-4 eilės, paskui perpranti ir eina kaip per sviestą.  turi būti nelyginis akių skaičius. įdėsiu foto su schemute, po ja yra formulė. šiaip mezgiau pagal rasta schema lietuviškoj kažkurioj knygoj.
dar viena bėda siūlų pasirinkime - mezgiau iš pusvilnės tos paprastos, tubūt turkiškos, tai nusiburbuliavo po mėnesio - žiauriai gaila. dabar audžiu mintį kuria siūlai mažiau burbuliuojasi, sintetikos nesinori....
user posted image user posted image

Aš jau irgi šitą liemenę planuoju, siūlus jau nusipirkau cool.gif Dėl burbuliavimosi noriu patart: būna pirkti toks aparačiukas, kuris nurenka tuos burbuliukus, bent aš laaabai patenkinta. Kažkas panašaus kaip čia:
http://www.mainyk.lt...id=20&id=786726
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo man_patinka_lietus: 15 spalio 2009 - 20:13
jau bandziau ta rasteli - susinarpliojau doh.gif ir nepavyko, labai painus. g.gif

siandien bandysiu dar karta, kiaules sokt ismoksta, negi as neismoksiu megzt to rasto doh.gif dar niekad taip nebuvo, kad taip susiraizgyciau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krirma: 16 spalio 2009 - 07:01
Negaliu ir as susitvarkyt su siuo rastu verysad.gif karsta.gif mergaites minejo kad su siuo rastu silta liemene,pagalvojau pirmiausia numegzciau vaikiui megztini.Bet kolkas misija neimanoma

o gal galit pasakyt ka reiskia ta formule? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o-pa-pa: 16 spalio 2009 - 12:13
Liabukas,
vis pavartau mezgimo temas, bet nerandu ko ieškau. Noriu nusimegzt liemenę. Mezginys eina ne iš apačios į viršų, bet iš vieno šono į kitą. nu supratot ką turiu omeny. Gal turit kokių schemučių, idėjų. Pati kažką jau sumąsčius, ale kam antrą kartą išradinėt dviratį bigsmile.gif pasidalinkit mintimis, gal kuri mezgėt
Atsakyti
QUOTE(DDajana @ 2009 10 16, 14:33)
Liabukas,
vis pavartau mezgimo temas, bet nerandu ko ieškau. Noriu nusimegzt liemenę. Mezginys eina ne iš apačios į viršų, bet iš vieno šono į kitą. nu supratot ką turiu omeny. Gal turit kokių schemučių, idėjų. Pati kažką jau sumąsčius, ale kam antrą kartą išradinėt dviratį bigsmile.gif  pasidalinkit mintimis, gal kuri mezgėt

tai nei viena nemezgėt??? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(man_patinka_lietus @ 2009 10 15, 21:13)
Aš jau irgi šitą liemenę planuoju, siūlus jau nusipirkau  cool.gif Dėl burbuliavimosi noriu patart: būna pirkti toks aparačiukas, kuris nurenka tuos burbuliukus, bent aš laaabai patenkinta. Kažkas panašaus kaip čia:

ačiū už mintį

QUOTE(Krirma @ 2009 10 16, 07:57)
jau bandziau ta rasteli - susinarpliojau 

QUOTE(o-pa-pa @ 2009 10 16, 12:51)
Negaliu ir as susitvarkyt su siuo rastu

maniau pati bandysiu pažodžiui rašyt kaip ten su tuo raštu, bet radau pas save archyvuose LUSASITOS pagalbą man. taip kad įdedu viską ką turiu apie Longorijos liemenę. didelį ačiū Lusasitai sakot.
"Mezgiau taip
Iskart mezgiau prieki ir nugara koriuko rastu iki pazastu. Rankovytes pamezgiau stulpeliu pora centimetru ir igrudau tarp priekio ir nugaros. Tada mezgiau toliau prieki, rankove, nugara, rankove, prieki. Tarp siu daliu palikau regano takeliui po 1 isvirksciaja aki ir gerojoj pusej pries ir po takelio sumezginejau 2 akis kartu . ( eileje susimezge 8 kartus) ir taip iki kaklo. tada numezgiau reikiamo ilgio pynes. Kad jos nesiriest pagarinau lygintuvu. Pravedziau mazdaug 2 cm atstumu nuo pynes spausdama gara Tada prisiuvau pynes. Atskirai kaip salikuti numezgiau apykakle. Mezgiau kaip kazkuri buvo parasiusi angliskuoju mezgimu, bet maniskiai siuliukai labai ploni buvo, tai ta apykakle tokia liauna gavosi, tai as ja dviguba sulenkiau ir prisiuvau . Vsio

