Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

QUOTE(justeva @ 2010 01 27, 20:39)
Sveikutės, vis paskaitinėju apie muilo gaminimą. Tad nusprendžiau ir aš pamėginti ax.gif Žinoma, nedarau iš šarmo ir tt, o tiesiog perlydau pirktinį  blush2.gif Pirmuosius man bandymukus galite pamatyti čia  blush2.gif
http://public.fotki....arbo-muiliukai/

labai grazus tavo muiliukai, man labai patiko tas margas (paskutinis) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(justeva @ 2010 01 27, 20:39)
Sveikutės, vis paskaitinėju apie muilo gaminimą. Tad nusprendžiau ir aš pamėginti ax.gif Žinoma, nedarau iš šarmo ir tt, o tiesiog perlydau pirktinį  blush2.gif Pirmuosius man bandymukus galite pamatyti čia  blush2.gif
http://public.fotki....arbo-muiliukai/

tikrai jūsų muiliukai labai gražūs blush2.gif 4u.gif gal jau išbandėt, kaip naudojasi? bigsmile.gif man tai niekaip nesigauna graži forma doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2010 01 27, 17:42)
oi as irgi vis dar neprisiruosiu situ geriu pasidaryt  doh.gif

o koki muiliuka pirkai ? nes ju yra keliu rusiu ten pas juos matau.

parasyk rezultatus po gaminimo kaip sekes  4u.gif
Papildyta:
mergytes, pagelbekit o paprastas glycerino muiliukas tinka gaminimui ? ar geriau koki kitoki rinktis ? nes kiek skaitinejuos lyg ir tinkantis  ax.gif
Papildyta:
Crystal Natural - SLS/SLES free soap base  gal zinot ka reiskia tie SLS/SLES?


Valio, man atrodo, kad vakarykstis darbas turetu nenueiti perniek - muiliukas išsilyde gerai (muilas vaikiškas, lygtais tindi..), gavosi labai tiršta masė (pyliau truputi vandens ir pieno), įpyliau į jį graikinių riešutų aliejaus (pirmam kartui gailėjau brangesnių), truputi mėtų aromato.. ir gerai smile.gif bet masė pradėjo labai greitai tirštėti ir stingti, vos spėjau į formeles sudėti smile.gif šiuo metu mano muiliukai "bręsta" maišeliuose, žiūrėsim, kad ten gero iš jų bus smile.gif

Aš iš to psl dar neužsisakiau, bet žiūrėjau į tuos muiliukus, kur be SLS (sodium lauryl sulphate) ir SLES (sodium laureth sulphate). Šios medžiagos laikomos truputi kenksmingomis. Nežinau tiksliai kaip pasireiškia tas kenksmingumas, bet esu apie tai skaičiusi kažkada..
Atsakyti
QUOTE(saulute85 @ 2010 01 27, 12:33)

Tiesa, ar siunčiaten jus prekes iš http://www.justasoap...salts-c-38.html ?


esu is ju pirkus.

justeva, labai grazu wub.gif
Atsakyti
Tiesa, ar siunčiaten jus prekes iš http://www.justasoap...salts-c-38.html ? cia daug pigiau negu pvz dekovita (ar kaip ten tas psl)


prisijunkciau ir as prie uzaskymo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristinele123: 28 sausio 2010 - 13:19
QUOTE(Kristinele123 @ 2010 01 28, 13:18)
Tiesa, ar siunčiaten jus prekes iš http://www.justasoap...salts-c-38.html ? cia daug pigiau negu pvz dekovita (ar kaip ten tas psl)
prisijunkciau ir as prie uzaskymo  4u.gif

Aš ir prisijungčiau blush2.gif
Atsakyti
Ten parsiuntimas i Lt 21 svara kainuoja, plius už svori (iki 25 kg) dar 6,5 svarų.. Aš jei ir užsisakysiu ką nors, tai tik per draugę, kuri Londone gyvena. po to iš jos kažkaip atgaučiau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Daddygirl @ 2010 01 28, 13:48)
esu is ju pirkus.

