Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

Ginte222, nieko sau, cia tai padirbejai, vos neiskritau pamacius, gerai, kad lovoj gulejau biggrin.gif Nuostabus grozis, man atrodo kaip grynai Rygos muilai smile.gif
Gal gali papasakoti kaip darei? Cia is muilo bazes gal?
Atsakyti
Tikrai labai grazu, na ir man labai parupo is ko gi ten padaryti tie muiliukai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Boruzzyte5 @ 2009 12 14, 10:43)
Ginte222, nieko sau, cia tai padirbejai, vos neiskritau pamacius, gerai, kad lovoj gulejau biggrin.gif Nuostabus grozis, man atrodo kaip grynai Rygos muilai smile.gif
Gal gali papasakoti kaip darei? Cia is muilo bazes gal?


Aciu 4u.gif
Dariau tai is muilo bazes, pirmiausiai padariau su kava, kita su cinamonu, su ramunelem, dar su kazkokiom vaistazolem, kad tureciau daugiau spalvu smile.gif kai sudziuvo tada juos supjausciau juosteles, su bulviu skustuku pridariau tokiu ritineliu, ir kai vel dariau muila dejau tas lazdeles ir ritinelius, o galiausiai supjausciau kai sustingo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ginte222 @ 2009 12 14, 13:04)
Aciu  4u.gif
Dariau tai is muilo bazes, pirmiausiai padariau su kava, kita su cinamonu, su ramunelem, dar su kazkokiom vaistazolem, kad tureciau daugiau spalvu smile.gif kai sudziuvo tada juos supjausciau juosteles, su bulviu skustuku pridariau tokiu ritineliu, ir kai vel dariau muila dejau tas lazdeles ir ritinelius, o galiausiai supjausciau kai sustingo smile.gif

Kiek muilo bazės prireikė tokiam gausiam kiekiui ? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2009 12 14, 13:07)
Kiek muilo bazės prireikė tokiam gausiam kiekiui ? bigsmile.gif

Turbut kokius 4kg sunaudojau smile.gif nes mano toj pakuotej buvo 4,5kg, ir labai jau ten mazai liko.. 3,5kg tai tikrai sunaudojau, bet buvau nusipirkus gal vasaros pradzioj vis neprisiruosiau gamint, tai dabar pridariau uz visa ta laika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ginte222 @ 2009 12 14, 14:42)
Turbut kokius 4kg sunaudojau smile.gif nes mano toj pakuotej buvo 4,5kg, ir labai jau ten mazai liko.. 3,5kg tai tikrai sunaudojau, bet buvau nusipirkus gal vasaros pradzioj vis neprisiruosiau gamint, tai dabar pridariau uz visa ta laika smile.gif

o kur pirkai muilo baze?
Atsakyti
na, ginte222, super!
mano tas ramunelinis vis dar dziusta, bet nemanau, kad kas is jo iseis..dovanai tikrai neisvaizdus, minkstokas toks dry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agpa: 14 gruodžio 2009 - 17:35
Ginte222, o i kokia forma viska pylei?
Atsakyti
QUOTE(Kristinele123 @ 2009 12 14, 16:34)
o kur pirkai muilo baze?

muilo bazes tai nusipirkau e-bajuj tada nusiunte mano puskei kuri gyvena anglijoj, o ji man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ginte222 @ 2009 12 14, 23:09)
muilo bazes tai nusipirkau e-bajuj tada nusiunte mano puskei kuri gyvena anglijoj, o ji man smile.gif

o gaila rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Boruzzyte5 @ 2009 12 14, 17:46)
Ginte222, o i kokia forma viska pylei?

viena pyliau i dezute nuo ferero roshe, o kita i tokia kaip vienkartine permatoma, buvo ten parmos kumpis is italijos, tai ji tokia didesne ir gili, ziurejau svarbu kad butu tokios minkstos, kad biski galeciau palankstyti, kad lengviau isieminetu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Kristinele123 @ 2009 12 14, 22:11)

jei turi ka anglijoj tai labai paprasta ten uzsisakyt smile.gif
Atsakyti
Dekoju uz info Ginte 222 4u.gif
As vienus pamaniau jog pylei i kekso forma ta kaip buna staciakampe smile.gif
Atsakyti