Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės- 2

Naiste777 grazute tavo snaige! As bandysiu permegzt savo snaige is storesniu siulu ax.gif As taip pat uz schemas friends.gif Aprasymai irgi man nelabai 4u.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

labai patinka si liemene (ka cia patinka, svajoju apie ja biggrin.gif ) tik niekaip neiskaitau aprasymo ir neiziuriu schemos doh.gif gal galetumet idet, kad geriau matytusi ax.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2009 02 10, 19:40)
user posted image
Sveiki  ax.gif Stai mano tunika  4u.gif
Labai faina liemenė, o aplink kaklą ir rankoves tai ten apnerta g.gif
Atsakyti
pyragiuke, atsiųsk man el. pašto adresą mirksiukas.gif kompe geresnis variantas, o keliant kažkodėl labai sumažėja g.gif
Atsakyti
Man ir labai grazi pyragiukes liemene, noreciau ir as apraso i violetad@info.lt
Dekoju labai... 4u.gif
Atsakyti
sveikutės, grožių kūrėjos 4u.gif
atnešu parodyt savo dvi liemenes
čia man (siūlgalių naikinimo akcija biggrin.gif gal po 150g visų spalvų):
user posted image

o čia dukriukui (10 metų) :
user posted image
irgi užsilikusių siūliukų panaudojimas. rudenį maximoj pirkti Basic 70% vilnos, 30% akrilo, 210m/100g, sunaudojau gal kokius 280g.
abiejų aprašus galima rasti čia
http://www.supermama...?...98140&st=12
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 02 kovo 2009 - 11:22
KATUKS blink.gif O jau kokios grožybės swoon.gif Aš nemėgstu nieko kas turi ką nors bendro su raudona spalva( mano vyresnėlis alpsta dėl jos mastau.gif tease.gif ), bet tokia lienenė ir man patiktų flirt.gif Šaunuolė ploja.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2009 03 02, 14:06)
KATUKS blink.gif O jau kokios grožybės swoon.gif Aš nemėgstu nieko kas turi ką nors bendro su raudona spalva( mano vyresnėlis alpsta dėl jos mastau.gif  tease.gif ), bet tokia lienenė ir man patiktų flirt.gif Šaunuolė ploja.gif  4u.gif

aciuks.gif
o raudonoji originale tokia gražiai žalia. ir dar planuoju nuregzti geltoną, nes gi turiu antrą dukrą biggrin.gif taip kad ne spalvoj esmė. o modeliukas tikrai labai stilingas ir gražiai atrodo ant žmogučio
Atsakyti
katuks, ta raudona nerealiai graži. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dominyka3 @ 2009 02 26, 11:30)
Labai faina liemenė, o aplink kaklą ir rankoves tai ten apnerta  g.gif

Aciu ax.gif
Nemoku jokiu schemu vaseliu, nes juose nesusigaudau blush2.gif doh.gif Pati viska bandau ir ziuriu, grazu ar ne. Cia paprasciausiai pazadziau su uzmetimais wink.gif
Keista gal daug kam kliuna apnerimas, ir nieks nepastebi kad susiuta ne per sonus cool.gif
Atsakyti
katuks,raudona liemenė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 03 02, 20:13)
katuks, ta raudona nerealiai graži.  wub.gif



QUOTE(Spyglė @ 2009 03 02, 22:29)
katuks,raudona liemenė thumbup.gif

ačiukas, ačiukas,
jau mezgu antrą- geltoną.
o jūs irgi puikiausiai galit tokią pasigaminti 4u.gif
Atsakyti