Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės- 2

user posted image
Labai grazi ir idomi ax.gif
Atsakyti
jeigu reikia idesiu aprasyma

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo caulyte: 03 kovo 2009 - 08:40
jau yra įdėtas čia:
http://www.supermama...?...98140&st=12

nebent nelabai aiškiai matos..... ax.gif
aš pagal jį ir mezgiau, tik mano siūliukai plonesni, tai prisitaikiau: padariau daugiau pynių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2009 03 03, 09:54)
jau yra įdėtas čia:
http://www.supermama...?...98140&st=12

nebent nelabai aiškiai matos..... ax.gif
aš pagal jį ir mezgiau, tik mano siūliukai plonesni, tai prisitaikiau: padariau daugiau pynių 4u.gif



labai grazus darbelis
Atsakyti
Numezgiau sesei liemenę, modelis dukra.
user posted image user posted image user posted image

Idėją pasiskolinau iš čia, mat nemoku reglano, tai numezgiau įstatytas rankovytes.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aderaa @ 2009 03 05, 19:30)
Numezgiau sesei liemenę, modelis dukra.
user posted image user posted image user posted image

Idėją pasiskolinau iš čia, mat nemoku reglano, tai numezgiau įstatytas rankovytes.
user posted image

Labai dailute liemene wub.gif , o to vidurinio rasto shemute gal turit 4u.gif
Atsakyti
Aderra, pasiseke jusu sesei thumbup.gif
Atsakyti
Aderaa ,grazus ir kruopstus darbelis thumbup.gif thumbup.gif Sesei turetu labai patikti.
Schema
user posted image
Atsakyti
Aderaa labai puiki liemenė wub.gif wub.gif wub.gif ,pasisekė sesei
Atsakyti
Sveikutes smile.gif Niu ir darbeliu as cia prisiziurejau ojetau mano, saunuoles jus visos thumbup.gif visoms jai galeciau uz kantrybe po tukstanti balioniuku duociau 4u.gif Nusprendziau pas jus uzsukti patarimo ax.gif Zodziu turiu macheros siuluku ne super ploni bet su 4nr virbalais mezgasi labai gerai smile.gif Zodziu nusimezgiau burbuliuota salikiuka o dabar noriu liemenes, mazdaug isivaizduoju ja ilgesne ale sukneles tipo nu kad ant kelniu, kadangi turiu liemeni tai noretusi iliemenuotos mirksiukas.gif Gal kas kokiu minciu?? g.gif
Atsakyti
vienas ir budu, tai butu pasiimt sena liemene ar megztuka ir pagal ji siaurint ir platint, arba is popieriaus pasidaryt iskarpas ir pagal jas....
Atsakyti
imeskit vaikisku liemeniu schemuciu, niekur nerandu, buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti