Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

QUOTE(kristinikė @ 2009 12 06, 20:15)
O kaip su kava verdat? Ar ją reikia užplikyt ir tik tirščius dėt ar ir su skystimu galima  blush2.gif Gal ir kvailas klausimas, bet šioj srity dar visai žalia esu  ax.gif

Man patinka su tirščiais, nes oda tonizuoja, o patįs tirščiai puikiai nuima negyvas ląsteles, kaip pilingas
Atsakyti
sakykit mergaites o ko man ideti kad mano bespalve muilo baze pasidarytu balta? noreciau po to baltus gabalelius deti i permatoma baze.. blush2.gif
beje as jos turiu apie 4kg.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 07 gruodžio 2009 - 00:30
QUOTE(Ginte222 @ 2009 12 06, 21:54)
sakykit mergaites o ko man ideti kad mano bespalve muilo baze pasidarytu balta? noreciau po to baltus gabalelius deti i permatoma baze..  blush2.gif


rusiškai:
Диоксид титана
Для придания матовости и белого цвета прозрачной основе используется диоксид титана. Если его просто насыпать и размешать в основе, он может осесть мелкими комочками. Поэтому желательно его либо протереть с маслом или глицерином, или как следует взболтать с водой, до исчезновения комочков. Такой взвесью очень удобно пользоваться, она не портится.
В прозрачную основу можно добавить до 0,5% диоксида титана.

lietuviškai Vikipedijoj:
Titano dioksidas, TiO2, yra ryškiai balta, neskaidri, inertiška ir netoksiška medžiaga. Dėl šių savybių ir gana nedidelės kainos TiO2 dabar naudojamas baltų dažų gamybai. Jis beveik išstūmė kitą baltą pigmentą – toksišką bazinį švino karbonatą – švino baltalą. TiO2 taip pat naudojamas popieriaus, stiklo, keramikos, grindų dangų ir kosmetinių priemonių gamyboje.

lietuviškai foodinfo:
E171: Titano dioksidas
CI 77891
Kilmė:
Natūralus baltas mineralas.
Funkcijos ir savybės:
Baltas dažiklis skirtas paviršiui padengti, naudojamas produktuose atskirti sluoksniams; balinanti medžiaga dantų pastoje.
Produktai:
Plačiai naudojamas.
Paros norma:
Neribojama.
Pašalinis poveikis:
Pašalinis poveikis nežinomas.
Mitybos apribojimai:
Nėra; E171 gali naudoti visos religinės grupės, veganai ir vegetarai.




Atsakyti
ooo
o jei dar kas parašys kur to titano dioksido taip va paprastam žmogui nusipirkt ir paprastais žmogiškais kiekiais....
Aš ne muilui- aš popieriui ieškojau. Vieną vietą žinau iš kur siųstis. Bet dar labai knietėjo sužinot, gal tai koks paprastas buity naudojamas elementas koks. Kreida kokia ar kas... rolleyes.gif
Atsakyti
Nemažai kur teko skaityti jog "Titano dioksidas – vertinamas kaip 2B grupės kancerogenas, kuris žmogui tampa pavojingas kuomet yra įkvepiamas" tačiau...
QUOTE(pikkolo @ 2009 09 25, 08:51)
Tai titano dioksidas ir yra natūralus mineralas. Titano dioksidas yra naudojamas labai daugelyje sričių: dažuose, kosmetikoje, maiste. Atlikta nemažai tyrimų, bet taip ir neprieita prie vieningos nuomonės: kenkia ar ne. Aišku, kad gamyklose kur naudojamas ar išgaunamas titano dioksidas (jis randamas rūdose, tad turi būti išgryninamas) darbininkai daug dažniau suserga vėžiu. Bet taip yra dėl to, kad jie prisikvėpuoja titano dioksido miltelių, kurie užteršia plaučius ir sukelia ląstelių pakitimus. Remiantis šiais duomenimis titano dioksidas buvo įtrauktas į kancerogeninių ir toksiškų medžiagų sąrašą, tačiau tai užprotestavo kosmetikos gamintojai. Kosmetikoje TiO2 nėra dideli kiekiai (iki 0,5proc.), taip pat jis jau yra kitos konsistencijos - daugiausia naudojamas kremuose. Kol kas nėra jokių įrodymų, kad TiO2 įsiskverbtų į žmogaus organizmą per odą. Todėl TiO2 buvo pripažintas saugiu ir netoksišku. Čia panašiai kaip su gyvsidabriu: garai pavojingi, bet pats metalas tai ne.
Beje, tai kas natūralu nebūtinai yra nenuodinga. Juk nafta vienas natūraliausių gamtos išteklių, tačiau dauguma iš jos pagamintų produktų - toksiški ir nuodingi.
Papildyta:

Negaliu nieko pakomentuoti. Tik kad anksčiau sakė, kad teflonas irgi nėra nuodingas.

