Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

QUOTE(aurelija789 @ 2009 02 25, 19:16)
na as padariau ta muila...tiek daug skysciu nepyliau...palaikiau pora dienu saldytuve ir dabar neperskaiciusi cia supjausciau ir suviniojau...na bet naudosiu ji tik namuose...ziuresiu kaip bus...jis toks kaip ir skystokas pasirode...bet dar neisbandziau...tikiuyosi bus viskas gerai  ax.gif


Pagaminusi muilą aš visada laikau kambaryje ir džiovinu visą laiką pavartydama.
Taip jis sukietėja. O laikau ne plėvelėje supakuotą, o kartoninėje dėžutėje. Taip pat ir į šaldytuvą nededu.
Atsakyti
Sveikutes, taip pat uzsikreciau sia liga ir jau pirmieji bandiniai dziusta. aisku labai primityvus. bet ideju turiu nemazai, jei nesusipyksiu su siais.
cia kazkas klause kaip rasti naturaliausia muila. tai reik ziuret ingridientus, kad butu be visokiu alkoholiu parabenu ir siaip neaiskiu pavadinimu. beje glicerinas irgi nera labai sveikas dalykas, labai juo nesizavekit, nors jis ir sulaiko dregme, bet uztepus ant kuno jis kartu dregme traukia is giliuju sluoksniu i pavirsinius. todel oda atrodo minksta gaivi. bet ilgainiui ji dziusta. (cia is mano kosmetologines specialybes).
labai noreciau irgi pasigamint naturalu muila nuo iki, bet pradzioj gal padraugausiu su parduotuviniais muiliukais.
Atsakyti
Sveikos rankdarbiu meistres smile.gif Kiek tik temu as cia neskaiciau apie visokius rankdarbius, bet labiausiai susizavejau muiliukais.. Taigi siandien bandysiu ir as kazka gaminti, todel perskaiciau visas jusu temas ir panirau i paieskas.. smile.gif ebay.co.uk radau parduodamos tos bazes tai 12kg kainele gaunasi apie 190lt, tai kilogramas apie 16lt, ar cia gera kaina? Taip pat radau ir dazu tiems muiliukams dazyti ir visokiu kitokiu gerybiu smile.gif gal zinote kiek lietuvoje dazai muilui kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(Ginte222 @ 2009 03 07, 19:45)
Sveikos rankdarbiu meistres smile.gif Kiek tik temu as cia neskaiciau apie visokius rankdarbius, bet labiausiai susizavejau muiliukais.. Taigi siandien bandysiu ir as kazka gaminti, todel perskaiciau visas jusu temas ir panirau i paieskas.. smile.gif ebay.co.uk radau parduodamos tos bazes tai 12kg kainele gaunasi apie 190lt, tai kilogramas apie 16lt, ar cia gera kaina? Taip pat radau ir dazu tiems muiliukams dazyti ir visokiu kitokiu gerybiu smile.gif gal zinote kiek lietuvoje dazai muilui kainuoja?



Sveikute mirksiukas.gif manau tikrai gera kaina , ti kar čia jau su siuntimu kaina? ar be jos? g.gif nors galima ir iš Rusijos atsisi(sti už 8 lt / kg (senokai žiūrėjau, gal dabar kiek pabrangę)

o LT yra kur įsigyti visko muilams: ir senas naujas, ir dekovita, ir kt. mirksiukas.gif
Atsakyti
Cia kaina su siuntimu pacioje Anglijoje, o i Lietuva dar irgi kazkiek kainuotu, bet as ten nemazai prisipirkus visokiu niekuciu ir jie pas puske keliauja, o veliau ji man viska ides i mikriuka kur veza i Lietuva, todel ir mastau ka dar cia nusipirkus smile.gif
Atsakyti
Sveikos muilinukės smile.gif Atrodo ir aš pasigavau muiliukų ir bombų virusą. ax.gif Taigi, perskaičiau viską, pasikonspektavau ir nutariau pereit visus etapus, t.y. pirma išbandžiau gaminimą iš parduotuvinių muilių. Dabar sakiau reikės imt baizės, o gal kada iki šarmų priaugsiu blush2.gif
Skaitant labai sudomino jūsų pačių gaminti kremai ir prausikliai. Gal galėtumėt kokią nuorodėlę įmest? niekaip nesugebėjau rasti SM kažko tokio. blush2.gif
Va mainais parodysiu savo pirmagimius:
Kaviniai muiliukai

