Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

QUOTE(Rasucci @ 2010 02 26, 15:16)
Beje, cia Ciberzole ne citrinzole  ax.gif

doh.gif drinks_cheers.gif

as kai viska vadinu angliskais pavadinimais, lietuviski man gali ir susimaisyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 02 26, 18:14)
doh.gif  drinks_cheers.gif

as kai viska vadinu angliskais pavadinimais, lietuviski man gali ir susimaisyti smile.gif


Nieko smile.gif Štai kaip ir žadėjau, mano ciberžoliniai muiliukai vis dar maistinėj plėvelej suvynioti, ne pačios geriausios formos, nes naudojau nuo ledu dėžę ir nepavyko labai nuostabiai supjaustyti blush2.gif
Tie taškeliai tai ciberžolės gumuliukai nesutirpę..

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rasucci @ 2010 02 26, 18:43)
Nieko smile.gif Štai kaip ir žadėjau, mano ciberžoliniai muiliukai


tikrai labai grazi spalva. as kazkodel galvojau, kad labiau i gintarine spalva panasi gautus.
reiks ir man prie progos pabandyt.
Atsakyti
QUOTE(Rasucci @ 2010 02 26, 16:45)
Neturiu foto dar bet parodysiu kai nufotkinsiu, nes kaip tik ju naudojimo laikas prasideda  thumbup.gif  Seip spalva tik imetus ciberzoles i misiny pasidaro tokia raudona, akyse pakinta smile.gif bet paskui issimaiso ji (as stengiuosi nepadauginti nes zinau kad gali alergizuoti ji truputi) spalva pasidaro tokia lyg butu karotino ideta, na tokia grazi ryski geltonai - orandzine, veliau ji labiau geltona lieka smile.gif
beje sita ciberzole as turiu is Tuniso parsivezus, manau ji gan geros kokybes kaip is tokios salies smile.gif

As irgi bandziau paskutini karta su ciberzole dazyt sluoksni, bet ji man nedave norimos oranzines, o tik purvina ruda/blankia raudona doh.gif
Papildyta:
QUOTE(susidomejus @ 2010 02 24, 23:54)
Sveikos, gal kas gali parasyt receptuka kaip paciai issivirti muila is pvz. alyvuogiu aliejaus ir NaOH? Turiu viena receptuka, man muilas nekieteja. Virem is saulegrazu aliejaus. Nenoriu lydyt parduotuvinio muilo, juose yra mineraliniu riebalu. Itariu del ju pigumo. Noriu tikro is normaliu alieju. Kai verdi is gero aliejaus, aisku, savikaina gaunasi didele, bet taip norisi normalaus muiliuko...

Sveika.jei virsi vien ir alyvuogiu aliejaus ir sarmo,tai ir nesustings jis greit. Tai taip vadinama kastilija. Ypatingai oda tausojantis muilas. bet jis turi bresti apie puse metu. O buna net ir po tiek laiko vis dar "snarglejasi".
jei tik pradedi gamint,tai gal geriau rinkis recepta, kuriame butu tiek kietuju,tiek skystuju riebalu(alieju) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasara gimusi @ 2010 02 27, 00:11)
Sveika.jei virsi vien ir alyvuogiu aliejaus ir sarmo,tai ir nesustings jis greit. Tai taip vadinama kastilija. Ypatingai oda tausojantis muilas. bet jis turi bresti apie puse metu. O buna net ir po tiek laiko vis dar "snarglejasi".
jei tik pradedi gamint,tai gal geriau rinkis recepta, kuriame butu tiek kietuju,tiek skystuju riebalu(alieju) 4u.gif

Labai aciu, bandem virti is saulegrazu aliejaus ir NaOH, tai sukietejo per kelias dienas, bet ph ryskiai sarminis- ne neutralus, bet darem pagal receptuka is knygos viska, tai nezinau kodel cia taip. Juk tokio negalima naudot. Be to, gal padarem klaida, nes po keliu dienu stingimo nupylem nuo pavirsiaus riebalus, galvojom, kad jie nereikalingi, tai gal ju reikejo, gal reakcija dar vyko ir butu vykusi iki neutralaus ph? O gal ten buvo glicerinas susidares?
Vakar bandem virt is tauku ir NaOH, supylem i formeles, pirmadieni paziuresim, nes ne namuose verdam.

