Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės- 2

valentinuke,Akire3, ačiu 4u.gif
Atsakyti
merginos, reikia pagalbos smile.gif labai noriu nusimegzti liemene pagal eva langoria, bet problema ta, kad nerandu to smulkaus rastelio. su pyne viskas aisku, bet to rasto neperprantu g.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
[quote=Krirma,2009 10 14, 21:38]
as dabar mezgu ta liemene as pradejau perliuko rastu 1gera 1bloga rolleyes.gifo toj nuotraukoj tai koriuko rastas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigridaU: 14 spalio 2009 - 20:57
QUOTE(Akire3 @ 2009 10 13, 17:04)
http://club.osinka.ru/topic-35584  cia visa temute su visom schemom. geresniu schemų tikra ner

dekoju 4u.gif

QUOTE(Krirma @ 2009 10 14, 22:54)


nu kokio grozio si liemene wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2009 10 14, 21:55)
as dabar mezgu ta liemene as pradejau perliuko rastu 1gera 1bloga rolleyes.gifo toj nuotraukoj tai koriuko rastas

o kaip tas perliukas blogoj pusej? irgi 1 gera 1 bloga?
Papildyta:
QUOTE(o-pa-pa @ 2009 10 14, 22:03)
dekoju 4u.gif
nu kokio grozio si liemene wub.gif

del to ir uzsimaniau smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krirma: 14 spalio 2009 - 21:13
QUOTE(Krirma @ 2009 10 14, 21:54)

fantastika wub.gif esu maciusi sia liemne ne karta, bet sis varinatas ir atlikimas ir visa visuma mane itikino, kad ir man tokios reikia thumbup.gif labai labai labai grazu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 14 spalio 2009 - 21:21
[quote=Krirma,2009 10 14, 21:54]
o blogoj pusej vir
sgeros mezgi bloga ,virs blogos gera.vienu zodzi gros blogos isdestytos sachmatiskai
Atsakyti

QUOTE(Krirma @ 2009 10 14, 21:38)
merginos, reikia pagalbos  smile.gif  labai noriu nusimegzti liemene pagal eva langoria, bet problema ta, kad nerandu to smulkaus rastelio. su pyne viskas aisku, bet to rasto neperprantu  g.gif


QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 10 14, 22:20)
QUOTE(Krirma @ 2009 10 14, 21:54)

fantastika wub.gif esu maciusi sia liemne ne karta, bet sis varinatas ir atlikimas ir visa visuma mane itikino, kad ir man tokios reikia thumbup.gif labai labai labai grazu wub.gif

pernai vargau su šia liemene, mano lygiai tokia pati kaip tu įdėjai foto, net pamaniau kad maniškė. šiaip mano jums patarimas megzt tuo koriuko raštu, nes jis toks dvigubas gaunas ir liemenė žiauriai šilta. šiemet kol nešildė visur su ja ir vaikščiojau - padariau išvada kad megsiu dar vieną tokią su triju ketvirčių rankovėm.
dar apie koriuką - sunkiausios yra pirmos 3-4 eilės, paskui perpranti ir eina kaip per sviestą. turi būti nelyginis akių skaičius. įdėsiu foto su schemute, po ja yra formulė. šiaip mezgiau pagal rasta schema lietuviškoj kažkurioj knygoj.
dar viena bėda siūlų pasirinkime - mezgiau iš pusvilnės tos paprastos, tubūt turkiškos, tai nusiburbuliavo po mėnesio - žiauriai gaila. dabar audžiu mintį kuria siūlai mažiau burbuliuojasi, sintetikos nesinori....
user posted image user posted image
Atsakyti
panelė Prym, kaip visad wub.gif thumbup.gif clap_1.gif

dar ir sijonėlis turbūt tavo megztas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 10 15, 09:55)
fantastika wub.gif esu maciusi sia liemne ne karta, bet sis varinatas ir atlikimas ir visa visuma mane itikino, kad ir man tokios reikia thumbup.gif labai labai labai grazu wub.gif

dekui uz patarima, bandysiu narpliot, ziuresiu kas gausis
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2009 10 14, 21:54)



kaip grazu
Atsakyti