Levandiniai muiliukai

Kokosinės bombos
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2009 03 07, 20:50)
galima ir iš Rusijos atsisi(sti už 8 lt / kg (senokai žiūrėjau, gal dabar kiek pabrangę)


gal turi kur nuorodą išsisaugojus? ax.gif


QUOTE(krynka @ 2009 03 08, 16:19)
pasigavau muiliukų ir bombų virusą.
Kokosinės bombos


labai dailios bombos thumb_yello.gif
Atsakyti
Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(krynka @ 2009 03 08, 17:19)
Sveikos muilinukės  smile.gif  Atrodo ir aš pasigavau muiliukų ir bombų virusą.  ax.gif  Taigi, perskaičiau viską, pasikonspektavau ir nutariau pereit visus etapus, t.y. pirma išbandžiau gaminimą iš parduotuvinių muilių. Dabar sakiau reikės imt baizės, o gal kada iki šarmų priaugsiu  blush2.gif
Skaitant labai sudomino jūsų pačių gaminti kremai ir prausikliai. Gal galėtumėt kokią nuorodėlę įmest? niekaip nesugebėjau rasti SM kažko tokio.  blush2.gif
Va mainais parodysiu savo pirmagimius:
Kaviniai muiliukai

Levandiniai muiliukai

Kokosinės bombos

labai saunus muiliukai, o bombos tai isvis nuostabios biggrin.gif
labai noreciau ir as ismokti tokias pasigaminti, gal galetum man isduoti savo bombu gamybos paslaptis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raminta_S @ 2009 03 09, 19:03)
labai saunus muiliukai, o bombos tai isvis nuostabios  biggrin.gif
labai noreciau ir as ismokti tokias pasigaminti, gal galetum man isduoti savo bombu gamybos paslaptis? 4u.gif


Smagu kad patiko smile.gif
Aš gaminau pagal receptuką kurį radau šitam forume. Tai galiu pacituot ingridientus wink.gif

"Reikės:
1 puodelio sodos
1/2 puodelio kukurūzų krakmolo
1/2 puodelio citrinos rūgšties
1 šaukštelio vandens
3 šaukštų aliejaus
1 šaukštelio eterinio aliejaus
Papildomai gali prireikti:
Formelių
Kisieliaus
Maistinių dažų
Cukraus
Žolelių ir pan."

Labai šaunus receptas nes viskas tikrai puikiai gavosi. Ačiū tai panelei, dabar nepamenu niko blush2.gif
Aš dariau iš pusės normos, nes sakiau gal nesigaus tai vis mažiau produktų prigadinsiu. žodžiu išėjo 7 bombos, o kas liko i ledukų formeles sugrūdau.
Sumaišiau birius produktus, tada pyliau aliejų ir kokosinį aliejuką. Ai aš vandens nepyliau, bet tikrai viskas puikiai ir taip sulipo. Tada viską tolygiai išmaišiau, su rankom pertryniau ir dėjau į tuos kalėdinius permatomus žaisliukus kur skirti dekupažinti. Bet grūdau jau taip iš jėgos. Viena bombytė tokia nedagrūsta buvo tai šiandien žiūriu biškutį patrūkinėjo vietom.
Rusvom bombytėm tai cinamono truputuką įbėriau. Labai knietėjo paeksperimentuot smile.gif
Išiminėjau po kokių 5 min. nes neturėjau pakankamai laisvų formelių. Labai šaniai išsiėmė, taip padaužydavau iš visų pusių ir atidarydavau. Šiandien jau tokios išvis kietos, tik su nagu dar paspaudus isirežia žymė smile.gif

Paskubom viską surašiau, ale tikiuosi bus aišku doh.gif
Atsakyti
Ikeliu savo pirma pabandyma gaminant muiliukus 4u.gif cia kavos muiliukai su pienu ir al. aliejau nuostabiai kvepia 4u.gif tik man sunku isimti is formeles, krastai apsigadina sad.gif((

lauksiu komentaru, pasiulymu smile.gif


 ! 
Nuotraukos pašalintos dėl per didelio formato


tikroveje jie grazesni tokie marmuriniai, i viena is muiliuku idejau dziovinto moliugo gabaliuka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 10 kovo 2009 - 14:52
Per dideles foto idejau doh.gif
cia tie pirmi "marmuriniai"

user posted image

user posted image

o cia ka tik pagaminti "muilo sushi" smile.gif

user posted image

user posted image

ryt darysiu spalvotus su dziovintu moliugu smile.gif
Atsakyti