Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės- 2

Sveikos, peržiūrėjau temą, bet kažko panašaus neradau, labai norėčiau nusimegzti tokią liemenę, bet aš nesu didelė mezgėja, tai nežinau kaip čia ją reiktų megzti, gal galėtumėt padėti 4u.gif 4u.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pyragiuke @ 2009 02 26, 11:01)
labas rytas  4u.gif

labai patinka si liemene (ka cia patinka, svajoju apie ja  biggrin.gif ) tik niekaip neiskaitau aprasymo ir neiziuriu schemos doh.gif  gal galetumet idet, kad geriau matytusi  ax.gif

user posted image


Aš irgi jau kuris laikas svajoju apie šitą grožį... wub.gif
Gal jau kas bandėte megzti? Įdomu būtų pamatyti ar bent jau išgirsti kaip sekėsi smile.gif
O jei kuri turite aiškesnį aprašymą ir nėra labai sunku, gal galėtumėte pasidalinti leisytes@gmail.com 4u.gif
Atsakyti
pasirodysim ir čia vyrui liemenė 4u.gif šiltutė iš natūralios avies vilnos blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Gal galit pasakyt kaip megzti, kad gautusi toks kaklas?
http://radikal.ru/F/...b14cf9.jpg.html
aciu
Atsakyti
nuo vidurio
3 akys geros o ketvirta ir penkta sumezgamos viena akimi
Atsakyti
Gal galite atsiusti (ideti) Longorijos liemenes schemute ir rasta? Prie schemu jau radau, taciau labai neaisku 4u.gif
Esu naujoke mezgime... Paaiskinkite, kaip nuleidineti akis pvz rankovems? Pagal centimetrus? Ar kaip? blush2.gif

Aciu smile.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif
Atsakyti
PAsirodau, tai mano pirmas darbas iš moherio ax.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2009 10 10, 14:30)
PAsirodau, tai mano pirmas darbas iš moherio ax.gif 

Šaunus pirmas blynas.
Atsakyti
Sakyciau net ne blynas biggrin.gif , o saunus darbelis thumbup.gif . Man tai labai patinka mirksiukas.gif Koks cia rastelis? apatines dalies, ir kurioj vietoj jis ten platinasi? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2009 10 10, 14:30)
PAsirodau, tai mano pirmas darbas iš moherio ax.gif 
user posted image

thumbup.gif labai graži ir įdomi liemenė. Gal schemutę būtų galima ?
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2009 10 10, 14:30)
PAsirodau, tai mano pirmas darbas iš moherio ax.gif 
user posted image

thumbup.gif LABAI DAILI
Atsakyti