Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

Sveikos 4u.gif
truputi skaiciau apie jusu gaminamus muiliukus,noriu ir pati pabandyt pasidaryt...ir turiu klausimeli: kiek tokie muiliukai naudojami praktiskai?nes kai kurie man panasus daugiau i dekoratyvinius... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DOLLILYTE @ 2010 02 23, 18:42)
Sveikos 4u.gif
truputi skaiciau apie jusu gaminamus muiliukus,noriu ir pati pabandyt pasidaryt...ir turiu klausimeli: kiek tokie muiliukai naudojami praktiskai?nes kai kurie man panasus daugiau i dekoratyvinius... ax.gif

mano patirtis tokia, nedaryk mazu muiliuku, nes nepatogu naudoti ir greitai susinaudoja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristinele123 @ 2010 02 23, 18:33)
cia kaskuriam puslapi buvau skaicius, kad merginos vietoj spalvos dejo kisieliaus miltelius, na kaip buna pirkti, jie kaip zinai buna ivairiu spalvu ir aisku maistiniai  mirksiukas.gif

apie kisielių ir aš skaičiau, gal ir nieko mintis pvz braškinį kisielių išbandyt. ir kvapas nieko ir spalva bus. Bet nebeleidžia jau man tų burbulų daryt, kol nesunaudosiu esamų, tai teks palaukt kisieliui savo eilės biggrin.gif
Atsakyti


pigmento Lt mačiau pirkti tik kazkurioj internetinėj parduotuvėj, dekovita berods.. aš pati jį iš užsienio parsisiunčiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulute85: 24 vasario 2010 - 09:16
Sveikos, gal kas gali parasyt receptuka kaip paciai issivirti muila is pvz. alyvuogiu aliejaus ir NaOH? Turiu viena receptuka, man muilas nekieteja. Virem is saulegrazu aliejaus. Nenoriu lydyt parduotuvinio muilo, juose yra mineraliniu riebalu. Itariu del ju pigumo. Noriu tikro is normaliu alieju. Kai verdi is gero aliejaus, aisku, savikaina gaunasi didele, bet taip norisi normalaus muiliuko...
Atsakyti
Sveikos, senei čia bebuvau, bet senokai jau ir paskutinis gaminimas mano vyko smile.gif bet va dėl spalvos, tai pasigaminau kruvele muilo orandzines spalvos ryskios, ja isgavau su ciberzole smile.gif
Taip pat nusipirkau knyga Ranku Darbo Muilas, yra jame receptas kaip gamintis skaidru muila, is glicerino, taigis is USA laukiu dabar glicerino 1 litro, tai bandysiu gaminti, ziuresiu kas gausis, nes labai idomu isbandyt ar eina visgi namie toki pasidaryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasucci @ 2010 02 26, 15:40)
Sveikos, senei čia bebuvau, bet senokai jau ir paskutinis gaminimas mano vyko smile.gif bet va dėl spalvos, tai pasigaminau kruvele muilo orandzines spalvos ryskios, ja isgavau su ciberzole smile.gif
Taip pat nusipirkau knyga Ranku Darbo Muilas, yra jame receptas kaip gamintis skaidru muila, is glicerino, taigis is USA laukiu dabar glicerino 1 litro, tai bandysiu gaminti, ziuresiu kas gausis, nes labai idomu isbandyt ar eina visgi namie toki pasidaryt smile.gif

o kokios kainos glicerino anoj atlanto pusėj? biggrin.gif nes aš vis ruošiuosi paieškot kokiam ebey'juj bet ir neprisiruosiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(elizabeta_depp @ 2010 02 26, 16:04)
o kokios kainos glicerino anoj atlanto pusėj? biggrin.gif nes aš vis ruošiuosi paieškot kokiam ebey'juj bet ir neprisiruosiu doh.gif