mezgu vienodai nugarai ir priekiui akiu dedu. tarkim nugarai 60, tai priekiui du po 30 akiu + atskirai mezgasi pynes , joms po 24 akis ( atrodo) ir viena pyne ant kitos dedasi, Tai tik savaime prasiskiria

koriuko rastas
Bandau padėti:
1 eilė (išvirkščioji pusė) kr.a, x 1 g.a, 1 a. nuimti su užmetimu kaip blogąją, kartoti nuo x, eilę baigti g.a
2 eilė(geroji pusė) kr.a, 1 g.a x akį prieš užmetimą išmegsti g.a, užmetimą nuimti kaip blogą, tuo pačiu siulą perdedant už užmetimo, 1 g.a, kartoti nuo x, kr.a
3 eilė kr.a, x 1 a. nukelti kaip blogąją su užm.,akį su užm. išmegsti kaip gerą, kart nuo x, kr.a
4 eilė kr.a x 1 g.a, užm nukelt kaip bogą, 1g.a x, kartoti nuo x iki x, eilę baigti 1 g.a, užm nukelt kaip išvirkščią, kr.a
5 eilė kr.a x akį su užm išmegst gerąją, 1 a. nuimt su užm kaip išv., kartoti nuo x eilę užbaigti akį su užm išmegsti kaip g.a, kr akis"

jei būtumėt kaunietės - kviesčiaus į svečius. sekmės merginos, nenuleiskit rankų, tikrai pavyks. man ir pačiai tik į trečią dieną pavyko, o draugę išmokiau tik per kelias minutes.

Papildyta:
QUOTE(DDajana @ 2009 10 16, 19:51)
tai nei viena nemezgėt??? verysad.gif

kažkada svajojau tokia ale kimono tipo liemenę iš šono megzt, bet taip ir nepribrendau aš jai. o šiaip maždaug sumastai raštą, gali pieštis schemą, gali iš akies ir mezgi.nėra čia ką išradinėt..
pvz
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akire3: 16 spalio 2009 - 19:01
Laaaaabai didelis ačiū Lusalita ir Akire3 notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif Jau išsisaugojau ir bandysiu ax.gif
Atsakyti
Sveikutes, auksarankes 4u.gif labai labai prasau pagalbos, gal kuri turite sios liemenes schemute,

http://public.fotki....iemeneilga.html

man reikia ne rasto schemos, o iskarpu, tiesiog niekaip nedaeina (atsiprasau kalbininku blush2.gif ), kaip ta kakla padaryti. buvau jau pabaigus, bet tenka ardyt, o dar juodi ploni siulai, tai visai rankos nusviro.. verysad.gif
Kaip padaryti nugaroj kakla visai uzdara, o prieki toki kaip nuotraukoj? kaip suprantu, reglano rankoviu krastines tada turetu buti nevienodos? nesuprantu..ir, merginos, patarkit kaip apykakle padaryti- as tai surenku akis aplinkui, pamezgu kelias eiles ir nuimu, bet tada siek tiek atstojes tas kakluiukas buna, gfal reik mazinti akiu skaiciu? g.gif

labai labai dekinga uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daiveee @ 2009 08 19, 18:27)
labas merginos ,tai gal galit ir man padet ,noriu megzti siuo rastu liemene bet nelabai rasta iziuriu ,gal galit kuri padet?
user posted image


O geras, čia gi mano skaros nuotrauka bigsmile.gif Jei dar reikia, paieškot galiu raščiuko smile.gif
Randasi ir man poreikis liemenei.. O tas koriuko raštas smarkiai daugiau siūlų suvalgo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2009 10 19, 18:44)
O geras, čia gi mano skaros nuotrauka bigsmile.gif  Jei dar reikia, paieškot galiu raščiuko smile.gif
Randasi ir man poreikis liemenei.. O tas koriuko raštas smarkiai daugiau siūlų suvalgo? g.gif

Pradėjau megzt Longorijos liemenę, tai panašu, kad koriukas tikrai nemažai tų siūlų suvalgys.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2009 10 19, 18:44)
Randasi ir man poreikis liemenei.. O tas koriuko raštas smarkiai daugiau siūlų suvalgo? g.gif

suvalgo. bet man rodos 6 reikėjo po 100g, tu turginių pusvilnės. o aš žmogus didelis, liemenė L dydžio.
Atsakyti
QUOTE(man_patinka_lietus @ 2009 10 19, 20:52)
Pradėjau megzt Longorijos liemenę, tai panašu, kad koriukas tikrai nemažai tų siūlų suvalgys..  g.gif

kokiais siulais mezgi? kokio storio ir sudeties?
Atsakyti