Europos Sąjungos užsakomi moksliniai tyrimai labai dažnai būna atlikti siauroje srityje, todėl paskelbti rezultatai labai dažnai pasėja paniką ir abejones tarp žmonių. Žinoma vėliau yra papildoma, praplečiama tyrimo sritis ir rezultatai gaunami visai kitokie.

Taigi aišku, jog nieko neaišku schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IF...: 07 gruodžio 2009 - 00:18

 ! 
Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše, tiek siunčiami dalyviams asmeninėmis žinutėmis). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.



Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2009 12 06, 16:25)
Gal kas nori kooperuotis muilo bazės pirkimui http://www.justasoap...p-base-c-1.html    4u.gif
Prisirinkau visokių šudniekiukų muilo gamybai, bet siuntimas 21svaras, tai galvoju jei atsirastų daugiau norinčių, išlaidos sumažėtų ir būtų tikrai nebrangu  g.gif



Pasiziurek gal yra ir pigesniu variantu visko prisipirkti muilo gamybai , nes si linka imeciau pati pirma pasitaikiusi smile.gif

Ps. manau deliveris uztruks iki lietuvos apie savaite ar biski virs savaites , na nors priklauso per kiek laiko nuo uzsakymo issius, ir as pirmos klases siuntinys bus ar antros smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Mazulytee @ 2009 12 04, 23:04)
na bandziau bandziau ir sss zodziu gavosi , negrazus grudetas  doh.gif

Tad nusprendziau nusipirkti stai toki muiliuka http://www.justasoap...base-p-247.html

kaip manot ar geras ar vertetu kokio kitokio pasiziureti ?

Ar tiktu ir kitoks tarkim kad ir su kvapu glycerininis muilas , ar geriau paprastas be priedu (kvapu) ?

Aciu aciu uz info


Ku ku , kaip manot ar tinkamas sis ? ar nepagelbesit man siuo klausimu ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(IF... @ 2009 12 07, 00:17)
Taigi aišku, jog nieko neaišku  schmoll.gif


sunku pasakyt drinks_cheers.gif , kai pažiūri, kad vaistų sudėtyje jo yra, tai kažkaip norisi tikėt, kad nekenkia unsure.gif , nes jo vistiek iš kitur gauni, tai kad ir iš muilo bus dar kažkiek, tai jau nei geriau, nei blogiau smile.gif , per odą vargu ar ten kažkas praeina iš tokio kiekio g.gif , o jei gali pakenkt pagrinde garai, tai galima apsaugos priemones panaudot, kaip ir šiaip gaminant muilą "nuo nulio" ...



Atsakyti
QUOTE(IF... @ 2009 12 07, 00:17)
Nemažai kur teko skaityti jog "Titano dioksidas – vertinamas kaip 2B grupės kancerogenas, kuris žmogui tampa pavojingas kuomet yra įkvepiamas" tačiau...

Taigi aišku, jog nieko neaišku  schmoll.gif

kadangi jau daug metu naudoju naturalia kosmetika ir ja domiuosi, tai zinau, kad titano dioksidas, kaip ir cinko yra naudojami naturaliuose apsauginiuose nuo saules kremuose, nes jie sukuria plevele ant odos ir tokiu budu atspindi saules spindulius, taciau neisigeria i oda kaip sintetiniai filtrai. Paciu milteliu tokiu budu jus niekaip negalite ikvepti, todel nera rizikos. O tai, kad ikvepus, grynu pavidalu, gali kenkti -tai visai imanomas dalykas. Bet tam ,kad jis paveiktu organizma-tai reikia ikvepti daznai ir dideliais kiekiais. Analogiskai yra su malachitu (dieviskai grazus akmuo) -nei nesiojimas,nei jo dulkes kosmetikos priemonese zalos nedaro, bet zmones, kurie juos slifuoja ir ikvepia jo dulkiu-gyvena trumpai ax.gif
Atsakyti
Įkeliu ir aš savo pirmuosius blynus. tongue.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kristinikė @ 2009 12 07, 22:50)
Įkeliu ir aš savo pirmuosius blynus.  tongue.gif

user posted image


oi labai grazus blynai, idomu kaip tie griezineliai spalvoti padaryti g.gif graziai labai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinikė @ 2009 12 07, 22:50)
Įkeliu ir aš savo pirmuosius blynus.  tongue.gif

o kaip tie apvalūs gavosi? o tie su įvairiom spalvom?... labai gražūs darbeliai , norisi pačiai išbandyti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lotari: 08 gruodžio 2009 - 08:26