Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės- 2

QUOTE(saulemeile @ 2009 05 03, 21:39)
Pabaigiau ir as liemene savo sesei blush2.gif
user posted image    user posted image

verysad.gif verysad.gif verysad.gif ir as tokios noriu be galo be krasto verysad.gif verysad.gif verysad.gif pavyyyydziu tavo sesei wub.gif wub.gif
Atsakyti
tongue.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 06 08, 09:59)

bigsmile.gif kaip gerai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Ačiu 4u.gif
Atsakyti
panelė Prym labai labai daili liemene smile.gif
Atsakyti

Panele Prym,super jusu liemene wub.gif .O gal galite truputeli papasakoti kaip toki grozi numegsti? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpocka: 08 birželio 2009 - 10:51
panelė Prym, labai graži ir aš ruosšius tokia megsti, tik nežinau kada laikas prieis.
Atsakyti

Tikrai graži liemenė thumbup.gif
Tik aš pagalvojau, ar susiuvimas neturėtų būti apykaklės dalyje - gal ne taip matytųsi... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kita bitute: 08 birželio 2009 - 12:24
QUOTE(desrele-lt @ 2009 06 08, 11:24)
panelė Prym labai labai daili liemene  smile.gif

ačiu 4u.gif

QUOTE(pumpocka @ 2009 06 08, 11:50)
Panele Prym,super jusu liemene wub.gif .O gal galite truputeli papasakoti kaip toki grozi numegsti?  blush2.gif

Ačiu 4u.gif
Aprašymas čia ir čia. Jis anglų kalba, osinkoj buvo aptarimas rusiškai, o aš planuoju artimiausiu metu išverst į lietuvių k.

QUOTE(saldainia @ 2009 06 08, 12:59)
panelė Prym, labai graži ir aš ruosšius tokia megsti, tik nežinau kada laikas prieis.

Ačiu 4u.gif
Vidurinį blyną tai nupyliau per vakarą. Bet jau ta juosta doh.gif Vienu metu norėjau mest į šalį, kaip nusibodo. Megzdama vis skaičiavau, kiek liko.

QUOTE(kita bitute @ 2009 06 08, 13:23)
Tikrai graži liemenė thumbup.gif
Tik aš pagalvojau, ar susiuvimas neturėtų būti apykaklės dalyje - gal ne taip matytųsi... g.gif

Ačiu 4u.gif
Tai kad siūlė viršuje ir yra po apykakle, o apačioje tai niekaip nepaslėpsi g.gif
Atsakyti
As palauksiu kol isversit i lietuviu kalba. 4u.gif
Atsakyti
Labas merginos, gal kuri esat kažką panašaus mezgusios ar nėrusios..
Čia iš pažiūros atrodo megzta, bet kaip tos pynes sujungtos viena su kita, niekaip neikertu.
gal kartais būsit kur schemutę užmačiusios
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dilgelyti @ 2009 06 17, 13:21)
Labas merginos, gal kuri esat kažką panašaus mezgusios ar nėrusios..
Čia iš pažiūros atrodo megzta, bet kaip tos pynes sujungtos viena su kita, niekaip neikertu.
gal kartais būsit kur schemutę užmačiusios

Man atrodo, kad pynės numegztos atskirai, tarp jų paleistos akys, o paskui sunertos pynutėmis. Labai įdomus dalykas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panelė Prym: 17 birželio 2009 - 12:54