Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės- 2

Sveikutes,

visu darbeliai nuostabus, idesiu ir savo paprastute mocheriuke liemene

user posted image

user posted image

Atsakyti
mano juodoji liemene ax.gif user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(jurgjtaaa @ 2009 03 21, 23:25)
mano juodoji liemene ax.gif user posted imageuser posted image

Labai grazus mezginukas smile.gif Tik spalvyte bent man matosi ne juoda ax.gif
Atsakyti
cia juodi siulai ,tik spalvos kazkur pabego g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgjtaaa @ 2009 03 22, 22:15)
cia juodi siulai ,tik spalvos kazkur pabego g.gif



cia greiciausiai blykstes ir dirbtinio apsvietimo pokstai, del ju dazniausii issikraipo spalvos. kiek ibandyta, tai naturaliausios spalvos iseina ir geriausi rastai matosi naturalioj sviesoj, kai jau neisijungia automatine fotoaparato blykste wink.gif aisku, kartais reikia "pagelbeti papildoma sviesa, bet geriau fotografuoti diena. na, gal nelabai aiskiai parasiau ax.gif pati dazniausiai (jei yra galimybe aisku) fotograafuoju darbelius diena, kad bent jau salia langas butu ir dar sviesa kambary ijungiu, tai bent jau spalvos nedingsta. atleiskit, gal nelabai i tema as cia ax.gif
Atsakyti

4u.gif
rodau dukriukui numegztą a la Eva Longoria liemenės kopiją:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 03 23, 17:20)
4u.gif
rodau dukriukui numegztą a la Eva Longoria liemenės kopiją:


10 balu! thumbup.gif Spalvyte skani skani bigsmile.gif Jeigu gerai iziuriu, tai pynes megztos kartu su pargrindiniu mezginiu, o ne prisiutos, kaip kazkurios dare? Ar klystu?
Atsakyti
Labai daili liemenė 4u.gif Man ji nesigavo su viena saga, negražiai skleidėsi. Tai dariau visą susagstomą.
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 03 23, 18:20)
4u.gif
rodau dukriukui numegztą a la Eva Longoria liemenės kopiją:

user posted image



nuostabiai papuosta dukrytes bus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lori @ 2009 03 23, 17:50)
10 balu! thumbup.gif  Spalvyte skani skani  bigsmile.gif Jeigu gerai iziuriu, tai pynes megztos kartu su pargrindiniu mezginiu, o ne prisiutos, kaip kazkurios dare? Ar klystu?

ačiū 4u.gif
taip, kartu ir viskas gerai gavosi drinks_cheers.gif niekas nieko netraukė schmoll.gif
QUOTE(naiste777 @ 2009 03 23, 17:54)
Labai daili liemenė 4u.gif  Man ji nesigavo su viena saga, negražiai skleidėsi. Tai dariau visą susagstomą.

mirksiukas.gif mums gražiai skleidžiasi, ji ir turi skleistis, nes tokia idėja smile.gif

QUOTE(Jūros akmenėlis @ 2009 03 23, 18:11)
nuostabiai papuosta dukrytes bus  wub.gif  wub.gif  wub.gif

tikiuosi bigsmile.gif
Atsakyti

user posted image

gal kas turit schema kaip megzti?
Atsakyti
QUOTE(Mama_aura @ 2009 03 23, 19:02)
user posted image

gal kas turit schema kaip megzti?

neturiu bet maždaug galiu apibūdint...blogų akių pagrindas, pynė iš gerų akių. maždaug čia gal apie 20 akių. ir sukeitimai kas kokią 30 eilę (plonas siūlas, tai spėju kas tiek)sukeitimai keičiami 5 su 5, tarpai tarp mažųjų sukeitimų gal apie 5 eiles g.gif
Atsakyti