Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

QUOTE(Egle Zukauskiene @ 2010 02 08, 17:27)
o kokiose uzsienio e-parduotuvese jus perkat muilo bazes?

reikia pabandyti uzsisakyti, nes LT niekur nerandu

http://public.fotki.com/ezuk/ bandymai, kuriuos nufotografavau smile.gif litus per kaledas isdovanojau smile.gif
Papildyta:
kitus smile.gif ne litus

o iskur tokia juros zvaigzdes forma gavai, g.gif labai man grazi, thumbup.gif bigsmile.gif ir kriauklytes pas mene mazesnes. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zylute35 @ 2010 02 09, 00:12)
o iskur tokia juros zvaigzdes forma gavai,  g.gif labai man grazi,  thumbup.gif  bigsmile.gif ir kriauklytes pas mene mazesnes. verysad.gif



pasiskolinau is dukrytes smile.gif cia smelio dezes zaislai pirkti IKI parduotuveje
Atsakyti
QUOTE(Hegesihora @ 2010 02 08, 09:04)
Tik nelaikyk juos slapioj muilineje, baloje =]]

Dėkui, jau norisi pabandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle Zukauskiene @ 2010 02 08, 23:25)
pasiskolinau is dukrytes smile.gif cia smelio dezes zaislai pirkti IKI parduotuveje

thumbup.gif , reikes paieskoti kaska panasaus
Atsakyti
Sveikos, susidomejau muilo darymu... daug info perverciau, bet as ne Vilniete, jai penktadieni nepakliusiu prie "Norfos" siaures miestelyje, tai gal kuri mergaite pasidalintu su manimi šarmu... sumokeciau nesideredama
Atsakyti
QUOTE(angelo @ 2010 02 17, 13:47)
Sveikos, susidomejau muilo darymu... daug info perverciau, bet as ne Vilniete, jai penktadieni nepakliusiu prie "Norfos" siaures miestelyje, tai gal kuri mergaite pasidalintu su manimi šarmu... sumokeciau nesideredama

Jei dar neisigyjai,tai sarmo galesiu perleist,nes turiu dar 8 kg biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif mačiau šnekėjot čia ir apie tas vonios bombas, tai užsimaniau ir aš pasidaryti. Tik... neradau jokių tinkamų formų ar indo, kame jas suspaust, tai teko daryti rankomis. palikau dabar džiūti, bet jos tarsi ir "išaugo", na iškilo. Gal kam taip yra buvę ir ar nieko tokio? Gal sustings ir viskas gerai bus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(skruzdyte @ 2010 02 22, 22:07)
Sveikos  smile.gif  mačiau šnekėjot čia ir apie tas vonios bombas, tai užsimaniau ir aš pasidaryti. Tik... neradau jokių tinkamų formų ar indo, kame jas suspaust, tai teko daryti rankomis. palikau dabar džiūti, bet jos tarsi ir "išaugo", na iškilo. Gal kam taip yra buvę ir ar nieko tokio? Gal sustings ir viskas gerai bus?  blush2.gif

dariau ir as kelis kart tas bombikes tongue.gif ga koius 3-4 katrelius, nekokia as cia eksperte, bet ir man kartais prededavo kilti, kartais net sutrukinedavo, bet kai daraisi sau, tai sumeti vonion ir viskas vis tiek istipsta thumbup.gif ,
o gal perdaug vandenuko pylei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristinele123: 22 vasario 2010 - 21:20
QUOTE(Kristinele123 @ 2010 02 22, 22:19)
dariau ir as kelis kart tas bombikes tongue.gif  ga koius 3-4 katrelius, nekokia as cia eksperte, bet ir man kartais prededavo kilti, kartais net sutrukinedavo, bet kai daraisi sau, tai sumeti vonion ir viskas vis tiek istipsta thumbup.gif ,
o gal perdaug vandenuko pylei?


Vandens tai visai nepyliau smile.gif bet manau per daug buvo aliejukų ir pan, na per skystai viskas išėjo. Pabandžiau dabar "antrą partiją" ir išėjo viskas thumbup.gif tai manau bėda buvo, kad per šlapias mišinys buvo pirmas smile.gif O jei ne paslaptis, kokius priedus naudoji savo bombikėm? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(skruzdyte @ 2010 02 22, 22:39)
Vandens tai visai nepyliau smile.gif bet manau per daug buvo aliejukų ir pan, na per skystai viskas išėjo. Pabandžiau dabar "antrą partiją" ir išėjo viskas  thumbup.gif tai manau bėda buvo, kad per šlapias mišinys buvo pirmas smile.gif O jei ne paslaptis, kokius priedus naudoji savo bombikėm?  biggrin.gif


Mes su MB savatgali darem vonios bombas smile.gif dejom migdolų aliejaus, žalio pigmento ir vyšnių eter aliejaus biggrin.gif ne i tema ten ta žalia spalva, kai kvapas vyšnių, bet tiek to biggrin.gif Šiaip darėm pirmą kartą, bet gavosi liuksiškai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute85 @ 2010 02 23, 09:04)
Mes su MB savatgali darem vonios bombas  smile.gif  dejom migdolų aliejaus, žalio pigmento ir vyšnių eter aliejaus  biggrin.gif  ne i tema ten ta žalia spalva, kai kvapas vyšnių, bet tiek to  biggrin.gif  Šiaip darėm pirmą kartą, bet gavosi liuksiškai  thumbup.gif


O kur radot to pigmento pirkt? aš bandžiau vakar maximoj ieškot maistinių dažų, bet neradau :> Bet gerai ir be to pigmento išėjo smile.gif aš dėjau kavos tirščius, alyvuogių aliejų, grietinėlės miltelius ir vanilės kvapą. Gavosi tikras kapučino biggrin.gif ir spalva tokia kreminė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(skruzdyte @ 2010 02 22, 22:39)
Vandens tai visai nepyliau smile.gif bet manau per daug buvo aliejukų ir pan, na per skystai viskas išėjo. Pabandžiau dabar "antrą partiją" ir išėjo viskas  thumbup.gif tai manau bėda buvo, kad per šlapias mišinys buvo pirmas smile.gif O jei ne paslaptis, kokius priedus naudoji savo bombikėm?  biggrin.gif

cia kaskuriam puslapi buvau skaicius, kad merginos vietoj spalvos dejo kisieliaus miltelius, na kaip buna pirkti, jie kaip zinai buna ivairiu spalvu ir aisku maistiniai mirksiukas.gif
Atsakyti