Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

QUOTE(GAPO @ 2009 12 17, 20:11)
Kristinele123, jei matavai sodą, rūgštį ir krakmolą šaukštais, tai aliejaus per daug pylei, ir vandens gal.
O pas mane čiuožyklos nebuvo. Aišku reikėjo vonią plaut, bet tai normalu. Mažinkit aliejaus, jei jums tai nepatinka, bet visa esmė, manau, aliejuose ir yra. smile.gif

aciu uz patarima, bandysim maziau aliejaus piliti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,

jungiuosi ir as prie Jusu. Taip mane uzvalde si muilo gamybos ideja, kad net negaliu.
Bandysiu gaminti naturalu muila, nes darbe NaOH kruvos, kad ir semtuvais nesk. Jau ir su chemikais konsultavausi, del jo kenksmingumo poveikio. Sake, jei ant odos pavirsiaus nepateks, tai dirbk drasiai.
O del kenksmingu garu, tai sake negali buti, jis tirpsta ir tiek, na kaip pvz pateike cukru, kad cukru tirpinant juk garu nera. Be to pasirodo, jis vienas is pagrindiniu tarybinais metais naudotu dezinfektantu, tai jei jis butu toks kenksmingas vargu ar butu naudojamas taip placiai. Tai apramino mane lotuliukas.gif
Gal kas gali parekomenduoti paprasta ir nebloga receptuka pirmam kartui, buciau labai dekinga blush2.gif
Atsakyti
Sakykit ar tokia baze tinka muilu gamybai?
blush2.gif ir koks cia kiekis tas 2 LB? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rufi @ 2009 12 23, 10:33)
Sveikutes,

jungiuosi ir as prie Jusu. Taip mane uzvalde si muilo gamybos ideja, kad net negaliu.
Bandysiu gaminti naturalu muila, nes darbe NaOH kruvos, kad ir semtuvais nesk. Jau ir su chemikais konsultavausi, del jo kenksmingumo poveikio. Sake, jei ant odos pavirsiaus nepateks, tai dirbk drasiai.
O del kenksmingu garu, tai sake negali buti, jis tirpsta ir tiek, na kaip pvz pateike cukru, kad cukru tirpinant juk garu nera. Be to pasirodo, jis vienas is pagrindiniu tarybinais metais naudotu dezinfektantu, tai jei jis butu toks kenksmingas vargu ar butu naudojamas taip placiai. Tai apramino mane  lotuliukas.gif
Gal kas gali parekomenduoti paprasta ir nebloga receptuka pirmam kartui, buciau labai dekinga  blush2.gif


netiesa ax.gif
as zinau zmoniu, kurie sugadino plaucius, net ir naudodami min saugumo priemones.
kaip sarmas eda oda, ant jos papuoles, taip pat eda ir plaucius.

QUOTE(Dezdemona* @ 2009 12 30, 11:37)
Sakykit ar tokia baze tinka muilu gamybai?
blush2.gif  ir koks cia kiekis tas 2 LB? doh.gif


kokia?
siek tiek maziau nei 1kg
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 12 30, 14:42)
netiesa  ax.gif
as zinau zmoniu, kurie sugadino plaucius, net ir naudodami min saugumo priemones.
kaip sarmas eda oda, ant jos papuoles, taip pat eda ir plaucius.
kokia?
siek tiek maziau nei 1kg

http://cgi.ebay.com/...=item2557bc5ed7

Bandau nuo muilu perlydimo pereiti jau prie muilo bazes. Gal kas nepatingetumet paaiskinti kaip su ja reikia elgtis? Jei gerai suprantu tai lydyti reikia mikrobangeje, ar galima ir puode? I ja kaip ir perlydant muila reikia vandens arba alieju?
Atsakyti
Sveikos merginos!!!
Prasau, pasakykit, kur Vilniuj perkat NaOH???? Kokiais kiekiais parduoda (ar yra koks butinas minimalus kiekis)? Ir kokia mazdaug kaina? Aciu!!! 4u.gif
Atsakyti
UAB "Avsista" Šiaurės miestelyje prie "Norfos". Mažiausias kiekis - 1 kg. Kaina apie 15 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Heart @ 2010 01 07, 23:28)
UAB "Avsista" Šiaurės miestelyje prie "Norfos". Mažiausias kiekis - 1 kg. Kaina apie 15 Lt.



ACIU Heart!!!!!!!!!
Atsakyti
sveikutės. Jau senokai landžioju, nagrinėju, skaitinėju, bet.. susidūriau su problema - negaunu NaOH. Gyvenu toli nuo sostinės, tad nuvažiuoti ir nusipirkti taip pprastai negaliu. Gal galėtų kuri man pagelbėti? Būčiau labai dėkinga, jei galėtų kuri mergaitė nupirkti ir man atsiųsti paštu ar autobusu. Už siuntimą ir šarmą tikrai pinigėlius sumokėčiau.. Man tereikia pagalbos įsigyjant doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Heart @ 2010 01 08, 00:28)
UAB "Avsista" Šiaurės miestelyje prie "Norfos". Mažiausias kiekis - 1 kg. Kaina apie 15 Lt.

Labai brangu blink.gif Pirkau šiandien vet. parduotuvėj po 3,78 už kg. Dar bitininkų parduotuvėse galit paklaust - Wilaroj yra (Anykščiai rodos) po 8 lt. Žiūrėkit tik kad koncentracija būtų apie 98 proc. Mat jis-natrio šarmas- naudojamas dezinfekcijai veterinarijoj.
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2010 01 08, 18:39)
Labai brangu  blink.gif Pirkau šiandien vet. parduotuvėj po 3,78 už kg. Dar bitininkų parduotuvėse galit paklaust - Wilaroj yra (Anykščiai rodos) po 8 lt. Žiūrėkit tik kad koncentracija būtų apie 98 proc. Mat jis-natrio šarmas- naudojamas dezinfekcijai veterinarijoj.

Oho, kaip pigiai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2010 01 08, 16:39)
Labai brangu  blink.gif Pirkau šiandien vet. parduotuvėj po 3,78 už kg. Dar bitininkų parduotuvėse galit paklaust - Wilaroj yra (Anykščiai rodos) po 8 lt. Žiūrėkit tik kad koncentracija būtų apie 98 proc. Mat jis-natrio šarmas- naudojamas dezinfekcijai veterinarijoj.


o kas tie like 2 proc? smile.gif
Atsakyti