justeva, labai grazu  wub.gif


jokiu nesklandumu nebuvo perkant? O siuntėtės į Lt ar kokia kita šalį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulute85: 28 sausio 2010 - 13:52
QUOTE(saulute85 @ 2010 01 28, 12:53)
Ten parsiuntimas i Lt 21 svara kainuoja, plius už svori (iki 25 kg) dar 6,5 svarų.. Aš jei ir  užsisakysiu ką nors, tai tik per draugę, kuri Londone gyvena. po to iš jos kažkaip atgaučiau  smile.gif
Papildyta:
jokiu nesklandumu nebuvo perkant? O siuntėtės į Lt ar kokia kita šalį?


nebuvo.
bet esu apie kazkoki puslapi paskui skaicius, kad kiti turejo problemu, gal tik panasus pavadinimas g.gif

as gyvenu uk.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 28 sausio 2010 - 14:00
QUOTE(saulute85 @ 2010 01 28, 10:35)
Valio, man atrodo, kad vakarykstis darbas turetu nenueiti perniek - muiliukas išsilyde gerai (muilas vaikiškas, lygtais tindi..), gavosi labai tiršta masė (pyliau truputi vandens ir pieno), įpyliau į jį graikinių riešutų aliejaus (pirmam kartui gailėjau brangesnių), truputi mėtų aromato.. ir gerai  smile.gif  bet masė pradėjo labai greitai tirštėti ir stingti, vos spėjau į formeles sudėti  smile.gif šiuo metu mano muiliukai "bręsta" maišeliuose, žiūrėsim, kad ten gero iš jų bus  smile.gif

Aš iš to psl dar neužsisakiau, bet žiūrėjau į  tuos muiliukus, kur be SLS (sodium lauryl sulphate) ir SLES (sodium laureth sulphate). Šios medžiagos laikomos truputi kenksmingomis. Nežinau tiksliai kaip pasireiškia tas kenksmingumas, bet esu apie tai skaičiusi kažkada..


dekui uz atsakyma 4u.gif tai vadinasi is to puslapiuko galiu bet kuri muiliuka pirkti svarbu kad butu geriau be SLS ir SLES ? g.gif

nium lauksim pasirodant su naujais muiliukais smile.gif
Atsakyti
Ačiū visoms, kad neišpeikėte ir pagyrėte blush2.gif 4u.gif
mazulytee klausei apie ta kavini? Tai čia dauguma jį daro kaip pastebėjau biggrin.gif Tiesiog su kavytės tirsčiais. Išbandžiau, geriau nei tikėjausi, tryniau šlaunis ir sėdimąją, tai labai gerai nušveičia odą ir tampa švelni. Tik pastebėjau, kad muiliukus reikia daryti tokius storesnius, netaip greitai sisinaudoja, nes jie išdžiuvę tai dar truputi man susitraukė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute85 @ 2010 01 28, 13:53)
Ten parsiuntimas i Lt 21 svara kainuoja, plius už svori (iki 25 kg) dar 6,5 svarų.. Aš jei ir  užsisakysiu ką nors, tai tik per draugę, kuri Londone gyvena. po to iš jos kažkaip atgaučiau  smile.gif
Papildyta:
jokiu nesklandumu nebuvo perkant? O siuntėtės į Lt ar kokia kita šalį?

bandžiau daryti užsakymą iki apmokėjimo, tai man tik 21svarą pridėjo shippingą, o tų už svorį daugiau nebuvo, nors siuntinys kokie 3-4kg..gal tik nuo tam tikro svorio viršijus jį ima g.gif
Atsakyti
QUOTE(justeva @ 2010 01 28, 16:50)
Ačiū visoms, kad neišpeikėte ir pagyrėte  blush2.gif  4u.gif
mazulytee klausei apie ta kavini? Tai čia dauguma jį daro kaip pastebėjau  biggrin.gif  Tiesiog su kavytės tirsčiais. Išbandžiau, geriau nei tikėjausi, tryniau šlaunis ir sėdimąją, tai labai gerai nušveičia odą ir tampa švelni. Tik pastebėjau, kad muiliukus reikia daryti tokius storesnius, netaip greitai sisinaudoja, nes jie išdžiuvę tai dar truputi man susitraukė doh.gif


gal gali pasakyti kaip viska tisliai darei , kiek ko dejai ? nes dabar po visas temas ieskot receptuko nemazai laiko atima 4u.gif
Atsakyti