Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

Tiesiog islydziau pirkta muila (tindi, apta ar kitoki) man tai labai patiko is Eurokos pirktas EKO PIRTIES muilas (kazkaip panasiai vadinasi) Jis toks didesnis, 2 litai su centais kainuoja. Ji sutarkavau ir sildziau puode, virs vandens garu. O kiek ko pyliau, tiksliai nepasakysiu. "Is akies" lotuliukas.gif vis ipilu kavos su tirciais, pamaisau, palaukiu. Jei reikia dar ipilu. O aliejuko as neturejau, tai dejau tokius i vonia burbuliukus kur buna, zinai? Taip pat is eurokos prisipirkau visokiu (po 69 ct )[COLOR=yellow] ax.gif na o tada formeles istepiau pipirmeciu eteriniu aliejuku ir sukroviau ta mase. Idejau valandai, gal maziau i saldytuva, tada supjausciau ir dzovinau kelias dienas.
Labai pipirmeciu et. aliejus patiko. Kavos tirsciai tai gerai nusveicia, o dar nuo aliejuko taip ir saldo maloniai smile.gif
Nelabai cia risliai papasakojau. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(justeva @ 2010 01 28, 19:26)
Tiesiog islydziau pirkta muila (tindi, apta ar kitoki) man tai labai patiko is Eurokos pirktas EKO PIRTIES muilas (kazkaip panasiai vadinasi) Jis toks didesnis, 2 litai su centais kainuoja. Ji sutarkavau ir sildziau puode, virs vandens garu. O kiek ko pyliau, tiksliai nepasakysiu. "Is akies"  lotuliukas.gif vis ipilu kavos su tirciais, pamaisau, palaukiu. Jei reikia dar ipilu. O aliejuko as neturejau, tai dejau tokius i vonia burbuliukus kur buna, zinai? Taip pat is eurokos prisipirkau visokiu (po 69 ct )[COLOR=yellow] ax.gif na o tada formeles istepiau pipirmeciu eteriniu aliejuku ir sukroviau ta mase. Idejau valandai, gal maziau i saldytuva, tada supjausciau ir dzovinau kelias dienas.
Labai pipirmeciu  et. aliejus patiko. Kavos tirsciai tai gerai nusveicia, o dar nuo aliejuko taip ir saldo maloniai  smile.gif
Nelabai cia risliai papasakojau. doh.gif


dekui mazdaug lyg ir supratau , bandysiu jei kas rasysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2010 01 28, 19:46)
bandžiau daryti užsakymą iki apmokėjimo, tai man tik 21svarą pridėjo  shippingą, o tų už svorį daugiau nebuvo, nors siuntinys kokie 3-4kg..gal tik nuo tam tikro svorio viršijus jį ima g.gif


Tai gal as ne taip supratau tada smile.gif tikriausiai tie 6,5 svaro už svori (iki 25 kg) tai čia i Anglija siunčiant o i kitas salis nebesiskaičiuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute85 @ 2010 01 29, 09:54)
Tai gal as ne taip supratau tada smile.gif tikriausiai tie 6,5 svaro už svori (iki 25 kg) tai čia i Anglija siunčiant o i kitas salis nebesiskaičiuoja  g.gif

tai lauksim geru zuniu, jei visgi usakyma darysi tongue.gif
p.s. mielai koperuociausi, vis pigiau gautusi ax.gif
Atsakyti

 ! 
Forume draudžiama:
8.
- draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.
Nuo šiol masinius pirkimus turėsite vykdyti ne forume, e-mailų, skypo ar kt. pagalba
Atsakyti
sveikos , mamos noreciau pasigaminti muiliuku. o kaip ten reikia muila islydit ? gal papasakosite kai viska pasidaryti nuo a iki z?
aciukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif supermama.gif
Atsakyti
Sveikos, mergytes... 4u.gif o aliejus kur Jus perkate?siandien buvau kvapai ir skonis parduotuveje, pigiausi aliejai nuo 10lt, brangoka gal... g.gif blush2.gif Sakau gal Jus pigiau kur perkate?ir kur galima rasti dziovintu dalykeliu idei i muila? 4u.gif
Atsakyti
Taip. aliejai LT brangus. aš savo tai pirkau Naujojos barmunėj, http://www.naujojibarmune.lt/ bet ten irgi brangu. pigiau tikriausiai tik siustis iš užsienio.
Atsakyti
QUOTE(justeva @ 2010 01 28, 21:26)
Tiesiog islydziau pirkta muila (tindi, apta ar kitoki) man tai labai patiko is Eurokos pirktas EKO PIRTIES muilas (kazkaip panasiai vadinasi) Jis toks didesnis, 2 litai su centais kainuoja. Ji sutarkavau ir sildziau puode, virs vandens garu. O kiek ko pyliau, tiksliai nepasakysiu. "Is akies"  lotuliukas.gif vis ipilu kavos su tirciais, pamaisau, palaukiu. Jei reikia dar ipilu. O aliejuko as neturejau, tai dejau tokius i vonia burbuliukus kur buna, zinai? Taip pat is eurokos prisipirkau visokiu (po 69 ct )[COLOR=yellow] ax.gif na o tada formeles istepiau pipirmeciu eteriniu aliejuku ir sukroviau ta mase. Idejau valandai, gal maziau i saldytuva, tada supjausciau ir dzovinau kelias dienas.
Labai pipirmeciu  et. aliejus patiko. Kavos tirsciai tai gerai nusveicia, o dar nuo aliejuko taip ir saldo maloniai  smile.gif
Nelabai cia risliai papasakojau. doh.gif


pabandziau ir as islydyti pirktini muila(tindi rindi, palmoliv, camay), buvau tai dariusi pries metus ir visai nieko(vandens voneleje), o vakar pasiskaiciusi siek tiek si foruma, nutariau mikrobange panaudoti.Zinoma taip isismaginau, kad namuose nebeliko su kuo rankas nusiplauti ax.gif , gal kokius 4 muilus islydziau. Ajajai kokie groziai gavosi, gaila nuotraukyciu neturiu. Tik vat neisivaizduojate, kokia man alergija gavosi, praciaudejau visa vakara ir dar nakti, o ryte nosis nusilupusi nuo slogos. ar niekam nebuvo taip nutike?
Atsakyti
Aliejus perku http://www.aliejus.com/ normaliom,zmoniskom kainom. Ir pilsto bet koki kieki.
Atsakyti
Čia, matyt, mergaitės kalbėjo apie eterinius aliejus g.gif , o ne šitą.
Zylute35, gal ne alergija, o nudegino kokios medžiagos garais?
Atsakyti
aaaaa,jei apie EA,tai kad ju pigiau ir nenupirksi LT,nebent papigiaiskus po 4 lt,kur Norfos visokios prekiauja,kazkokius neaiskius,kurie isgaruoja per 2 min,bet jei jau sau daryt,tai gal geriau nerizikuot. tuo labiau kaip isivaizduojama "pigi" savikaina eterinio aliejaus,jei galvoti apie gamybos procesa ir sanaudas?pati mielai priglausciau pigius,bet kokybiskus,bet deja deja tokiu nerandu biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti