Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės- 2

turi omeny 2x(P, 4U,P)?

tai reiškia, kad du kartus kartoji skliausteliuose nurodytą motyvą: *kryžminė akis, 4 užmetimai, kryžminė akis; pakartoti dar karta mirksiukas.gif

ten ir toliau bus tu skliaustų, tai reikia atidžiai žiūrėt kur jie baigiasi... bent man tai teko paardyti blush2.gif

Nuo čia daug mergaičių aptarimų yra - gal bus naudinga 4u.gif
Papildyta:
ten kažkur ir schema yra įdėta - gal su ja būtų aiškiau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inesasim: 23 balandžio 2009 - 20:39
QUOTE(inesasim @ 2009 04 23, 22:41)
turi omeny 2x(P, 4U,P)?

tai reiškia, kad du kartus kartoji skliausteliuose nurodytą motyvą: *kryžminė akis, 4 užmetimai, kryžminė akis; pakartoti dar karta mirksiukas.gif

ten ir toliau bus tu skliaustų, tai reikia atidžiai žiūrėt kur jie baigiasi... bent man tai teko paardyti blush2.gif

Nuo čia daug mergaičių aptarimų yra - gal bus naudinga 4u.gif
Papildyta:
ten kažkur ir schema yra įdėta - gal su ja būtų aiškiau rolleyes.gif

aciu labai 4u.gif atrodo supratau blush2.gif galvojau kad ten ta eile reikia du kartus megzti blush2.gif
Atsakyti
na, tikiuosi padėjau 4u.gif kartok motyvą skliausteliuose, o jei dar kas neaišku - klausk- bandysiu padėt ax.gif

labai laukiam rezultato mirksiukas.gif
Atsakyti
Prisiziurejau Jusu megztu groziu thumbup.gif Ir noriu uzduoti klausima del nerimo - darau dukrytei suknia, niekaip nesigauna pazastukes g.gif Po kiek akiu nuiminet ir kaip ta daryt, kad nebutu kampuota?


user posted image

va cia kur raudonai pazymeta ax.gif Suprantu, kad cia labai paprasta, bet gal kas nepatinges paaiskint kaip pirmokei. Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fedoska: 23 balandžio 2009 - 21:02
Priklauso nuo suknelės dydžio, siūlų storio, vąšelio dydžio ir rašto. Geriausia matuokit pagal kokį kitą rūbą. Jei neriat stulpeliais, tai dalį nuo krašto nerkit žemais, o paskui nerkit taip augančiai: žemas stulpelis, pusė stulpelio su užmetimu, stulpelis su užmetimu. O jeigu koks raštas yra, tai tada reikia pagal raštą bandyt. Labai mažai informacijos, kad ką tiksliau pasakyt.

O aš rodausi su nauja liemene dukrytei:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 04 24, 08:09)
O aš rodausi su nauja liemene dukrytei:


Nuostabi liemenė wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(inesasim @ 2009 04 23, 23:00)
na, tikiuosi padėjau 4u.gif kartok motyvą skliausteliuose, o jei dar kas neaišku - klausk- bandysiu padėt ax.gif

labai laukiam rezultato mirksiukas.gif

dar vienas klausimelis blush2.gif schemoje nurodyta 1,3,5 ir t.t eile o kaip megzti 2,4 ir t.t./ar cia ratu ant keturiu virbalu kaip kojine mezgama?
Atsakyti
niu aš ne inesasim, bet bandysiu padėti, tokias jau tris numezgiau. lygines eiles megzti tik gerom. pradžią aš mezgiau ant penkių virbalų, kaip kojinę, paskui ėmiau virbalus su valu. ir man pagal schemą daug lengviau, o iš aprašymo megzt nemoku. 4u.gif
Atsakyti
aga 4u.gif ir dar schema tai 1/4 mirksiukas.gif

ten pavartyk lapus, kur nuoroda ankščiau buvau įkėlus - tikrai daug paaiškinimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inesasim @ 2009 04 24, 21:05)
aga 4u.gif  ir dar schema tai 1/4 mirksiukas.gif

ten pavartyk lapus, kur nuoroda ankščiau buvau įkėlus - tikrai daug paaiškinimu 4u.gif

as turiu ta knygute tokia sena megztos staltieses tai schema ir aprasyma viska turiu tik tokiu visokiu neaisku man iskila blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 04 24, 08:09)

O aš rodausi su nauja liemene dukrytei:



kokia miela liemene wub.gif o ir mergytei labai tinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(inesasim @ 2009 04 24, 21:05)
aga 4u.gif  ir dar schema tai 1/4 mirksiukas.gif

ten pavartyk lapus, kur nuoroda ankščiau buvau įkėlus - tikrai daug paaiškinimu 4u.gif

Baigiu beveik visa numegzti rasta tai gaunasi ax.gif dar vienas klausimelis o kaip pazastis isemet ir kakla isemet? blush2.gif
Atsakyti