Apsimelavau truputi, pirkau 500ml glicerino, kito aliejaus 1 litra smile.gif tai 500ml man kainuos apie 39 LT bet perku as cia per tarpininke, ir del pakilusio $ kurso truputi pabrango, nei turejo but is pradziu. nezinau ar apsimoka, bet kad jau uzsisakiau tai ir nusipirksiu, sunaudosiu butinai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 02 24, 21:54)
Sveikos, gal kas gali parasyt receptuka kaip paciai issivirti muila is pvz. alyvuogiu aliejaus ir NaOH? Turiu viena receptuka, man muilas nekieteja. Virem is saulegrazu aliejaus. Nenoriu lydyt parduotuvinio muilo, juose yra mineraliniu riebalu. Itariu del ju pigumo. Noriu tikro is normaliu alieju. Kai verdi is gero aliejaus, aisku, savikaina gaunasi didele, bet taip norisi normalaus muiliuko...


nu ne, nemanau, kad is mineralinio. siaip sudetyse parasyta.

QUOTE(Rasucci @ 2010 02 26, 13:40)
Sveikos, senei čia bebuvau, bet senokai jau ir paskutinis gaminimas mano vyko smile.gif bet va dėl spalvos, tai pasigaminau kruvele muilo orandzines spalvos ryskios, ja isgavau su ciberzole smile.gif
Taip pat nusipirkau knyga Ranku Darbo Muilas, yra jame receptas kaip gamintis skaidru muila, is glicerino, taigis is USA laukiu dabar glicerino 1 litro, tai bandysiu gaminti, ziuresiu kas gausis, nes labai idomu isbandyt ar eina visgi namie toki pasidaryt smile.gif


zinoma, kad galima pasigamint. sekmes! parasyk apie rezltatus. ir atsargiai su alkoholiu 4u.gif

parodyk savo oranzini muila smile.gif vis neprisiruosiu ciberzoles pabandyt. kaip spalva? nekinta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 26 vasario 2010 - 15:35
QUOTE(Daddygirl @ 2010 02 26, 16:34)
nu ne, nemanau, kad is mineralinio. siaip sudetyse parasyta.
zinoma, kad galima pasigamint. sekmes! parasyk apie rezltatus. ir atsargiai su alkoholiu  4u.gif

parodyk savo oranzini muila  smile.gif vis neprisiruosiu ciberzoles pabandyt. kaip spalva? nekinta?


Neturiu foto dar bet parodysiu kai nufotkinsiu, nes kaip tik ju naudojimo laikas prasideda thumbup.gif Seip spalva tik imetus ciberzoles i misiny pasidaro tokia raudona, akyse pakinta smile.gif bet paskui issimaiso ji (as stengiuosi nepadauginti nes zinau kad gali alergizuoti ji truputi) spalva pasidaro tokia lyg butu karotino ideta, na tokia grazi ryski geltonai - orandzine, veliau ji labiau geltona lieka smile.gif
beje sita ciberzole as turiu is Tuniso parsivezus, manau ji gan geros kokybes kaip is tokios salies smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasucci @ 2010 02 26, 14:45)
Neturiu foto dar bet parodysiu kai nufotkinsiu, nes kaip tik ju naudojimo laikas prasideda  thumbup.gif  Seip spalva tik imetus ciberzoles i misiny pasidaro tokia raudona, akyse pakinta smile.gif bet paskui issimaiso ji (as stengiuosi nepadauginti nes zinau kad gali alergizuoti ji truputi) spalva pasidaro tokia lyg butu karotino ideta, na tokia grazi ryski geltonai - orandzine, veliau ji labiau geltona lieka smile.gif
beje sita ciberzole as turiu is Tuniso parsivezus, manau ji gan geros kokybes kaip is tokios salies smile.gif


tai va, as ir galvoju, ar nepasidarys ji geltona muile. kokios dabar spalvos muilas ir kiek citrinzoles i koki muilo kieki dejai? ji milteliais?
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 02 26, 17:14)
tai va, as ir galvoju, ar nepasidarys ji geltona muile. kokios dabar spalvos muilas ir kiek citrinzoles i koki muilo kieki dejai? ji milteliais?


Gryzus namo nufotkinsiu kaip dabar atrodo, o kiek dejau nepasakysiu dabar tikrai, nes gaminau is kart po nauju, ir nebepamenu schmoll.gif Beje, cia Ciberzole ne citrinzole ax.gif
Atsakyti