Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės- 2

QUOTE(justicir @ 2009 01 18, 19:12)
Merginos, sukūriau temą, kurioje kelkime tik schemutes, bus lengviau ir greičiau viską rasti

Liemenės (schemos), be komentarų


Sveikutės,
turiu aš tiek visokiausių liemenių modelikų, bet vat su schemutėm liūni reikalai... g.gif o tokių gražybių thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(angelelis999 @ 2009 08 06, 15:20)
Sveikutės,
turiu aš tiek visokiausių liemenių modelikų, bet vat su schemutėm liūni reikalai... g.gif o tokių gražybių thumbup.gif

user posted image

O tu įdėk, kad ir be schemučių ax.gif Čia gyvena auksarankės, kai reikės, viską išsiaiškins ir iš nuotraukutės. ax.gif
Atsakyti
mocia
Jūržolė
prunskiene


ACIŪ! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(veridiana @ 2009 08 06, 14:48)
Radau kitoje temuteje aprasyma
neiseina nuorodos ikelti tai kopinu  blush2.gif

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image


bigsmile.gif o cia tai grozis thumbup.gif wub.gif kaip tos juosteles ir tarp piniu tarpiukai ismegzti? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *irma*: 07 rugpjūčio 2009 - 11:17
QUOTE(*irma* @ 2009 08 07, 13:15)
bigsmile.gif o cia tai grozis thumbup.gif  wub.gif kaip tos juosteles ir tarp piniu tarpiukai ismegzti? blush2.gif


o kaip reikia įdėti paveiksliuką? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2009 08 06, 23:51)
O tu įdėk, kad ir be schemučių ax.gif Čia gyvena auksarankės, kai reikės, viską išsiaiškins ir iš nuotraukutės.  ax.gif

labas merginos ,tai gal galit ir man padet ,noriu megzti siuo rastu liemene bet nelabai rasta iziuriu ,gal galit kuri padet?


user posted image

nelabai moku ikelinet nuotraukas ,gali neatsidaryti,sorry
Atsakyti
QUOTE(saulemeile @ 2009 06 28, 22:25)
Pabaigta liemene sesei blush2.gif
user posted image

labas kas gali man paaiskinti del sios lemenes as mezgiau ir pirmas ziedal liko iskiles man i prieki del ko cia taip gavosi 4u.gif
Atsakyti
Pas visas žiedeliai truputėli iškile į priekį mirksiukas.gif
Atsakyti
pas mane artimiausiuose planuose kazkas tokio ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Brela @ 2009 08 20, 08:49)
pas mane artimiausiuose planuose kazkas tokio  ax.gif

wub.gif wub.gif labai fainutis. Man patiko modeliukas thumbup.gif . Raščiuką, tai aš kažką kitko improvizuočiau ax.gif . Neočen man tie lapeliai blush2.gif
Čia lyg ir megzta nuo apačios g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(meilikatyte @ 2009 08 19, 21:01)
labas kas gali man paaiskinti del sios lemenes as mezgiau ir pirmas ziedal liko iskiles man i prieki del ko cia taip gavosi 4u.gif

gal jei mezginys per laisvas, tai iškilę. pas mane dabar jau neiškilę, bet žinau, kad buvo iškilę, ardžiau ir nepamenu ar daugiau akių uždėjau ar kaip tik mažiau. miksavau, pieštos schemos pradžią su spausdintos (ta prasme, pas rusaites forume radau du variantus, vienur buvo ranka piešta, kitur buvo kaip iš žurnalo, ir pati pradžia nežymiai skirias, pagal vieną kažkurią iškile gaunas, pagal kitą ne, bet dabar jau nepamenu kas ir kaip). jei ką galėčiau paieškot. aš kadangi didelis žmogus lotuliukas.gif , tai dar ir žiedlapius ilginau, būčiau dar ir atnarą apačioj didesnę darius, bet siūlų neliko nei pardėj nei namie...
mano variantas toks
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 07 28, 09:45)
Rudenėliui liemenė-kimono...dukriukui...
user posted image


Noriu megzti tokio modeliuko liemenę, tik nerandu aprašymo, po kiek ir kas kiek eilių pridėti akis. Gal galite patarti?
Atsakyti