Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

QUOTE(Lotari @ 2009 12 08, 09:13)
o kaip tie apvalūs gavosi, o tie su įvairiom spalvom... labai gražūs darbeliai , norisi pačiai išbandyti ax.gif

kaip faina.. šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2009 12 08, 08:15)
kaip faina.. šaunuolė 4u.gif

blink.gif šiaip ten klausimas buvo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinikė @ 2009 12 07, 23:50)
Įkeliu ir aš savo pirmuosius blynus.  tongue.gif

Labai grazus mozaikiniai, as dariau, bet nieko nesigavo, bandziau susukti tas drozles, matyt nereikejo, nes nesubego i tarpelius, zodziu blogai.
Dariau su cinamonu ir naturaliu jogurtu - du sluoksniai, bet man parnesus is balkono jie atsoko vienas nuo kito. MB paaiskino man neismanelei, kad taip ir turejo atsitikt, nes antra sluoksni pyliau ant jau pastingusio pirmo. O kaip jus sluoksniuojat?
Taip pat maciau, kad merginos, gaminancios nuo A iki Z muila, pila kazkaip 2 spalvas vienu metu sluoksniais, labai grazus nubegimai gaunas, nebandete? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2009 12 08, 10:50)
Labai grazus mozaikiniai, as dariau, bet nieko nesigavo, bandziau susukti tas drozles, matyt nereikejo, nes nesubego i tarpelius, zodziu blogai.
Dariau su cinamonu ir naturaliu jogurtu - du sluoksniai, bet man parnesus is balkono jie atsoko vienas nuo kito. MB paaiskino man neismanelei, kad taip ir turejo atsitikt, nes antra sluoksni pyliau ant jau pastingusio pirmo. O kaip jus sluoksniuojat?
Taip pat maciau, kad merginos, gaminancios nuo A iki Z muila, pila kazkaip 2 spalvas vienu metu sluoksniais, labai grazus nubegimai gaunas, nebandete?  4u.gif


Tie spalvoti, tai su skustuku padaryti griežinėliai spalvoto muilo, paskui juos sustačiau į jogurto indelį ir pyliau ištirpintą muilą. Su mozaikiniais tai buvo vargo, norėjau kad kitaip gautųsi, labai sunkiai tirpo muilas, tai netekusi kantrybės pusę atskyriau, sudėjau į formą, paskui dar į kitą dalį idėjau cinamono ir dar įpyliau vandens, tai tokia skystesnė gavosi tada man ta masė ir ją supyliau ant to baltojo ir sumaišiau su šakute tongue.gif galvoju vis tiek kas nors gausis lotuliukas.gif
Burbulus tai dariau pagal paparsatą receptą čia iš šios temos, o dėjau juos į dekupažui skirtus daryti kalėdų žaisliukus. Dar vienus burbulus dariau, tai dėjau negyvosios jūros druskos, matyt masė buvo per drėgna, nes ta druska pradėjo lyst lauk, gavosi tokie kaip ežiukai. rolleyes.gif tuoj įmesiu fotkes.
Papildyta:
Va kokie ežiukai lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kristinikė @ 2009 12 08, 12:12)
Tie spalvoti, tai su skustuku padaryti griežinėliai spalvoto muilo, paskui juos sustačiau į jogurto indelį ir pyliau ištirpintą muilą. Su mozaikiniais tai buvo vargo, norėjau kad kitaip gautųsi, labai sunkiai tirpo muilas, tai netekusi kantrybės pusę atskyriau, sudėjau į formą, paskui dar į kitą dalį idėjau cinamono ir dar įpyliau vandens, tai tokia skystesnė gavosi tada man ta masė ir ją supyliau ant to baltojo ir sumaišiau su šakute  tongue.gif  galvoju vis tiek kas nors gausis  lotuliukas.gif
Burbulus tai dariau pagal paparsatą receptą čia iš šios temos, o dėjau juos į dekupažui skirtus daryti kalėdų žaisliukus. Dar vienus burbulus dariau, tai dėjau negyvosios jūros druskos, matyt masė buvo per drėgna, nes ta druska pradėjo lyst lauk, gavosi tokie kaip ežiukai.  rolleyes.gif  tuoj įmesiu fotkes.
Papildyta:
Va kokie ežiukai  lotuliukas.gif

user posted image

Labai grazios bombos, as dar nepriejau prie ju gaminimo, nemegstu vonioje guleti, tai ir pritingiu gamint.
Na siandien gal vel imsiuos mozaikiniu, nes liko spalvotu dar likuciu drozliu.
Atsakyti
ktistinikė, labai grazus tavo muiliukai, o ypac tie apvalaini 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristinele123: 09 gruodžio 2009 - 10:37
Sveikos mergytes. As irgi prie jusu jungiuosi. Dar savo muiliuku nedariau, bet jau iki ausu susizavejus ir ruosiuosi pradeti visas medziagas pirkaliotis. Siaip kiek ieskojau visu alieju, man pigiausia pasirode is ebay.co.uk. O susirinkus is vieno pardavejo, ir siuntimas ne taip brangiai iseina... ir siaip visko ten yra (prisipazinsiu, tingiu po parduotuves lakstyti).
Darysiu su sarmu (tiksliau pristatysiu mama pati procesa vykdyti, nes man siuo metu nelabai galima arti to sarmo buti). Papasakosiu kaip pasiseks.
Ir dar sugalvojau pasidaryti kuno sviesta. Labai paprastas receptas:
http://www.makeyourc...v...9&cat=mommy (cia toms kas skaito angliskai)
Atsakyti
QUOTE(Lailatina @ 2009 12 09, 11:24)
Sveikos mergytes. As irgi prie jusu jungiuosi. Dar savo muiliuku nedariau, bet jau iki ausu susizavejus ir ruosiuosi pradeti visas medziagas pirkaliotis. Siaip kiek ieskojau visu alieju, man pigiausia pasirode is ebay.co.uk. O susirinkus is vieno pardavejo, ir siuntimas ne taip brangiai iseina... ir siaip visko ten yra (prisipazinsiu, tingiu po parduotuves lakstyti).
Darysiu su sarmu (tiksliau pristatysiu mama pati procesa vykdyti, nes man siuo metu nelabai galima arti to sarmo buti). Papasakosiu kaip pasiseks.
Ir dar sugalvojau pasidaryti kuno sviesta. Labai paprastas receptas:
http://www.makeyourc...v...9&cat=mommy (cia toms kas skaito angliskai)


Mano patirtis tokia, kad ebay nera labai patikima vieta pirkti aliejus.
Gali ir pasisekti, zinoma smile.gif, bet as neberizikuoju.
Atsakyti
QUOTE(kristinikė @ 2009 12 08, 00:50)
Įkeliu ir aš savo pirmuosius blynus.  tongue.gif

user posted image

Super ir muiliukai ir bombos bigsmile.gif būkit geros,parašau parašykit kaip darote tas bombas? daraiu pagar kažkur rasta receptuka,bet man sutrupėjo doh.gif gal kas papasakos kaip daryti,būčiau laaaabai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Arnyte, pagal Amadėjos (359 pasisakymas)įdėtą receptą dariau ir viskas gavosi puikiai thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAPO: 12 gruodžio 2009 - 13:39
QUOTE(GAPO @ 2009 12 12, 15:33)
Arnyte, pagal Amadėjos (359 pasisakymas)įdėtą receptą dariau ir viskas gavosi puikiai  thumbup.gif .

Gapo,ačiū labai.bandysim daryti bigsmile.gif
Atsakyti
Niu mergaites bandau ir as jusu teismui pateikti savo pirmuosius muiliukus, cia bus priedai prie kalediniu dovaneliu smile.gif isdzius ir beliks tik supakuoti smile.gif
Muiliukai
Atsakyti