Tai reikia geriau maisyti gyvulinius riebalus su augaliniais, kad pasidarytu muilas greiciau?
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 02 27, 10:55)
Labai aciu, bandem virti is saulegrazu aliejaus ir NaOH, tai sukietejo per kelias dienas, bet ph ryskiai sarminis- ne neutralus, bet darem pagal receptuka is knygos viska, tai nezinau kodel cia taip. Juk tokio negalima naudot. Be to, gal padarem klaida, nes po keliu dienu stingimo nupylem nuo pavirsiaus riebalus, galvojom, kad jie nereikalingi, tai gal ju reikejo, gal reakcija dar vyko ir butu vykusi iki neutralaus ph? O gal ten buvo glicerinas susidares?
Vakar bandem virt is tauku ir NaOH, supylem i formeles, pirmadieni paziuresim, nes ne namuose verdam.

Tai reikia geriau maisyti gyvulinius riebalus su augaliniais, kad pasidarytu muilas greiciau?

Nezinau,idomiai cia pagal pasakojima skamba.Bet kad nereikejo nieko nupilt tai tikrai, nes jus nupylet dali riebalu (o juk skaiciuodami saponifikacija juos skaiciavot!!!!!)tai dabar isvis klausimas ar su visais riebalais prareagaves sarmas, ar liko nesureagavusio.as jau toki muila bijociau naudot,net jei ir sustingtu jis laikui begant. o kuo PH nustatot?Jei juostelemis,tai jos nera tikslios.
Su gyvuliniais riebalais as nemaisau. Maisau kietus aliejus(palmes,kokosai,kakava,galima naturalu vaska kazkiek, taukmedi ir t.t.) ir ivairius skystus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasara gimusi @ 2010 02 27, 11:15)
Nezinau,idomiai cia pagal pasakojima skamba.Bet kad nereikejo nieko nupilt tai tikrai, nes jus nupylet dali riebalu (o juk skaiciuodami saponifikacija juos skaiciavot!!!!!)tai dabar isvis klausimas ar su visais riebalais prareagaves sarmas, ar liko nesureagavusio.as jau toki muila bijociau naudot,net jei ir sustingtu jis laikui begant. o kuo PH nustatot?Jei juostelemis,tai jos nera tikslios.
Su gyvuliniais riebalais as nemaisau. Maisau kietus liejus(palmes,kokosai,kakava,galima naturalu vaska kazkiek, taukmedi ir t.t.) ir ivairius skystus ax.gif

ph nustatem universalaus indikatoriaus juostelem. Buvo ne zalios, o melynos. Reikia ta muila mest lauk, ir nieko daugiau nenupilinet ateityje. dabar zinosim. Jeigu universalaus indikatoriaus juosteles netikslios, tai kuo nustatinet?
Atsakyti
QUOTE(Vasara gimusi @ 2010 02 27, 01:11)
As irgi bandziau paskutini karta su ciberzole dazyt sluoksni, bet ji man nedave norimos oranzines, o tik purvina ruda/blankia raudona doh.gif
Papildyta:


As dar i ta pati dejau labai maza kieki saulegrazu aliejaus su karotinu (iki 50ml). JIs buvo irgi ryskiai raudonas, tai matyt kartu si ciberzole gavosi gera spalva.
Atsakyti
susidomejus, o gal išeitų pervirti?
Atsakyti
Merginos norėjau dar pasiteirauti ar kam yra pavykę gauti NaOH kaune?
Jeigu taip kur?
Ir kur perkate Kaune natūralius pilstomus aliejus?
Arba kokybiškus nepilstomus?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti